Polityka

Przyszłość europejskiej motoryzacji nie wygląda optymistycznie:


Tak dla CPK:

ależ Ty się lubisz sam okłamywać, naiwny łykaczu kłamstw rudzielca
karate.jpg
 
Nie da się zachować socjalnego modelu państwa, jednocześnie kontynuując politykę otwartych drzwi. Rzecz oczywista dla każdego, poza największymi odklejeńcami lewej strony.
Można pod warunkiem, że socjal jest tylko dla ludzi z obywatelstwem państwa w którym przebywają.
Gdyby Niemcy ustanowili prawo, że socjal nur für Deutschen to...
...mur na granicy z Białorusią nie byłby tak bardzo potrzebny :roberteyeblinking:
Chociaż po wybuchu wojny i patrząc jak Finlandia jedzie po bandzie z budową muru to...


Przyszłość europejskiej motoryzacji nie wygląda optymistycznie:


Tak dla CPK:

Spore straszenie Chinami tylko w kwestii motoryzacji oni nie są w stanie dużo zaoferować. Chińskie marki nie prześcigną europejskich i amerykańskich jeśli chodzi o jakość.
Nawet zaryzykuje tezę, że w AI Amerykanie są mocniejsi tylko prawo nie pozwala tak jechać po bandzie jak w Chinach. Chociaż w NY kamery rozpoznawały twarze podczas protestów a dane były gromadzone z mediów społecznościowych np. jeśli usunęliście wszystkie zdjęcia to i tak są one w bazie jednej z amerykańskich firm i argument ,,als Rodo, usuń to" nie zadziała...
 
Można pod warunkiem, że socjal jest tylko dla ludzi z obywatelstwem państwa w którym przebywają.
Gdyby Niemcy ustanowili prawo, że socjal nur für Deutschen to...
...mur na granicy z Białorusią nie byłby tak bardzo potrzebny :roberteyeblinking:
Chociaż po wybuchu wojny i patrząc jak Finlandia jedzie po bandzie z budową muru to...



Spore straszenie Chinami tylko w kwestii motoryzacji oni nie są w stanie dużo zaoferować. Chińskie marki nie prześcigną europejskich i amerykańskich jeśli chodzi o jakość.
Nawet zaryzykuje tezę, że w AI Amerykanie są mocniejsi tylko prawo nie pozwala tak jechać po bandzie jak w Chinach. Chociaż w NY kamery rozpoznawały twarze podczas protestów a dane były gromadzone z mediów społecznościowych np. jeśli usunęliście wszystkie zdjęcia to i tak są one w bazie jednej z amerykańskich firm i argument ,,als Rodo, usuń to" nie zadziała...
dlaczego by nie miały prześcignąć jakościowo innych kontynentów?
 
Przyszłość europejskiej motoryzacji nie wygląda optymistycznie:



Nie sądzę. To jest temat na naprawdę dłuuuugą dyskusję, ale wszystko można sprowadzić do tego, że jeśli tylko zachód zacznie traktować Chiny, tak jak Chiny traktują zachód to będą one w totalnej dupie. A dyskusja np. o tym jak to ewentualny ban TikToka ogranicza wolność, w sytuacji kiedy w Chinach praktycznie każda usługa internetowa jest zablokowana (Facebook, Google, Instagram i wiele innych) tylko pokazuje jak wielką tendencję kolektywny zachód ma do łagodnego traktowania reżimów.

Już to w którymś wątku pisałem, ale każdy kto kibicuje Chinom i życzy im zrzucenia z piedestału USA, powinien wziąć długi rozbieg i wyrżnąć baranka w ścianę.
 
