„Boxdel” wykluczony z działalności FAME po filmie Sylwestra Wardęgi. Jest oświadczenie organizacji

Się kurwa odezwał czcigodny Pinokio
Kutas jakich mało . Razem z Ziobro utworzył fundusz dla ksiezy na viagrę i dziwki.: zaspokojony ksiondz = szczęśliwy parafianin. A dzieci to elektorat PiS podsyła żeby proboszcza czy wikarego udobruchać

Jeżeli jesteś pedofilem nie masz co liczyć u Pinokia i Ziobry na taryfę ulgową.

No chyba że jesteś pedofilem-księdzem.

:mamed:
 
16 latka może buc fizycznie rozwinięta co nie zmienia faktu że umysłowo dojrzała nie jest.
Rozwinięta ale dziecinna uroda nadal. Taki miks. Dlatego słabe to nadal, nawet zostawiając psychikę na boku
patrzSzczerze to myślę, że akurat nie dlatego lecz z wielu innych względów polityczno-społecznych ale to temat rzeka do działu polityki/nwo. Zresztą zawsze się mówiło że dziewczyny szybciej dojrzewają od chłopców więc juz z automatu granica15 lat nie może być dla obu płci taka sama bo to błąd.
Mówi się ze szybciej i podobno tak jest teraz. Tak się usrało mówić bo szybciej dojrzewają płciowo, ale chłopak 18 lat za moich czasów był bardziej poukładany i szybko si ustawiał materialnie. Laski sie puszczały i miały siano w głowach. Kulturowo inne wymagania i znajdowało to odzwierciedlenie w tych papets. Facet miał być zaradny a laski chciały się podobać i leczyły kompleksy puszczaniem.
 
Last edited:
A trenerem Błachowicza nie jest czasem Anzor który rzucił się na ratowników medycznych i żodyn z zawodników Mma się nie odezwał?
To jest ten sam człowiek mówiący patriotyczne rzeczy a jego klubie trenowała maskotka Kadyrova?
Nie wiem dlaczego Anzor nie dostał wizy do USA ale się domyślam

Ci zawodowcy to ten sam poziom zachowania jak freaki
Kłopoty klopoty rudego z WCA :waldeklaugh:
 
Kim ty jesteś ananasku?
Weź mi powiedz czy jak laska ma 14 lat i 364 dni, a wygląda np na 18 lat i puknie sie nawet z 22 latkiem np we włoszech to czy ten koleś jest wg ciebie pedofilem?
 
Dokładnie jest pedofilem. Pamiętam gnomie jak mialem 18 lat i nigdy nie interesowały mnie 14 latki. Szedłem w kierunku tych co 20 lat mialy
Ty kurwa zwyrolu.
Ja jak miałem 20 lat i interesowały sie mna gimnazjalistki 15-16 lat bo młodo wyglądałem to odrazu uciekałem, bo to był obciach. Ale typa, ktorego pociąga kobieta w fizycznym rozumieniu ciężko mi nazwać pedofilem, skoro pedofil poząda dzieci
 
Ja jak miałem 20 lat i interesowały sie mna gimnazjalistki 15-16 lat bo młodo wyglądałem to odrazu uciekałem, bo to był obciach. Ale typa, ktorego pociąga kobieta w fizycznym rozumieniu ciężko mi nazwać pedofilem, skoro pedofil poząda dzieci
Hahahahah 15-16 lat ma się w ostatniej klasie gimnazjum. Wiem że zahaczales i pisałeś do tych mlodszych. Zwyrolu jebany.
 
Ja jak miałem 20 lat i interesowały sie mna gimnazjalistki 15-16 lat bo młodo wyglądałem to odrazu uciekałem, bo to był obciach. Ale typa, ktorego pociąga kobieta w fizycznym rozumieniu ciężko mi nazwać pedofilem, skoro pedofil poząda dzieci
w jakim fizycznym rozumieniu?
dążysz do tego, że jak ma miesiączkę to już może współżyć....hmm

współżyć z równolatkiem - tak
współżyć pod naporem swojej dziecinnej nawiności i poprzez wykorzystanie okazji przez dużo starszego - nie

Z tego co wiadomo, był tam alkohol, jakieś nieprzytomne dzieci (tak trzeba je nazwać) to jest to wręcz gwałt o znamionach pedofilskich
 
Hahahahah 15-16 lat ma się w ostatniej klasie gimnazjum. Wiem że zahaczales i pisałeś do tych mlodszych. Zwyrolu jebany.
Nic z tych rzeczy. Może że interesowały się mną to przesada, ale pamietam kiedyś majac 20 lat, ze laski siedzące w godzinach lekcyjnych gimnazjum na ławce na boisku zaczely na mnie patrzeć. Odrazu przyspieszyłem żeby prewencyjnie stamtąd odejść.
 
