Polityka



Czas na sprzeciw to był w grudniu. Teraz to nic więcej niż populistyczne pierdolenie. Każdy wyborca spod znaku 8 gwiazdek powinien mieć obowiązek przyjęcia ciapusa na swój kwadrat lub ewentualnie spłacać te ponad 80k zł za jego nieprzyjmowanie. Pierdoleni idioci.

To teraz jeszcze przyjęcie euro i zostaną zgliszcza. Nie będzie czego zbierać.
 
Last edited:

Tu pięknie widać niebezpieczeństwo jakie niesie ze sobą tolerancja dla dewiacji i degenereacji.
Zobaczcie jaki tu Robercik jest miły i grzeczny, taki biedny, taka ofiara, kiedy Korwin mówi "homosiów" on taki biedny i zatroskany, takim dziewczęcym tonem głosu pyta: "przepraszam, kogo? oh, nie rozumiem"... a dzisiaj, kiedy homosiom dano palec to proszę zobaczyć jak zachowują się i wypowiadają te dwa pedały w Sejmie.

Daliście im palec a oni są już przy łokciu i z gejowskim dżihadem na ustach pną się w stronę naszej głowy.
To jest efekt wmawiania ludziom tego podejścia: "nie jestem ciemniakiem, więc jestem tolerancyjny, dopóki nie krzywdzi to innych to ja popieram/nie mam nic przeciwko".
Tolerancja to nie jest żadna "szlachetna cecha", kurwa!
Widać jak na talerzu a Wy uwierzyliście, że tolerowanie degeneracji stawia Was na jakimś wzgórzu wyższości moralnej nad innymi.


giphy.gif
 
Last edited:
Tu pięknie widać niebezpieczeństwo jakie niesie ze sobą tolerancja dla dewiacji i degenereacji.
Zobaczcie jaki tu Robercik jest miły i grzeczny, taki biedny, taka ofiara, kiedy Korwin mówi "homosiów" on taki biedny i zatroskany, takim dziewczęcym tonem głosu pyta: "przepraszam, kogo? oh, nie rozumiem"... a dzisiaj, kiedy homosiom dano palec to proszę zobaczyć jak zachowują się i wypowiadają te dwa pedały w Sejmie.

Daliście im palec a oni są już przy łokciu i z gejowskim dżihadem na ustach pną się w stronę naszej głowy.
To jest efekt wmawiania ludziom tego podejścia: "nie jestem ciemniakiem, więc jestem tolerancyjny, dopóki nie krzywdzi to innych to ja popieram/nie mam nic przeciwko".
Tolerancja to nie jest żadna "szlachetna cecha", kurwa!
Widać jak na talerzu a Wy uwierzyliście, że tolerowanie degeneracji stawia Was na jakimś wzgórzu wyższości moralnej nad innymi.


giphy.gif
O to to.

Dali palec i już idą po dzieci. No ale beka z prawaków.
 
Tu pięknie widać niebezpieczeństwo jakie niesie ze sobą tolerancja dla dewiacji i degenereacji.
Zobaczcie jaki tu Robercik jest miły i grzeczny, taki biedny, taka ofiara, kiedy Korwin mówi "homosiów" on taki biedny i zatroskany, takim dziewczęcym tonem głosu pyta: "przepraszam, kogo? oh, nie rozumiem"... a dzisiaj, kiedy homosiom dano palec to proszę zobaczyć jak zachowują się i wypowiadają te dwa pedały w Sejmie.

Daliście im palec a oni są już przy łokciu i z gejowskim dżihadem na ustach pną się w stronę naszej głowy.
To jest efekt wmawiania ludziom tego podejścia: "nie jestem ciemniakiem, więc jestem tolerancyjny, dopóki nie krzywdzi to innych to ja popieram/nie mam nic przeciwko".
Tolerancja to nie jest żadna "szlachetna cecha", kurwa!
Widać jak na talerzu a Wy uwierzyliście, że tolerowanie degeneracji stawia Was na jakimś wzgórzu wyższości moralnej nad innymi.


giphy.gif
:goddamnright: :deniroclap:
 
Trzecia Droga…

Powrót seryjnego samobójcy.

Nawet w koalicji już tego nie kryją, że rudy śmieć łże. A istnieje zapis, że w pewnych sytuacjach nie będzie można się nawet wykupić tylko będziemy musieli przyjąć przydział.
 


Już się znalazł. Jakiś łepek przyszedł oddać karabin razem z mamą XD. To nie jest śmieszne, nic a nic :facepalm:.

 
Back
Top