NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

deandre jordan na parkiecie.
:lol:

edward 33.39 min i w tym czasie jest +43!
jamal 32.31 min i -32 w tym czasie.
 
+45
to druga największa różnica w meczu eliminacyjnym w historii playoffs.

w meczu nr 2- 80 punktów i dzisiejsze 70, to najniższe zdobycze punktowe denver w tym sezonie.
 
Pięknie ich pojechali. Denver zaczęło od 9-2 a później Run Minnesoty 20-0. Mam nadzieję że wygrają też 7 mecz tym razem na wyjeździe.
 
Czyli trafiłem z tym że będziemy mieć game 7. Dla mnie gitara, teraz Denver muszą się naprawdę postarać jeśli chcą obronić tytuł
 
jednak podwajali, co mogło trochę zaskoczyć- nie stawiałem na takie rozwiązanie.
pytanie, czy taki był plan od początku, czy też wyszło to w trakcie gry, ponieważ rzut nie siedział wybitnie.
gracze nuggets nie trafiali z otwartych pozycji.
mecz im się wymknął w w pół kwarty.

mcdaniels- niesamowity gość, po obu stronach parkietu.
gobert bardzo mocno pracował.
mistrz musi się zebrać i spróbować odpowiedzieć w dobrym stylu, bo liścia jakiego dostali słuchać bardzo głośno.
 
pacers mogą dziś obronić parkiet i będziemy mieli następny mecz nr 7.
dla samego meczu nr 7 to fajnie.

knicks grają bez czterech podstawowych graczy rotacji lub trzech plus randle- jak kto woli.
jak ktoś jeszcze się popsuje, to może być słabo w dalszej perspektywie.
 
1 atlanta
2 washington
3 houston (od brooklynu)
4 san antonio
5 detroit
6 hornets

draft najbliższy.
3% hawks mieli na wygraną.
Niezły fart Hawks, a z Pistons i Bobków zawsze beka, tylko ten draft jest ponoć tak chujowy, że tu bez większego znaczenia czy z 1 czy z 5 wybierasz.

Szperałem sobie coś o tych zawodnikach, bo w mockach Ringera/draftnetu jest straszny rozstrzał z tym kogo do top5 typują i wpadłem na taką wypowiedź z podcastu Simmonsa i Russillo jak porównywali ten draft z poprzednimi. Gadali coś w stylu, że jakby z poprzedniego drafu wyjebać pierwszych pięciu zawodników i wsadzić tych z tego co idzie, to dopiero któryś gracz z najbliższego draftu miałby szansę na 1 pick w poprzednim. Russillo tam jeszcze gadał, że ma info z tych organizacji co będą wysoko wybierać i ogólnie z front officów idzie stwierdzenie, że sufit pierwszego picku tegorocznego draftu to jest Tobias Harris, jebany Tobiasz "0 pts elimination game" Harris. Ponoć taki mocarny draft się nam szykuję :beczka:
 
pacers mogą dziś obronić parkiet i będziemy mieli następny mecz nr 7.
dla samego meczu nr 7 to fajnie.

knicks grają bez czterech podstawowych graczy rotacji lub trzech plus randle- jak kto woli.
jak ktoś jeszcze się popsuje, to może być słabo w dalszej perspektywie.
Jakoś mi się tak widzi, że Knicks to jutro zamkną. Wyglądali na strasznie zajechanych w 3 i 4 meczu, później trochę przerwy, trzy dni odpoczynku i pojechali z Pacers w G5, teraz znowu mają trzy dni przerwy więc może być podobnie, jak Knicks mają siłę biegać to ustawiają Indianę do pionu.
 
Piękna ucieczka Mavs w końcówce i finał Zachodu. Luka prawie się zadryblował na amen, ale Washington wytrzymał presję.
 
Przespałem ostatnie minuty. Pogoń mieli piękną bo już było 17 punktów w plecy. Liczę na Dallas Minnesota
 
Taki wpierdol na tablicach, a tylko 1 punktem przegrali po rwanej końcówce, Lively strasznie dzisiaj niszczył OKC jak był na parkiecie, Holmgren musi dostać te same suple co Gianis. SGA miał jeden taki średni mecz co w końcówce nie dojechał, ale ogólnie cała seria bardzo dobra, po obu stronach parkietu zapierdalał.



G7 w NY i Denver, ale będzie dzisiaj wspaniały wieczór :antonio:

Texas bejbi!! Teraz tylko Denver musi wygrać game 7 i mam swój wymarzony finał zachodu
Ludzie chcą wreszcie sobaczyć serię Luka vs Joker. Tylko lipa, że Doncić po każdym meczu z jakimś lekkim urazem schodzi, a super byłoby ich oglądać jakby obaj byli 100% w gazie przeciwko sobie.
 
Taki wpierdol na tablicach, a tylko 1 punktem przegrali po rwanej końcówce, Lively strasznie dzisiaj niszczył OKC jak był na parkiecie, Holmgren musi dostać te same suple co Gianis. SGA miał jeden taki średni mecz co w końcówce nie dojechał, ale ogólnie cała seria bardzo dobra, po obu stronach parkietu zapierdalał.



