Piotr Hallman i praca w policji

A może kolega Płetwal idzie w niepoczytalność bo ma jakieś grube nierozliczone sprawy w swojej byłej robocie ?


IMG_4280.jpeg
 
Nie no, on jest wariatem. Przecież już dawno był grany temat że jest dziwny tylko wtedy nie było to aż tak widoczne. To nie żarty.
Właśnie obejrzałem ten wywiad u Najmana i normalnie, logicznie sie wypowiada. Wydaje mi się, ze na tych filmikach specjalnie robi z siebie debila aby wypromować kanał.
 
Wrzuca jeszcze rzeczy na insta:
mundurowa_patologia
Niby to są żarty, niby podśmiechujki, ale tam jakieś popalone styki muszą być.
 
Przeganiał agresywne polki na strajku kobiet. Dożywotni props. Nie simpujcie tak do tych p0lek z marszów, bo im w głowie skrobanka i murzyńska knaga.
Tu nie chodzi o P0lki, tylko o to że bił(nie wiem czy faktycznie) istoty żywe drące ryje, a nie atakujące innych fizycznie. Równie dobrze zamiast p0lek można wstawic rolników/kloszardów/kulturystów/programistów/sodomitów oraz każdego innego.

On udaje i sobie jaja robi czy coś mu serio odjebalo? Nawet jeśli te filmiki dla żartu, to żenujące, a nie śmieszne
Jeszcze ten ruski beret. To już zaczyna iść w kierunku Datsika.
 
Btw. Chłop powinnien zainwestować w dooobre ubezpiecznie, żeby zabezpieczyć rodzine, bo w (kurew*kich) kręgach milicyjnych nie trudno o ‚wypadek’ w ‚niewyjaśnionych Okolicznościach’… prawda @Grubas… :siara:
Nie martw sie, do takich kiepów od pałowania ludzi nikt nie bedzie wynajmować uciszacza :korwinlaugh:
 
Tu nie chodzi o P0lki, tylko o to że bił(nie wiem czy faktycznie) istoty żywe drące ryje, a nie atakujące innych fizycznie. Równie dobrze zamiast p0lek można wstawic rolników/kloszardów/kulturystów/programistów/sodomitów oraz każdego innego.


Jeszcze ten ruski beret. To już zaczyna iść w kierunku Datsika.
Dokładnie. Jebać te idiotki z pedo lewicy czy tam innego gówna, ale rolników też już napierdalali niedawno na demonstracji w Warszawie.
 
Co to kurwa ma być ? Gościu był kiedyś kozakiem, a teraz wygląda na to, że ma uszkodzony konkretnie mózg. Ewentualnie to wszystko to akcja po to, żeby wpierdolic paru lamusom we freakach. Ja tam suba i dzwoneczek dałem, chce się dowiedzieć czy go naprawdę tak popierdoliło.
 
Co ja wczoraj widziałem przeglądając FB - Najman w jakimś "podcascie" z Hallmanem ubranym w ruską uszatkę.

Chłop chyba jest psychicznie chory. Dawać Hallmana do freaków!

To niby to ale to nie to:
 
Co ja wczoraj widziałem przeglądając FB - Najman w jakimś "podcascie" z Hallmanem ubranym w ruską uszatkę.

Chłop chyba jest psychicznie chory. Dawać Hallmana do freaków!

To niby to ale to nie to:

Obejrzałem ten wywiad. Jednak nie jest pierdolnięty i te filmiki to tylko gra.
 
Przypominam, że w Policji za tzw. "świra" ma się dodatkowe procenty do emerytury. Dodajcie kontrowersyjny kontent w mediach społecznościowych, Najmana pytającego o freak fighty i wszystko powinniście zrozumieć.
 
Zasadniczo nie wiadomo czy pałował, jedyne co, to udało się go rozpoznać po zdjęciach, że był i obstawiał. Co wystarczyło różnym sędziom i katom z neta żeby dopowiedzieć sobie wydarzenia i wykonać internetowy lincz.
Odnośnie samego filmiku, to kurde widać, że coś tam się mocno poprzestawiało, nawet jeżeli to dla jaj nagrane. Chyba, że Piotrek ma jakiś w tym cel, może chce narobić szumu licząc np. na angaż w freak fightach, dla niego nawet bez formy byłaby to łatwa kasa.
Dokładnie a co do drugiej części: od dawna uważam, że większość zawodników Mma to zwykli wariaci tylko niektórzy mało mówią to tego nie widać, ostatnio np. Marian Ziółkowski zaczął się odpalać i wyszedł kolejny ananas :roberteyeblinking:
 
Przypominam, że w Policji za tzw. "świra" ma się dodatkowe procenty do emerytury. Dodajcie kontrowersyjny kontent w mediach społecznościowych, Najmana pytającego o freak fighty i wszystko powinniście zrozumieć.
pierwsze słyszę, jakieś potwierdzone źródło tej informacji ? czy źródłem jest "no stary mowie ci"
 
W wywiadzie u Najmana mówi sensownie, "trochę" rozczarowany pracą w policji. A filmik powyżej to gówno. Nie wiem o co chodzi i w jaki sposób ma to pokazać absurdy mundurowych.
 
aj fakt, nie wskazałem - "Przypominam, że w Policji za tzw. "świra" ma się dodatkowe procenty do emerytury."
Art. 15 ust. 4 Ustawy z dnia 18 lutego 1994 r. o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy policji. Do tego wykaz chorób znajdujący się w Załączniku nr 1 do Rozporządzenia MSWiA z dnia 23 maja 2019 roku. Piotrek bodajże w pierwszym shortsie wspomina, że jest chory psychicznie, w komentarzach pod którymś z filmików przyznaje się do "przyjmowania" Asertinu oraz gdzieś (chyba w jakimś komentarzu, którego teraz nie mogę znaleźć) wspomina o zaburzeniach lękowych, które o dziwo znajdują się we wspomnianym przeze mnie wykazie chorób. Chłop nie jest głupi i robi dokładnie to samo co wielu innych byłych f-szy idących na emeryturę, czyli oficjalnie zaczyna chorować psychicznie w celu zdobycia dodatkowych procentów.
 
Back
Top