Rozpiska Tyson Fury vs Oleksandr Usyk: Ring Of Fire – karta walk, transmisja, informacje

Jakub Madej

Moderator
Cohones
FuryUsykRingOfFire.jpg


18 maja o godzinie 16:00 rozpocznie się gala Ring Of Fire, podczas której dojdzie do wielkiej walki, w której Tyson Fury zmierzy się z Oleksandrem Usykiem. Na szali postawione zostaną tytuły mistrzowskie WBA Super, WBC, IBF, WBO, IBO i The Ring. Oprócz tego w karcie walk dojdzie do dziewięciu innych pojedynków.

Godzina: 16:00
Data: 18.05.2024
Miejsce: Kingdom Arena, Riyadh, Arabia Saudyjska

Godzina rozpoczęcia:

Początek gali zaplanowany jest na godzinę 18:00 czasu polskiego. Walka wieczoru ma rozpocząć się około północy.

Transmisja:

Transmisja dostępna będzie za pośrednictwem platformy DAZN. Koszt subskrypcji w Polsce to 89,99 zł, natomiast do tego doliczona zostanie kwota abonamentu - 22,99 zł za miesiąc przy wybraniu umowy na rok lub 39,99 zł za miesiąc z możliwością anulowania abonamentu.

Walka wieczoru:

Pojedynek o mistrzostwa IBF, IBO, WBA Super, WBC i WBO w kategorii ciężkiej

[Waga ciężka, 12 rund]: Tyson Fury (24-0-1, 34 KO) vs Oleksandr Usyk (21-0-0, 14 KO)

Karta główna:

Pojedynek o mistrzostwa IBF i IBO w kategorii superpiórkowej

[Waga superpiórkowa, 12 rund]: Joe Cordina (17-0-0, 9 KO) vs Anthony Cacace (21-1-0, 7 KO)

Pojedynek o mistrzostwo IBF w kategorii cruiser
[Waga cruiser, 12 rund]: Jai Opetaia (24-0-0, 19 KO) vs Mairis Briedis (28-2-0, 20 KO)

[Waga ciężka, 12 rund]: Agit Kabayel (24-0-0, 16 KO) vs Frank Sanchez (24-0-0, 17 KO)

Pojedynek o mistrzostwo WBC Silver w kategorii lekkiej
[Waga lekka, 12 rund]: Mark Chamberlain (15-0-0, 11 KO) vs Joshua Oluwaseun Wahab (23-1-0, 16 KO)

[Waga cruiser, 10 rund]: Sergey Kovalev (35-4-1, 29 KO) vs Robin Sirwan Safar (16-0-0, 12 KO)

Karta wstępna:

[Waga piórkowa, 10 rund]: Isaac Lowe (24-2-3, 8 KO) vs Hasibullah Ahmadi (16-1-0, 5 KO)

Pojedynek o mistrzostwo WBO Inter-Continental w kategorii ciężkiej
[Waga ciężka, 10 rund]: Moses Itauma (8-0-0, 6 KO) vs Ilja Mezencev (25-3-0, 21 KO)

Pojedynek o mistrzostwo WBA Inter-Continental w kategorii półciężkiej
[Waga półciężka, 10 rund]: Daniel Lapin (9-0-0, 3 KO) vs Octavio Poduvitr (9-1-0, 4 KO)

[Waga cruiser, 8 rund]: David Nyika (8-0-0, 7 KO) vs Michael Seitz (12-0-0, 10 KO)

 
Last edited:
Troszeczkę pojebało z ceną PPV jeśli chodzi o nasz kraj + automatyczna subskrycja. Nie, dziękuję
 
Troszeczkę pojebało z ceną PPV jeśli chodzi o nasz kraj + automatyczna subskrycja. Nie, dziękuję
Sprawdziłem i teraz jest oferta specjalna, że ta subskrypcja jest za darmo, z której można zrezygnować przed upływem miesiąca
 
Sprawdziłem i teraz jest oferta specjalna, że ta subskrypcja jest za darmo, z której można zrezygnować przed upływem miesiąca
Już myślałem, że DAZN promocyjnie uruchomił jeden miesiąc za free niezależnie od subskrypcji Fury Vs Usyk…:tellmemore:
Niestety źle myślałem. :boystop:
 
Sanchez Kabayel bardzo ciekawe starcie a
Opetaia Briedis spokojnie mogloby byc ME dojebanej gali.
:matt:
 
Kasjusie nie wkurwiaj mnie nawet, dobrze? :jimcarrey:
Może będą lepsze niż na papierze :wink:, bo jednak sporo faworytów tutaj mamy, a także anonimów o których słyszałem pierwszy raz... co na taką galę jednak średnio, plus szkoda że bez walki np. Różański vs. Jack, gdzie by Łukasz dobrze zarobił, plus taka gala z ekspozycją na świat.
 
Back
Top