Typy na przyszłych rywali Polaków w ufc - zabawa.

Siedem

Kapitan Ulicy
Wpadłem na pomysł zabawy w meczmejkera, często jest tak że Polski zawodnik wrzuca informacje do neta że podpisał kontrakt na walkę, ale nie wiadomo z kim, promuje przy każdej takiej okazji zabawić się w prostą gierkę, wytypujemy swoim okiem kto może zostać tym rywalem podając od 3 do 5 typów maksymalnie, za trafienie będzie jeden punkt, oczywiście wszystko może się dublować bo każdy ma własny pogląd na takie sprawy, ilość typów ustalimy wspólnie, jesteście zainteresowani? Zabawa miałaby charakter powtarzalny i nieregularny ponieważ tych sytuacji w ciągu roku nie będzie zbyt wiele.
Czekam na wasze opinie.
 
Tapology mówi, że nie.
A widzę. Bobek wypadł. Hmm, pytanie, czy warto brać Gamerowi taką walkę? W sumie miałby duża szansę na skończenie, bo Huker jest grapplingowym ogórem. W stójce mógłby się spróbować, bo gdyby wyłapał, to na glebie nic by mu nie groziło.
 
A widzę. Bobek wypadł. Hmm, pytanie, czy warto brać Gamerowi taką walkę? W sumie miałby duża szansę na skończenie, bo Huker jest grapplingowym ogórem. W stójce mógłby się spróbować, bo gdyby wyłapał, to na glebie nic by mu nie groziło.
Imo lepiej brać taką walkę i skończyć Hookera przed czasem, niż czekać w nieskończoność na potencjalne starcie z topką kategorii.
 
Mnie ten Moicano nie przekonuje, takim szczurem od niego zalatuje że nie zdziwię się jakby wziął walkę z Gamrotem bez mrugnięcia okiem.
 
Mnie ten Moicano nie przekonuje, takim szczurem od niego zalatuje że nie zdziwię się jakby wziął walkę z Gamrotem bez mrugnięcia okiem.
Może i tak, ale nie wydaję mi się aby Gamer tego chciał.
 
Może i tak, ale nie wydaję mi się aby Gamer tego chciał.
Tyle, że to jest sport indywidualny, wiem co masz na myśli, ale uważasz że Mati odmówi walki? Wystarczy że ktoś z att przyjmie....

Nie wierzę w tego dziwkarza i szukam innych opcji, jak z Gejczim i powrotem? Moicano by się składał, ale to att, z drugiej strony były już walki att vs att więc...

Uważam że jak ktoś przyjmie walkę z Gamrotem będąc w att, to będzie to właśnie Moicano.
Już widzę prędzej jak Dustin odmawia mimo że jest lepszym zawodnikiem, jednak myślę że honor też ma większy niż Renato.
 
To dawać po 3 typy dla Gamera i zagramy, typu dowolne, mogą się kopiować, walcie po 3 propozycje max bo więcej liczone nie będzie.
 
  • Like
Reactions: J.K
To dawać po 3 typy dla Gamera i zagramy, typu dowolne, mogą się kopiować, walcie po 3 propozycje max bo więcej liczone nie będzie.
1. Najpewniejszy - Hooker
2. Ewentualnie - Benoit Saint-Denis
3. Chciałbym, ale wątpię - Oliveira
 
Fajnie byłoby wykoleić jakiś hajpik więc:

1.Paddy Pimblett
2.Myktybek Orolbai
lub ostatecznie...

3.Salahdine Parnasse, jeśli daj Boże nie dogada się z krs

Wszystko to na UFC 304 w UK

później ktoś mocny... Poirier, Gejczi lub Bronx

i na początku przyszłego roku TSik
 
Na Justina to chyba trochę poczeka. Wydaje mi się Mati będzie chciał wrócić szybciej
Mi się wydaje że Justin jest gotowy do walki i czeka w stajni, nie zebrał potężnych obrażeń. Palomino mocniej go obił i wrócił chwilę po, w sensie w normalnym odstępie czasowym, to neandertalczyk jebany jest, ale masz swoją rację w tym że to nie będzie ta walka, podszedłem życzeniowo.
 
Back
Top