28-30/01/2022 - Eagle FC & ACA 135 & Bellator 273: Bader vs. Moldavsky

KilerMMA

BAMMA
Heavyweight



Kursy dostępne już chyba w każdym ziemniaku oraz w necie.
 
Jeśli chodzi o Bellator to szkoda, że wypadł Cotton bo Rosta był mocnym typem, teraz dostał jakiegoś placka ale kurs tragiczny co zrozumiałe.
Jak dla mnie "Wilk" to najlepsza propozycja z tej gali. Wyjściowo kurs na niego wynosił 1.54, jednak teraz mamy już ponad 2, także trzeba korzystać ;)
CALDWELL 2.10
 
U mnie jak dotąd podstawa to Moldavsky @1.30

29 letni z mocną szczęką który chyba wchodzi w swój prime ze stajni innych ciężkich dzików którzy na co dzień razem trenują w Starym Oskolu. Bader to już melodia przeszłości. 38 lat na karku, obecnie to może męczyć decyzje z innymi jeszcze starszymi rywalami pokroju Machidy czy Mitrona. Już jeden dzik ostatnio z Oskolu Nemvov go odprawił teraz czas na drugiego :tiphatb:
 
Tu nie chodzi o przewagę tylko o to co potrafi Spong. Jeśli broni obaleń jak Sarara to przegra.
A co może w parterze potrafić Spong? Nic. A Ruski to jednak to Sambo i lata w mma już ma. Ja to się boję, że to może typowo ruska robota czyli jakaś ustawka
 
A co może w parterze potrafić Spong? Nic. A Ruski to jednak to Sambo i lata w mma już ma. Ja to się boję, że to może typowo ruska robota czyli jakaś ustawka
Może bronić obaleń i potrafić wstawać. Ot choćby jak Pereira, Adesanya czy Jędrzejczyk.
 
Może bronić obaleń i potrafić wstawać. Ot choćby jak Pereira, Adesanya czy Jędrzejczyk.
Teoretycznie może ale wątpię żeby włożył w wytrenowanie tego tyle pracy co wyżej wymienieni. Do tego Rusek jest ogromny.
 
Jedno trzeba brać pod uwagę…w Eagle nie ma USADY,huj wie czy taki Evans nie wróci na grubej bombie jak za swoich czasów,jednak odpuszczam Pana Checco.:hi:
 
Taki kurs to chyba przesada.
 

Attachments

  • Screenshot_2022-01-27-13-34-42-732_cz.greep.sts.jpg
    Screenshot_2022-01-27-13-34-42-732_cz.greep.sts.jpg
    72.1 KB · Views: 86
Pshukov @1.06 :mjsmile: W MMA takie kursy nie powinny mieć racji bytu. Ostatnio pojebało się w głowach tym pierdolonym polskim bukmacherom.
 
Prawda jest taka ze 2-1 wygral Dudaev, miales racje... dali Kerimovowi chyba tylko dlatego ze na 0 w rekordzie zawsze mozna przyciagnac kibica
Czekaj bo już się zakręciłem :confused:

Dudaev to ten rudy? wydawało mi się, że oglądając, widziałem jego przegraną.
 
Back
Top