Mario ,,dociążator'' Pudzianowski - temat zbiorczy

1000005519.jpg
Ktoś chętny na truskawki zbierane w pocie i łzach przez chłopaków nienadających się gabarytowo do piwnicy?
 
Ktoś chętny na truskawki zbierane w pocie i łzach przez chłopaków nienadających się gabarytowo do piwnicy?
Pole długie jak wzrokiem sięgnął. Młode, opalone lśniące od potu ciała. Pedzian z uśmiechem przechadza się pilnując postępów prac a w tle gdzieś w oddali słychać dziwne dźwięki...po chwili namysłu można by pomyśleć, że to gdzieś z domu Pedziana. Młodzi, silnik, pracowici pytają : Panie Mariuszu...a co to za dziwne odgłosy ? Na co Pedzian z szerokim uśmiechem na twarzy: To moje byczki rozpłodowe
 
Młodzi, silnik, pracowici pytają : Panie Mariuszu...a co to za dziwne odgłosy ? Na co Pedzian z szerokim uśmiechem na twarzy: To moje byczki rozpłodowe
Coś tu nie gra wszak Pedzian poza domem, to skąd te dźwięki? Podejrzewam, że Mariuszowi mogło ostatnio nie pójść w biznesach i postanowił przyoszczędzić na wyżywieniu wielkich chłopów, doszło do walki o jedzenie.

Ewentualnie doszło do wyłonienia Bety piwniczanej watahy. Alfą to wszyscy wiedzą kto tam jest.
 
Pole długie jak wzrokiem sięgnął. Młode, opalone lśniące od potu ciała. Pedzian z uśmiechem przechadza się pilnując postępów prac a w tle gdzieś w oddali słychać dziwne dźwięki...po chwili namysłu można by pomyśleć, że to gdzieś z domu Pedziana. Młodzi, silnik, pracowici pytają : Panie Mariuszu...a co to za dziwne odgłosy ? Na co Pedzian z szerokim uśmiechem na twarzy: To moje byczki rozpłodowe
Jezu wyobraziłem sobie jak Pyton chodzi po polu truskawek w białym garniturku niczym pułkownik Sanders
:antonio:
 
Jezu wyobraziłem sobie jak Pyton chodzi po polu truskawek w białym garniturku niczym pułkownik Sanders
:antonio:
Poprosiłem AI aby również sobie to wyobraziła
_cc906c6e-f880-4cf2-958e-21396727e66b.jpg
Spójrz jak pokornie, sumiennie zbierają bojąc się spojrzeć na swojego pracodawcę. Na razie piwnica zapełniona, więc są w miarę bezpieczni ale wystarczy jeden fałszywy ruch, jedna rozdeptana truskawka i Mario wykręca numer do Grabowicza po dodatkowe materace.
 
Last edited:
Coś tu nie gra wszak Pedzian poza domem, to skąd te dźwięki? Podejrzewam, że Mariuszowi mogło ostatnio nie pójść w biznesach i postanowił przyoszczędzić na wyżywieniu wielkich chłopów, doszło do walki o jedzenie.

Ewentualnie doszło do wyłonienia Bety piwniczanej watahy. Alfą to wszyscy wiedzą kto tam jest.
A Ty myślisz, że po całej nocy dociążania odbyty byczków magicznie się regenerują i za dnia już są nówka sztuka ? Te odgłosy to peany wychwalające kunszt analny Pedziana
 
E tam się śmiejecie a dużo ludzi ma filozofię życiową jak Pudzian.
Ah dobry wydawca/asystent i Mario mógłby pisać książki i robić szkolenia jak żyć a klatka...
Mariusz Pudzianowski "Tanio skóry nie sprzedam".

Rozdział I Bez pracy nie ma kołaczy
Pamiętajcie samo się nie zrobi. Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz. Ciężka praca popłaca. Żeby odnieść sukces trzeba ciężko pracować. Nie ma że boli. Efekty daje tylko regularna i ciężka harówka [...]. Sumienność i dążenie krok po kroku aż się kamień ugotuje.

