NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

remis i zmiany prowadzenia po ponad 20 razy.
nikt nie był więcej niż +7 w czasie meczu.
crunchtime.
:antonio:
 
Suns na ryby :beczka:
Klątwa tego nieudacznika Doca też piękna sprawa, tylko przykro, że taki burdel zrobił się akurat w Milwaukee czyli jednej z fajniejszych organizacji w lidze
 
Fatalna 4q Embiida, ehh liczyłem na to 2:2 i ewentualne elimination game u siebie, a tu teraz wszystko w MSG, nie ma za bardzo szans już tego wyciągnąć.

To teraz OKC po pierścienie :bleed:

Nuggets słabsze niż w zeszłym roku, Murray póki co pod formą i chyba coś z łydką ma, Sota może im sprawić sporo problemów.
 
Last edited:
koniec.
phoenix do domu.
będzie o czym gadać.
Ciekawe czy Durant się czasem nie obrazi w lato, oni na najbliższe 6 lat nie mają picków, a Beal/KD i Book 150 baniek w salary za przyszły sezon, z Nurkiem 170 :werdum:

Obstawiam, że Vogel szybko poleci, on się na głównego trenera nie nadaje, ofensywy nie umie ustawić, ale to już dawno pisałem, że tam trzeba było rozgrywającego w miejsce CP3, a nie kolejnego iso scorera. Ishbia ich wpierdolił w to całe bagno, ten Beal tam był potrzebny jak kurwie majtki.
Mimo wszystko sweep i 3 z 4 meczów wyraźnie przegrane, tak złego wyniku się po Suns nie spodziewałem.
 
Ciekawe czy Durant się czasem nie obrazi w lato, oni na najbliższe 6 lat nie mają picków, a Beal/KD i Book 150 baniek w salary za przyszły sezon, z Nurkiem 170 :werdum:

Obstawiam, że Vogel szybko poleci, on się na głównego trenera nie nadaje, ofensywy nie umie ustawić, ale to już dawno pisałem, że tam trzeba było rozgrywającego w miejsce CP3, a nie kolejnego iso scorera. Ishbia ich wpierdolił w to całe bagno, ten Beal tam był potrzebny jak kurwie majtki.
Mimo wszystko sweep i 3 z 4 meczów wyraźnie przegrane, tak złego wyniku się po Suns nie spodziewałem.
Patrząc na roster suns np w 2021 roku a teraz to nieźle rozjebali team. Będzie drugie Nets na zachodzie?
 
Klątwa tego nieudacznika Doca też piękna sprawa, tylko przykro, że taki burdel zrobił się akurat w Milwaukee czyli jednej z fajniejszych organizacji w lidze
jeżeli odpadną w 5,6 meczach- milwaukee, to doc przystąpi do realizacji dalszej części kontraktu.
do 26-27 ma zarobić około 40 mln pieniędzy usa.

dlaczego tak myślę i czym doc się będzie bronił:
1. objął drużynę w trudnym momencie (30- 13 nie ma tutaj znaczenia... :lol:)
2. poprawił skuteczność obrony, co akurat jest faktem- a przecież po to tutaj przyszedł
3. kończy sezon bez greka.
4. traci lillarda- drugiego najważniejszego gracza.
niestety on tym może się wybronić.

niewykluczone, że bucks płacą obecnie trzem trenerom.
a odprawa doca jest zapewne sroga.
może być tak, że grek straci cierpliwość i zapragnie nowego jorku lub miami.

Ciekawe czy Durant się czasem nie obrazi w lato, oni na najbliższe 6 lat nie mają picków, a Beal/KD i Book 150 baniek w salary za przyszły sezon, z Nurkiem 170 :werdum:

Obstawiam, że Vogel szybko poleci, on się na głównego trenera nie nadaje, ofensywy nie umie ustawić, ale to już dawno pisałem, że tam trzeba było rozgrywającego w miejsce CP3, a nie kolejnego iso scorera. Ishbia ich wpierdolił w to całe bagno, ten Beal tam był potrzebny jak kurwie majtki.
Mimo wszystko sweep i 3 z 4 meczów wyraźnie przegrane, tak złego wyniku się po Suns nie spodziewałem.
pierwszy kto powinien napić się wody, to właścicel, bo za szybko i za łatwo chciał coś wygrać.
to niestety nie zawsze się udaje, a czasem kończy się katastrofą.

wykazywać się za to musi gm, ponieważ dobrać resztę składu, gdzie większość na minimalnych umowach, to jest duża sztuka.
trener vogel może mieć ciężko, ale to nie jest problem mike budenholzera, który może się tam zameldować.

