Absurdy poprawności politycznej.

Dobre noty.
71FB7D86-9566-4F59-B65E-9C276C509214.jpeg
 

W tym jest zajebisty potencjał językowy!
"Mamo, Tato, Dziabko przyjechało!
Witaj wnusiu, prezenty Ci przywiozłom!"
"Dziabko, Dziabko, a Ty byłoś dziadkiem czy babcią?
Dziadkiem, ale jak Twoja babcia zmarła, to se przymierzyłom jej ciuszki i zostałom Twoim Dziabko. I tak sobie pustkę po Niej wypełniłom..."
 
Najbardziej mnie w kontrowersjach z używaniem "N-word"' śmieszy jak czarni pierdolą że chcą temu słowu dać nowe, pozytywne znaczenie

Ale jak biały czy inny to powie to jak ty kurwa możesz takich słów używać

Jeśli chcą żeby te słowo przestało być "slur" em mają dwie opcje

Albo każdy ma prawo używać

Albo nikt

Przyzwolenie jednej wyłącznie grupie tylko nasili negatywne podteksty tego słowa

Taka nagła chęć opiniowania głupoty podwójnych standardów czarnych :fjedzia:
 
Najbardziej mnie w kontrowersjach z używaniem "N-word"' śmieszy jak czarni pierdolą że chcą temu słowu dać nowe, pozytywne znaczenie

Ale jak biały czy inny to powie to jak ty kurwa możesz takich słów używać

Jeśli chcą żeby te słowo przestało być "slur" em mają dwie opcje

Albo każdy ma prawo używać

Albo nikt

Przyzwolenie jednej wyłącznie grupie tylko nasili negatywne podteksty tego słowa

Taka nagła chęć opiniowania głupoty podwójnych standardów czarnych :fjedzia:
Masz na myśli nigasa?
 


Joe Rogan przeprasza.



The Rock ugina się pod presją.

To jest dopiero rasizm... Śmiejemy się z Polakow- spoko, z Niemców, Ruskich, Cyganów i Chińczyków- spoko. Żydów i Murzynów-łolaboga rasizm. Dobrze że dodał drugi akapit bo np ja najpierw pomyślałem że chodzi o Nazistów albo że jakieś słówko z covidem po angielsku muszę skojarzyć
 
To jest dopiero rasizm... Śmiejemy się z Polakow- spoko, z Niemców, Ruskich, Cyganów i Chińczyków- spoko. Żydów i Murzynów-łolaboga rasizm. Dobrze że dodał drugi akapit bo np ja najpierw pomyślałem że chodzi o Nazistów albo że jakieś słówko z covidem po angielsku muszę skojarzyć
Do Polski to dociera z opóźnionym zapłonem. Ciekaw jestem jakie u nas słowa się zbanuje w przyszłości.
 
u nas od dawna banuje się słowa, które kiedyś były w normalnym użytku: "zboczeniec", "wariat", "pedał", następny będzie "Murzyn" itd.

długi marsz przez instytucje
Na razie mamy co najwyżej banowanie w wersji light. W USA od razu by Cię ściągnęli z platformy i wyjebali na zbity pysk za kilka słów.
 
Back
Top