Pogotowie Sercowe Cohones

Tutaj mamy przykład samca który najczęściej kieruje sie emocjami. Czesto negatywnymi :korwinlaugh:


Sorki prawacki mędrcu lecz takie sa fakty

Większości mężczyzn wystarczy fajna sraka, troche dopaminy z adrenalina czy testosteronu i tracą mózg oraz swoje "logiczne" myślenie.
często tak, ale na tym polega rola ojca by chłopca uświadomić co jest w życiu istotne
 
Ja to bym mógł tak napisać, że teraz to mamy swoistą wojnę płci nakręcaną coraz bardziej. Jedni na drugich nadają, ale bez wątpienia to zazwyczaj kobiety odwalają bazując na swoich emocjach niż patrząc na facetów, którzy zwykle kierują się myślą i logiką. Odpływamy coraz bardziej jako ludzie...
obie płcie są ostro zjebane, dlatego są wojny i sytuacja jest jaka jest
@alww dobrze napisał że mężczyznom też odpierdala od byle czego
 
Tutaj mamy przykład samca który najczęściej kieruje sie emocjami. Czesto negatywnymi :korwinlaugh:


Sorki prawacki mędrcu lecz takie sa fakty

Większości mężczyzn wystarczy fajna sraka, troche dopaminy z adrenalina czy testosteronu i tracą mózg oraz swoje "logiczne" myślenie.
Prosty przykład. Daj po 1000 zł facetowi i kobiecie i wpuść do sklepu z hasłem "kup sobie coś co akurat potrzebujesz".

Kobita wypierdoli całe siano, facet kupi co potrzebne i resztę kasy schowa w kieszeń.
Tak właśnie działa kierowanie się emocjami.

A że tu się Tuska i jebanych lewaków nienawidzi to kurwa wiadomo od lat.
:beczka:
 
Teraz to odpłynąłeś :jjsmile:
Faceci lubia sobie to przypisywać lecz bardzo niewielu jest takich.
Nie powiedziałbym, że to jakieś odpłynięcie - po prostu zależy jak spojrzeć. Trudno się nie zgodzić też z tym co napisałeś później bo niewiele wystarczy by kogoś uruchomić by działał na najniższych instynktach. Ja to bym bardzo chciał by ludzie się otrząsnęli z tego co się dzieję na około nich, zaczęli ze sobą na nowo rozmawiać, komunikować się konkretnie, a nie bazując na swoim EGO ciągle udowadniając swoją rację - nawet w nieistotnych sprawach. Wtedy by można wiele problemów rozwiązywać, a tak tworzy się nowe i podsyca stare nieustannie.
 
Prosty przykład. Daj po 1000 zł facetowi i kobiecie i wpuść do sklepu z hasłem "kup sobie coś co akurat potrzebujesz".

Kobita wypierdoli całe siano, facet kupi co potrzebne i resztę kasy schowa w kieszeń.
Tak właśnie działa kierowanie się emocjami.

A że tu się Tuska i jebanych lewaków nienawidzi to kurwa wiadomo od lat.
:beczka:
Oj znam facetów którzy by i ten 1000 rozjebali w sklepie na ciuszki akcesoria itd.
Wbrew pozorom dużo kobiet tych już dojrzałych wiekiem ma dobrze prowadzone finanse. Nawet u mnie w domu to mama ogarnia finanse bo jakby ojciec planował wydatki to by rachunków nie ogarnął:D
 
Poznaje, ale mam to szczęście bycia chamem i spotykać kurwa same jebane Julki, albo skrzywione nowoczesnym światopoglądem gwiazdy.

Ja się trzymam zasady, że jak sam o swoją dupe nie zadbasz to nikt tego za Ciebie nie zrobi, ale wolałbym żeby kobita jednak była oparciem, a nie problemem.
:siara:
A nie lepiej Ci kierować się logiką i jak normalny, zdrowy chłop się trochę podociążać ? Ten plan nie ma słabych punktów :
- wspólne zainteresowania, siłka
- będziecie się razem uczyć
- jak jejmu dasz tysiaka to on dołoży drugiego tysiaka i będziecie to rozmnażać
- będziesz miał zmiennika na trasie
- jak coś nie przypasuje to okresowe solo, żadne tam fochy i łażenie z kwiatami
- nikt Ci nie będzie robił wiru na koncie
- razem sobie będziecie inwestować
- jejmu będzie mieszał zaprawę w betoniarce, Ty będziesz układał cegły. Dom się wybuduje bez dużego kredytu
- na weekendy na osłodę dostaniesz murzynka z prodiża

Będziesz normalnym, zdrowym chłopem. Nie będziesz się spotykał z jakimiś szlaufami i tracił energię
 
A nie lepiej Ci kierować się logiką i jak normalny, zdrowy chłop się trochę podociążać ? Ten plan nie ma słabych punktów :
- wspólne zainteresowania, siłka
- będziecie się razem uczyć
- jak jejmu dasz tysiaka to on dołoży drugiego tysiaka i będziecie to rozmnażać
- będziesz miał zmiennika na trasie
- jak coś nie przypasuje to okresowe solo, żadne tam fochy i łażenie z kwiatami
- nikt Ci nie będzie robił wiru na koncie
- razem sobie będziecie inwestować
- jejmu będzie mieszał zaprawę w betoniarce, Ty będziesz układał cegły. Dom się wybuduje bez dużego kredytu
- na weekendy na osłodę dostaniesz murzynka z prodiża

Będziesz normalnym, zdrowym chłopem. Nie będziesz się spotykał z jakimiś szlaufami i tracił energię
:antonio:
 
Prosty przykład. Daj po 1000 zł facetowi i kobiecie i wpuść do sklepu z hasłem "kup sobie coś co akurat potrzebujesz".

Kobita wypierdoli całe siano, facet kupi co potrzebne i resztę kasy schowa w kieszeń.
Tak właśnie działa kierowanie się emocjami.

A że tu się Tuska i jebanych lewaków nienawidzi to kurwa wiadomo od lat.
:beczka:
Że niby co? Różnica jest taka że rozwalam ten tysiąc bez wychodzenia z domu na PlayStation store albo części do samochodu. Ewentualnie z pięć nowych rybek do akwarium.
 
Pod względem hobby to jednak faceci też są pojebani
Ja mam kumpli co wydają krocie na jakieś rowery czy klocki lego :beczka:
Jeśli to nie powoduje kłopotów finansowych to nikomu nic do tego. Facet bez hobby jest nieszczęśliwy.
Ja już jestem po drugiej stronie rzeki. Po kredycie, warsztat nieźle się kula i w ciągu dwóch ostatnich lat wróciłem do wszystkich swoich starych zainteresowań: gry, akwarystyka, koszykówka, książki, filmy, samochody i ostatnio jeszcze kupiłem jaszczurkę. Staram się jeszcze wciągać w to dzieci a doba jest za krótka na wszystko. Chciałbym jeszcze pojeździć na ryby ale za wuja nie wstanę o trzeciej nad ranem no i brak mi chęci na siłownię. Lubię jeździć autem bez celu. Wczoraj polatałem sobie przez dwie godziny.
Każdy facet musi mieć hobby a najlepiej kilka. Każdemu życzę możliwości do tego.
 
Back
Top