„Boxdel” wykluczony z działalności FAME po filmie Sylwestra Wardęgi. Jest oświadczenie organizacji

Oprócz tego pajaca boxdela jest tam też sporo o dubielu, który ćwiczy chyba u Paczuskiego. Jestem ciekaw, jak Uniq się do tego odniesie i czy w ogóle to zrobią.
Dzisiaj/ jutro ma pojawić się kolejny film i przedstawić więcej informacji na ten temat.
Zaorać 90% tych pseudo youtuberów, którzy zarobili sporo siana i zaczęło im odpierdalać. Ha tfu kurwy.
 
1696438726776.png
 
Jebać was kurwy pedofile. Jebać was kurwy włodarze fame i innych pato gal co promujecie te kurestwo. Mam nadzieję że ktoś się za was zabierze i zora te towarzystwo wzajemnej adoracji.

Przecież wy wszystkim doskonale wiecie śmiecie, tylko kurwa pieniądz się dla was liczy, nic więcej, byście przecież dali walkę nawet trynkiewiczowi gdyby nabił wam oglądalności.

I może ludzie też w końcu zrozumieją żeby nie kupować ppv dla oglądania patusów.

spalić to wszystko w pizdu :burnit:
Teraz kampania to się zaczeło...
 
Oprócz tego pajaca boxdela jest tam też sporo o dubielu, który ćwiczy chyba u Paczuskiego. Jestem ciekaw, jak Uniq się do tego odniesie i czy w ogóle to zrobią.
Dzisiaj/ jutro ma pojawić się kolejny film i przedstawić więcej informacji na ten temat.
Zaorać 90% tych pseudo youtuberów, którzy zarobili sporo siana i zaczęło im odpierdalać. Ha tfu kurwy.
Zostało wyjebani razem z szyszka 1-2 miesiące temu
 
Boxdel to grubo oberwal jak za to ze 10 lat temu wyslal jakiejs typiarze wiadomość jako gowniarz. Nawet sie z nią nie spotkal. A o tych co te gowniary ruchali cisza. Wardega i wspólnicy z fame niezle ziomki lol
 
Pamiętacie jaki był hejt na Materlę o dragi? Sam się na to złapałem. Wardęga to mi się kojarzy z gościem od pranków a nie kimś kto może przeprowadzić rzetelne tzw. śledztwo dzienikarskie
Nie bronię Boxdela bo może być winny. Ale przypominam, że europejska kultura opiera się na domiemaniu niewiności a nie samosądach
Wszyscy chyba pamiętacie złamanie kariery Johna Deepa tylko przez oskarżenia

Zalecam rozwagę i wstrzymanie się ze spuszczeniem ognia piekielnego na Boxdela aż oficjalnie zostanie udowodnione, że jest winny
Tak powino działać dojrzałe społeczeństwo
Inna sprawa na ile można wierzyć prokuraturze w Polsce ale to inny temat
 
Pamiętacie jaki był hejt na Materlę o dragi? Sam się na to złapałem. Wardęga to mi się kojarzy z gościem od pranków a nie kimś kto może przeprowadzić rzetelne tzw. śledztwo dzienikarskie
Nie bronię Boxdela bo może być winny. Ale przypominam, że europejska kultura opiera się na domiemaniu niewiności a nie samosądach
Wszyscy chyba pamiętacie złamanie kariery Johna Deepa tylko przez oskarżenia

Zalecam rozwagę i wstrzymanie się ze spuszczeniem ognia piekielnego na Boxdela aż oficjalnie zostanie udowodnione, że jest winny
Tak powino działać dojrzałe społeczeństwo
Inna sprawa na ile można wierzyć prokuraturze w Polsce ale to inny temat
dmg control
 
A to nie Janek czasem bujał się z Polakiem,który dymał nieprzytomną laskę?
A trenerem Błachowicza nie jest czasem Anzor który rzucił się na ratowników medycznych i żodyn z zawodników Mma się nie odezwał?
To jest ten sam człowiek mówiący patriotyczne rzeczy a jego klubie trenowała maskotka Kadyrova?
Nie wiem dlaczego Anzor nie dostał wizy do USA ale się domyślam

Ci zawodowcy to ten sam poziom zachowania jak freaki
 
Trzymanie go z taką łatką, którą ciężko mu będzie odkleić dla biznesu byłoby dużo gorsze. Odkupią jego 20 % pewnie z Rozparą na pół i będą mieć już razem 80. Wróci Wardęgą jako szeryf i nadal się będzie kręcić.
Odkupią i pewnie wrócą to emisji akcji i jeszcze na tym zarobią. Jak to mówią: szkoda aby taki dobry kryzys się zmarnował:korwinlaugh:
Chociaż emisja akcji jest wtedy, gdy potrzebna jest kasa na rozwój a FameMma raczej już dotknęła swojego sufitu więc co mogą wiecej zrobić?
W tamtym roku były dywidendy po milionie złotych więc udziały Boxdela będą trochę warte...
 
No cóż, takie są przypadki ludzi, którzy w życiu nie skalali się zwykłą pracą. Bo zarabianie jako influencer-celebryta to nie jest "praca" dla zwykłych ludzi. Tam na pewno jeszcze niejedne szambo wybije, ale pojawią się nowe twarze i będą ciągnąć ten biznes. We freakach zrobiło się za dużo hajsu, żeby to padło na pysk. Gdyby wyszło, że taki pedofil wystąpiłby na Fame 1 czy 2 to może byłby szybko koniec, ale teraz to już za bardzo urosło, żeby zdechnąć.
 
A trenerem Błachowicza nie jest czasem Anzor który rzucił się na ratowników medycznych i żodyn z zawodników Mma się nie odezwał?
To jest ten sam człowiek mówiący patriotyczne rzeczy a jego klubie trenowała maskotka Kadyrova?
Nie wiem dlaczego Anzor nie dostał wizy do USA ale się domyślam

Ci zawodowcy to ten sam poziom zachowania jak freaki
Myślę że to dobry moment na nagłośnienie tego problemu, na obecnej fali popłyną też i oni.
 
Tyle kurew chodzi, a Ci się za dzieci biorą.
Niech giną .

A Szyszka zajebiście PR-owo sobie wyszedł. Najpierw koniec współpracy z Uniq bo lasy na kase i nie chciał się dzielić, a teraz się okazalo, ze sobie team pedofilii założył. Tak to jest jak się zadajesz z ludźmi bez kręgosłupa moralnego.
::jondance::
 
Back
Top