Doliczmy sobie ten milion młodych ludzi którzy wyemigrowali w latach 2004-2006 po otwarciu granic. Spokojnie daliby z pół miliona jak nie więcej dzieci.
A teraz Julki nie rodzą bo nie chcą a nawet jak ktoś chce to i tak koszty życia skutecznie od tego odwodzą.
Będzie grubo za 20-30 lat. No chyba że technologia pozwoli zadbać o emerytów
 
Będzie grubo za 20-30 lat. No chyba że technologia pozwoli zadbać o emerytów
Ewentualnie migracja ale pod warunkiem odpowiedniej selekcji na zasadzie żadnych leniwych mokebe i pakoli a imigracja w stosunkowo nie dużych grupach ludzi pracujących np Filipiny, Wietnam czy wyrozniające się jednostki z innych krajów. Ale to też z głową
 
Od kiedy te podwyżki cen prądu? Od lipca? Przyznam szczerze, że u mnie już dojebane ceny są.
Oczywiście. Dopiero przed nami. Ja dostałem pismo z pging że podwyżka 50procent, ale mam wybór !! Mam kurwa wybór, nie zgodzić się na taryfę i wypowiedzieć umowę :) a moi znajomi knajpy zamykają bo wolą zamknąć niż zostać z długami jak im dojebia ceny za energię
 
Można pod warunkiem, że socjal jest tylko dla ludzi z obywatelstwem państwa w którym przebywają.
Gdyby Niemcy ustanowili prawo, że socjal nur für Deutschen to...
...mur na granicy z Białorusią nie byłby tak bardzo potrzebny :roberteyeblinking:
Chociaż po wybuchu wojny i patrząc jak Finlandia jedzie po bandzie z budową muru to...



Spore straszenie Chinami tylko w kwestii motoryzacji oni nie są w stanie dużo zaoferować. Chińskie marki nie prześcigną europejskich i amerykańskich jeśli chodzi o jakość.
Nawet zaryzykuje tezę, że w AI Amerykanie są mocniejsi tylko prawo nie pozwala tak jechać po bandzie jak w Chinach. Chociaż w NY kamery rozpoznawały twarze podczas protestów a dane były gromadzone z mediów społecznościowych np. jeśli usunęliście wszystkie zdjęcia to i tak są one w bazie jednej z amerykańskich firm i argument ,,als Rodo, usuń to" nie zadziała...

Ceny nowych samochodów są tak ogromne, że to cena będzie miała decydujący wpływ. Marki premium sobie poradzą, ale co z na przykład francuskimi samochodami?

W AI USA jest przed Chinami. Stany wygrywają tę rywalizację.
 
Oczywiście. Dopiero przed nami. Ja dostałem pismo z pging że podwyżka 50procent, ale mam wybór !! Mam kurwa wybór, nie zgodzić się na taryfę i wypowiedzieć umowę :) a moi znajomi knajpy zamykają bo wolą zamknąć niż zostać z długami jak im dojebia ceny za energię
Ja wynegocjowałem 3% zniżki na kWh na hasło PRAWICOWE WIELKIE CHŁOPISKO.

W tej cenie jest 84% podatku, a uśmiechnięci idioci będą racjonalizować to bezczelne dymanie klienta walką z klimatem i walką z ruskimi xD

Boże miej ten kraj w opiece.
 
Ja wynegocjowałem 3% zniżki na kWh na hasło PRAWICOWE WIELKIE CHŁOPISKO.

W tej cenie jest 84% podatku, a uśmiechnięci idioci będą racjonalizować to bezczelne dymanie klienta walką z klimatem i walką z ruskimi xD

Boże miej ten kraj w opiece.
To rozpierdala najbardziej, że jest to tak wyśmienicie skonstruowane, że choćbyś nie wiem z jakich wzorów matematycznych korzystał to się nie doliczysz ile Ci wychodzi dokładnie kWh odpowiednio poboru, dystrybucji, zużycia....ale najlepsze jest to że konsultanci tych instytucji też nie wiedzą....
 
Chłopa odkleiło, niedługo się z Niego zrobi drugi Tomasz Lis


co za kurwa :) Pamiętaj głosując wybierasz złodziei, nie ważne spod jakiego znaku, partii czy ruchu. Zawsze wybierzesz złodzieja :( Ty wybierasz, oni wygrywają.
 
Back
Top