Żużel

Liczyłem, że przejdę się tym razem na pierwszą ligę w Poznaniu, a tu oczywiście dupa :lol: Graty dla całej Bydgoszczy za świetny comeback!
Byłem na obu meczach :D ten drugi mecz u mnie w Bydgoszczy to kosmos. Cud, bo nic innego nie da rady powiedzieć.

Poznania szkoda, bo jeżdżą dobrze, ale ciągle czegos im zabraknie.
 
Idealny moment żeby odświeżyć temat
Falubaz w pierwszej lidze
:juanlaugh:
Ja cały czas tydzień w tydzień oglądam :D no i oczywiście chodzę na mecze, nawet na 2 wyjazdowych byłem.

To co GKM zrobił to szok, już januszki pisza o sprzedanym meczu xd

Dudek z Falubazu bankowo odejdzie, możliwe jest wypożyczenie do momentu powrotu klubu do eligii.
 
Nawet nie wiedziałem, że jest taki temat. Fani żużla pewnie już wiedzą, ale w ramach przypomnienia od przyszłego sezonu najprawdopodobniej w GP ujrzymy 4 Polaków. Przedpełski i Dudek wywalczyli awans w GP Challenge, a Janowski i Zmarzlik raczej pozostaną w top 6. Szanse ma jeszcze Kołodziej (4 miejsce w GP Challenge), ale musi liczyć na dobre występy Frick'a.
 
Nawet nie wiedziałem, że jest taki temat. Fani żużla pewnie już wiedzą, ale w ramach przypomnienia od przyszłego sezonu najprawdopodobniej w GP ujrzymy 4 Polaków. Przedpełski i Dudek wywalczyli awans w GP Challenge, a Janowski i Zmarzlik raczej pozostaną w top 6. Szanse ma jeszcze Kołodziej (4 miejsce w GP Challenge), ale musi liczyć na dobre występy Frick'a.
Gdyby nie 2 Polaków z GP Challenge, to pewnie byłaby możliwość, aby dziką kartę na cały cykl GP dostał Kubera. Kołodziej ma szansę patrząc na to, że praktycznie co sezon któryś z zawodników doznaje kontuzji. Co do Fricke to wątpię, że przeskoczy Doyle(8), Madsena(7), Woffindena(6)
 
Ja cały czas tydzień w tydzień oglądam :D no i oczywiście chodzę na mecze, nawet na 2 wyjazdowych byłem.

To co GKM zrobił to szok, już januszki pisza o sprzedanym meczu xd

Dudek z Falubazu bankowo odejdzie, możliwe jest wypożyczenie do momentu powrotu klubu do eligii.
Fricke mimo ważnego kontraktu też pewnie będzie chciał zostać w ekstralidze. Wszystko zależy od tego jak z kasą w Zielonce i kto będzie w następnym sezonie beniaminkiem.
 
Screenshot_20210823_152153_com.facebook.katana.jpg
 
Gdyby nie 2 Polaków z GP Challenge, to pewnie byłaby możliwość, aby dziką kartę na cały cykl GP dostał Kubera. Kołodziej ma szansę patrząc na to, że praktycznie co sezon któryś z zawodników doznaje kontuzji. Co do Fricke to wątpię, że przeskoczy Doyle(8), Madsena(7), Woffindena(6)
Nawet nie wiedziałem, że jest taka możliwość. W sumie im więcej Polaków tym lepiej. Oby Magic pozostał w top 6, bo o Bartka raczej nie ma się co martwić.
 
Aktualnie w żużlu dzieje się transfer na poziomie Lewandowskiego.
Zmarzlik odchodzi do Motoru Lublin.
Podobno 15 tys za punkt ma zarabiać.
 
Dobry meczor w Lesznie. Wilki mogą to ugryźć :blablabla: Auuuuuu
Debiut w Ekstalidze narazie udany nie odpuszczamy
 
Szkoda ale było blisko. Tym bardziej defektu Lebiedieva na ostatnim łuku kiedy prowadził na 4:2 :zarobiony: Skóra nie będzie sprzedawana są walczaki
 
Sezon rozpoczęty.

*co do Wilków to szkoda, defekt Andrzeja w najbardziej pechowym momencie.
 

Attachments

  • 338703982_953729072316538_291180438640977148_n.jpg
    338703982_953729072316538_291180438640977148_n.jpg
    353.5 KB · Views: 5
Żużel... A ja przeczytałem żule i pomyślałem, że kolejne wcielenie żelaznego się narodziło.
 
Współczuję Wam trybun, to jest dramat, gdyby nie Wrocław, to tam do teraz nie byłoby krzesełek

Ps. Byłem raz na meczu wyjazdowym(4lata temu). Trybuna gości to xd
Generalnie to nie nam, bo Poznaniak ze mnie żaden i nawet trzymałem kciuki za drużynę gości :fjedzia: Szkoda,że stadion zaniedbany, bo psz pewnie zostanie w 1 lidze i fajny klimat na zuzel się zrobił w Poznaniu.
 
Bartosz Zmarzlik zdyskwalifikowany, nie dopuszczony do dzisiejszej GP Danii w Vojens z powodu nie przepisowego kevlaru... w kwalifikacjach :confused::facepalm::boss:
 
Back
Top