mają o czym myśleć, bo jak zostać z tą trójką graczy, to trzeba obudować ich dużo lepiej i musi być jeszcze tanio.
to będzie bardzo trudne do osiągnięcia, a może nawet niemożliwe.
może się też okazać, że pogonią zaraz beala i rotacja się poszerzy znacząco.
ciekawe lato w słonecznej arizonie...

a jak pięknie wymiana beala do atlanty lub cleveland się klika, to nie mam pytań.
tylko raczej nikt na to nie pójdzie.

beal za lavine
:jarolaugh:
 
Last edited:
Patrząc na roster suns np w 2021 roku a teraz to nieźle rozjebali team. Będzie drugie Nets na zachodzie?

To już są Nets West. Połowa mediów kiedyś dmuchała balonik Beala, któremu rzekomo przeszkadzała tylko słabość "wiecznie" niedomagających Wizards. No to w końcu trafił do gwiazdorskiego teamu i okazał się wydmuszką. Jakoś teraz cicho w mediach jakim to gwiazdorem ligi jest Beal :lol:
 
Last edited:
Trochę spóźnione :awesome:
1714427208730.png
 
denver gra słabo do przerwy, ale to nie nowość.
piłkę gubią strasznie.
jeżeli po przerwie się nie ogarną, to lakersi nie są bez szans.
 
porter jr.
chłopie, jak ty pięknie rzucasz...
:dobry:

pięknie otwiera ofensywę denver.
 
Last edited:
Fajnie że era sztucznie tworzonych „super” drużyn dobiega końca. Kolejna runda zapowiada się bardzo ciekawie.
 
Zabiła ich ta zbiórka Gordona przy 104:103, trzech chłopa stało, zodyn nie zebrał i Murray pyk trójka z ponowienia.
denver sami sobie tą końcówkę zafundowali.
zgubili dużo łatwych piłek, ale w momencie gdy porter odpalił trójkę- pomyślałem, że już to mają.

muszą poprawić koncentrację, bo ich następny przeciwnik wygląda dobrze (jeżeli suns bylitacy słabi) lub bardzo dobrze (jeżeli nie byli).
dobre mecze się szykują.
 
Kurwa jakby Embiid nie był kulawy, to wszystkich do ECF lekkim chujem robimy. Chłop nawet podskoczyć nie może, włóczy nogami po tym parkiecie, a i tak trzyma całą defensywę i robi miejsce do gry w ataku, zajebiście rozwija z roku na rok podawanie z podwojeń i teraz to przynosi duże korzyści, pod koszem i tak go nie odpuszczą i nawet kulawego podwajają/potrajają.
Niestety wystarczy, że Embiid wyskoczy do bloku i jak upada to kolano od razu się odzywa, jeśli będzie zbyt agresywny w końcówkach, to pewnie się połamie i tu jest problem, ale nawet jak człapie i tak jest bardzo plusowy.

Maxey jaja ze stali, żeby w takim momencie ręce nie drżały, 7 punktów w dwa posiadania, a ten rzut na dogrywkę z 10 metra, deep trójka jak u kosmity :antonio:




ależ pięknie nowy jork popsuł końcówkę meczu i dogrywkę.

Nurse zrobił dobre usprawnienia na te końcówki, Lowry out i na dwóch skrzydłowych, Knicks mają problemy i brak fizycznej przewagi, Sixers z Batumem i Harrisem dużo wyżsi są, lepsza piątka do kończenia meczów z Nowym Jorkiem. Tutaj duża strata, że Melton dalej nie gra i raczej nie wrócić do gry w tych playoffach, on mógłby na Brunsonie siedzieć w większości posiadań.
 
Last edited:
Oprócz bieżących Play off nadrobiłem już większość z 20 lat praktycznie bez kontaktu z NBA. Siedzę po nocach i oglądam. Właśnie wróciłem z boiska. Rozruszałem trochę stare kości i może dzieciaki zechcą bawić się koszykówką. Kolejne zainteresowanie na które mam czas po latach.
 
Last edited:
Oprócz bieżących Play off nadrobiłem już większość z 20 lat praktycznie bez kontraktu z NBA. Siedzę po nocach i oglądam. Właśnie wróciłem z boiska. Rozruszałem trochę stare kości i może dzieciaki zechcą bawić się koszykówką. Kolejne zainteresowanie na które mam czas po latach.
Dobrze jest raz kiedyś wpaść na bojko poswirować.
 
Back
Top