Nic z tych rzeczy. Może że interesowały się mną to przesada, ale pamietam kiedyś majac 20 lat, ze laski siedzące w godzinach lekcyjnych gimnazjum na ławce na boisku zaczely na mnie patrzeć. Odrazu przyspieszyłem żeby prewencyjnie stamtąd odejść.
Tak tak zwyrolu.
 
w jakim fizycznym rozumieniu?
dążysz do tego, że jak ma miesiączkę to już może współżyć....hmm

współżyć z równolatkiem - tak
współżyć pod naporem swojej dziecinnej nawiności i poprzez wykorzystanie okazji przez dużo starszego - nie

Z tego co wiadomo, był tam alkohol, jakieś nieprzytomne dzieci (tak trzeba je nazwać) to jest to wręcz gwałt o znamionach pedofilskich
mam na mysli poprostu wygląd laski 18-20 letniej
mówie oczywiście bez udziału narko i alkoholu ,przy obopólnej zgodzie obojga partnerów
 
mam na mysli poprostu wygląd laski 18-20 letniej
mówie oczywiście bez udziału narko i alkoholu ,przy obopólnej zgodzie obojga partnerów
połowa dyskotek w tym kraju to wylęgarnia pedofilii
wygląd 20latki, wchodzi 14latka i opierdala kiełbasę w kiblu albo na dziedzińcu....

nie wiem czy tam są obupólne zgody, zresztą nie obchodzi mnie to.
Nie jestem jakimś białorycerzem, nie pierwszy i nie ostatni medialny pedofil
 
Wardęga też jest obrzydliwym typem. Stary gośc, mówiący językiem dzieci i aniołów robi z siebie debila, tworzy nowoczesna sektę bazując na dzieciach. Świat sie zmienia. Pewne zjawiska ewoluują. Można zakazac działalności sektom a nie potrafi sie zrobić ustawy zakazującej dorosłym wchodzenie w tergo rodzaju relacje z młodzieżą za pośrednictwem internetowych mediów. Jak ten filmik Wardgi, nakręconym w sposób infantylny, językiem młodzieży szkolnej. Co to za problem rozwiązać to prawnie. To jest nieetyczne, śmierdzi i czas zrobić z tymi trynkiewiczami żerującymi na dzieciach porządek. W dodatku te treści sa jawnie szkodliwe i demoralizujące. Zadna to filozfia ujac taki zakaz w ramy prawne i go odpowiednio uzasadnić. Patola ogląda to ze swoimi dziećmi, bo to taki poziom umysłowy. A patola to wyborcy Pisu. Te stare chłopy jak Wardega, grubas i reszta idiotów udających młodzież sa obrzydliwi i też wal trynkiwieczem. A najgorszy jest wardga, bo z natury zjebem nei był, lecz dla kasy i z zazdrości że nie on teraz trzepie największy hajs na you tube, zrobił z siebie zjeba, nauczyłsie tego, przestudiował jezyk i zachowania i skopowiował.Tamci to tacy sami patole jak ich odiorcy. A ten si zpatolił dla kasy. Załosne panie wardga.
 
Wardęga też jest obrzydliwym typem. Stary gośc, mówiący językiem dzieci i aniołów robi z siebie debila, tworzy nowoczesna sektę bazując na dzieciach. Świat sie zmienia. Pewne zjawiska ewoluują. Można zakazac działalności sektom a nie potrafi sie zrobić ustawy zakazującej dorosłym wchodzenie w tergo rodzaju relacje z młodzieżą za pośrednictwem internetowych mediów. Jak ten filmik Wardgi, nakręconym w sposób infantylny, językiem młodzieży szkolnej. Co to za problem rozwiązać to prawnie. To jest nieetyczne, śmierdzi i czas zrobić z tymi trynkiewiczami żerującymi na dzieciach porządek. W dodatku te treści sa jawnie szkodliwe i demoralizujące. Zadna to filozfia ujac taki zakaz w ramy prawne i go odpowiednio uzasadnić. Patola ogląda to ze swoimi dziećmi, bo to taki poziom umysłowy. A patola to wyborcy Pisu. Te stare chłopy jak Wardega, grubas i reszta idiotów udających młodzież sa obrzydliwi i też wal trynkiwieczem. A najgorszy jest wardga, bo z natury zjebem nei był, lecz dla kasy i z zazdrości że nie on teraz trzepie największy hajs na you tube, zrobił z siebie zjeba, nauczyłsie tego, przestudiował jezyk i zachowania i skopowiował.Tamci to tacy sami patole jak ich odiorcy. A ten si zpatolił dla kasy. Załosne panie wardga.
Stonoga go elegancko wyjaśnił wczoraj
 
co-tu-sie-odpierdala-maklowicz.gif
 
Nie jest kurwa zwyrolu. Nie wiem jaki odklejeniec interesuje się w wieku 24 lat jakaś 17stka. Ale jeśli interesujesz się dziewczynka która ma 14 lat mając nawet 18-19 to jestes pierdoleniety kumasz?
A ja nie wiem co za odklejona siedemnastoletnia typiara sie interesuje 24 latkiem kumasz zwyrolu?
 
A ja nie wiem co za odklejona siedemnastoletnia typiara sie interesuje 24 latkiem kumasz zwyrolu?
Bo ty masz kurwa być mądrzejszy jeśli masz 24 lata i kontaktujesz się z 17 latka. Nie mówiąc że ona ma 14 lat. Kurwa. Jak odklejonym trzeba być stulejarzem żeby pisać do nieletnich dziewczyn. Może wiesz coś o tym?
 
Bo ty masz kurwa być mądrzejszy jeśli masz 24 lata i kontaktujesz się z 17 latka. Nie mówiąc że ona ma 14 lat. Kurwa. Jak odklejonym trzeba być stulejarzem żeby pisać do nieletnich dziewczyn. Może wiesz coś o tym?
Czy coś się wydarzyło w Twoim zyciu co spowodowalo takie napięcie pod tematem pedofilii? Odnoszę wrażenie, ze w ogóle nie rozumiesz o czym rozmawiasz z uzytkownikami.
 
Back
Top