Tanio skóry nie sprzedam

Dobre dobre :pjelen:
1713532401065.png
 
Który tam oglądał "Family Matters"? @Bambo @Bambosze @B.I.G Makumba i jeszcze inne czarnuchy? To mam dla was dobrą wiadomość... Największy odsetek pedałów jest wśród czarnych, a wrzucam do skóry bo na pewno tanio jej nie sprzedał... :jjsmile:


Screenshot_2024-04-19-16-43-21-135~2.jpg

Jaimee Foxworth (79-) (na zdj. na dole po L), przez 4 sezony grała w Family Matters (89-93) 97 odc. Judy Winslow...
Była uzależniona od narkotyków i w wieku 21 lat (00-02) zagrała w 9 filmach z gatunku X (4 sceny anal!) taka to była serialowa rodzinka...
:benny: :confused:
crave.jpg

(filmografia)
Tanio d... chyba też nie sprzedała... :facepalm:

PS. ja to ogladałem akurat Bill Cosby Show... co po latach wyszła wielka afera z dr Huxtable, miłym i sympatycznym ulubionym lekarzem Amerykanów...
:siara:
 
View attachment 96944
Jaimee Foxworth (79-) (na zdj. na dole po L), przez 4 sezony grała w Family Matters (89-93) 97 odc. Judy Winslow...
Była uzależniona od narkotyków i w wieku 21 lat (00-02) zagrała w 9 filmach z gatunku X (4 sceny anal!) taka to była serialowa rodzinka...
:benny: :confused:
View attachment 96945
(filmografia)
Tanio d... chyba też nie sprzedała... :facepalm:

PS. ja to ogladałem akurat Bill Cosby Show... co po latach wyszła wielka afera z dr Huxtable, miłym i sympatycznym ulubionym lekarzem Amerykanów...
:siara:
On też bywał u Didiego... Także już zaczęli federalni ukrywać wszystko, podobno Kim Kardashian miała wjazd, bo również w tym uczestniczyła, fedzi wynieśli masę kartonów z dowodami.

Inna sprawa że tam było tyle osób, że zapewne Clintonowie albo Obamy dużo zrobią żeby nie wyszło na jaw co odpierdalało się w jego rezydencji.

Sąsiedzi skarżyli się na autobusy pełne dzieci o trzeciej w nocy, parkujące pod bramą... Satanistyczne zabawy na pełnej kurtyzanie.
 
View attachment 96944
Jaimee Foxworth (79-) (na zdj. na dole po L), przez 4 sezony grała w Family Matters (89-93) 97 odc. Judy Winslow...
Była uzależniona od narkotyków i w wieku 21 lat (00-02) zagrała w 9 filmach z gatunku X (4 sceny anal!) taka to była serialowa rodzinka...
:benny: :confused:
View attachment 96945
(filmografia)
Tanio d... chyba też nie sprzedała... :facepalm:

PS. ja to ogladałem akurat Bill Cosby Show... co po latach wyszła wielka afera z dr Huxtable, miłym i sympatycznym ulubionym lekarzem Amerykanów...
:siara:
ten młody murzyn od razy wyczuł, że po ostrym analu przyszła, ale musiało capić, zobacz jaką odrazę czuje
1713541498165.png
 
On też bywał u Didiego... Także już zaczęli federalni ukrywać wszystko, podobno Kim Kardashian miała wjazd, bo również w tym uczestniczyła, fedzi wynieśli masę kartonów z dowodami.

Inna sprawa że tam było tyle osób, że zapewne Clintonowie albo Obamy dużo zrobią żeby nie wyszło na jaw co odpierdalało się w jego rezydencji.

Sąsiedzi skarżyli się na autobusy pełne dzieci o trzeciej w nocy, parkujące pod bramą... Satanistyczne zabawy na pełnej kurtyzanie.
Bill Cosby to lubił podawać kobietą środki nasenne, aby później zabawiać się do woli, ale to było dawne czasy, a wyszło dopiero po tym "Me Too"

 
Back
Top