G7 w NY i Denver, ale będzie dzisiaj wspaniały wieczór :antonio:


Ludzie chcą wreszcie sobaczyć serię Luka vs Joker. Tylko lipa, że Doncić po każdym meczu z jakimś lekkim urazem schodzi, a super byłoby ich oglądać jakby obaj byli 100% w gazie przeciwko sobie.
Holmgren waży poniżej 90 kg. Muszą coś z nim zrobić bo chłop miał trzy zbiórki. Potemcjał jest i pięknie czapuje.
 
Holmgren waży poniżej 90 kg. Muszą coś z nim zrobić bo chłop miał trzy zbiórki. Potemcjał jest i pięknie czapuje.
ESPN 94 kg podaje. On pewnie trochę przybierze na masie, to był jego rookie sezon, trzeba będzie poczekać, mimo małej wagi i tak ogólnie dobrze w obronie wyglądał, tylko jest problem jak ma matchup z poważnym bigmanem.
Oklahomie teraz schodzi sporo kasy, spadną kontrakty Haywarda, Portera i kilka innych, akurat będzie dobry czas żeby poszukać kogoś pod kosz obok Cheta, bo maxy dla Holmgrena i Williamsa wjadą dopiero po przyszły sezonie.
 
Jakoś mi się tak widzi, że Knicks to jutro zamkną. Wyglądali na strasznie zajechanych w 3 i 4 meczu, później trochę przerwy, trzy dni odpoczynku i pojechali z Pacers w G5, teraz znowu mają trzy dni przerwy więc może być podobnie, jak Knicks mają siłę biegać to ustawiają Indianę do pionu.
1716125750760.png

zatłukli ich w pomalowanym.
a to specjalność lokalu, tylko lakersi zdobywali więcej w tych playoffs.
plus mocno pilnowali swojej deski, a knicks są najlepsi w punktach drugiej szansy.
trener carlise to nie ułomek i dobrze zauważył, że gdy brunson się rozpędzi, to ciężko go złapać, bo facet ma świetną pracę nóg.
nowojorczycy coraz mocniej poobijani, teraz hart ma problem z mięśniami brzucha.

mecz nr 7 ma swoje oddzielne prawa.
klucz to zdrowie graczy knicks, ławka coraz krótsza, a pacers odwrotnie- ławka rzuca najwięcej w lidze (w regular i playoffs).
gospodarzom może pomoc hala, jednak przeciwko bostonowi, w tak okrojonym składzie raczej nie postawią się.
 
josh giddey spadł na ławkę w ostatnich meczach.
taktyka mavs była przejrzysta- rzucajcie za trzy, cały czas.
za to bliżej kosza już nie bardzo.
ciasno w pomalowanym.

holmgren wielkim chłopiskiem nie będzie nigdy.
ile by ryżu z kurczakiem nie zjadł- "rama" jest wąska i nie wiadomo ile mięśnia tam nie wejdzie.
dlatego taki typowy "rim protector", jak lively, czy gafford korzysta z fizycznej przewagi.

mój ulubieniec- pj washington jr pokazał duże jaja.
te dwie trójki na koniec, to jego jedyne celne rzuty z gry w ostatnim meczu.
plus to przytomne złapanie na faul obrońcy w ostatnim posiadaniu.
panie luka doncic- zabierz kolegę na dobry obiad, bo uratował ci tyłek.
jednak ostanio pj trochę mniej rzuca, więcej energii daje w obronie.

i tutaj wychodzi z cienia cichutki bohater ostatnich spotkań serii.
DATETMOPPSCOREMINFGMFGAFG%3PM3PA3P%FTMFTAFT%TS%OREBDREBREBASTSTLBLKTOVPFPTS+/-
Sat
5/18
DALvsOKCW
117-116
4081361.54666.722100.079.33142112322+18
Wed
5/15
DAL@OKCW
104-92
287977.83560.022100.096.20111110219+7
Mon
5/13
DALvsOKCL
96-100
2771258.31520.02450.061.81231041117+9
pan derrick jones jr.
 
View attachment 99000
zatłukli ich w pomalowanym.
a to specjalność lokalu, tylko lakersi zdobywali więcej w tych playoffs.
plus mocno pilnowali swojej deski, a knicks są najlepsi w punktach drugiej szansy.
trener carlise to nie ułomek i dobrze zauważył, że gdy brunson się rozpędzi, to ciężko go złapać, bo facet ma świetną pracę nóg.
nowojorczycy coraz mocniej poobijani, teraz hart ma problem z mięśniami brzucha.

mecz nr 7 ma swoje oddzielne prawa.
klucz to zdrowie graczy knicks, ławka coraz krótsza, a pacers odwrotnie- ławka rzuca najwięcej w lidze (w regular i playoffs).
gospodarzom może pomoc hala, jednak przeciwko bostonowi, w tak okrojonym składzie raczej nie postawią się.
Obstawiam że przejdą do finału konferencji ale Boston pojedzie ich 4-1 lub 4-2
Dallas też zakończy na finale konferencji. Jednym i drugim zabraknie o zdrowia i umiejętności, ale przede wszystkim zdrowia.
 
Back
Top