Rozdział II odpoczynek po ciężkiej pracy
Po ciężkiej pracy nastaje moment na odpoczynek. Można strzelić piwko jak normlany zdrowy chłop (lub baba). Na obiad koko, do tego kanka zsiadłego mleka prosto z lodóweczki. Jednak odpoczynek tylko po ciężkiej i zasłużonej pracy.

Rozdział III Prowadzenie biznesu ala Mariusz
Gdy człowiek się dorobi swoją ciężką pracą warto mnożyć majątek. Pamiętajcie że najważniejsze aby pracownicy ciężko pracowali. Warto robić obchody. Gdy pracownik nie pracuje ciężko nic nie osiągniemy
 
Mariusz Pudzianowski "Tanio skóry nie sprzedam".

Rozdział I Bez pracy nie ma kołaczy
Pamiętajcie samo się nie zrobi. Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz. Ciężka praca popłaca. Żeby odnieść sukces trzeba ciężko pracować. Nie ma że boli. Efekty daje tylko regularna i ciężka harówka [...]. Sumienność i dążenie krok po kroku aż się kamień ugotuje.

Rozdział II odpoczynek po ciężkiej pracy
Po ciężkiej pracy nastaje moment na odpoczynek. Można strzelić piwko jak normlany zdrowy chłop (lub baba). Na obiad koko, do tego kanka zsiadłego mleka prosto z lodóweczki. Jednak odpoczynek tylko po ciężkiej i zasłużonej pracy.

Rozdział III Prowadzenie biznesu ala Mariusz
Gdy człowiek się dorobi swoją ciężką pracą warto mnożyć majątek. Pamiętajcie że najważniejsze aby pracownicy ciężko pracowali. Warto robić obchody. Gdy pracownik nie pracuje ciężko nic nie osiągniemy
Warto zaznaczyć że pracownika nie wolno rozpuścić, nie ma to tamto ze on chce średnia krajową i ją dostanie. To trzeba na zaufanie zasłużyć i swoje 10 lat popracować
 
Mariusz Pudzianowski "Tanio skóry nie sprzedam".

Rozdział I Bez pracy nie ma kołaczy
Pamiętajcie samo się nie zrobi. Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz. Ciężka praca popłaca. Żeby odnieść sukces trzeba ciężko pracować. Nie ma że boli. Efekty daje tylko regularna i ciężka harówka [...]. Sumienność i dążenie krok po kroku aż się kamień ugotuje.

Rozdział II odpoczynek po ciężkiej pracy
Po ciężkiej pracy nastaje moment na odpoczynek. Można strzelić piwko jak normlany zdrowy chłop (lub baba). Na obiad koko, do tego kanka zsiadłego mleka prosto z lodóweczki. Jednak odpoczynek tylko po ciężkiej i zasłużonej pracy.

Rozdział III Prowadzenie biznesu ala Mariusz
Gdy człowiek się dorobi swoją ciężką pracą warto mnożyć majątek. Pamiętajcie że najważniejsze aby pracownicy ciężko pracowali. Warto robić obchody. Gdy pracownik nie pracuje ciężko nic nie osiągniemy
Oj brakuje jeszcze rozdziału o oszczędnościach plus III rozdział: hm myślę, że parę biznesowych life hacków z Borkiem mógłby Pudzian przedstawić.
Coś mi się wydaje, że Pudzian byłby w stanie powiedzieć ,,po co tobie Excel jak masz kalkulator?":waldeklaugh::siuu: On w ogóle takie bzdury pisał na fejsie odnośnie prawa pracy...
Ah jeszcze parę słów od włodarzy Ksw z karami umownymi i innymi śmiesznymi straszakami.
To jest w ogóle ciekawy temat tej ciemniejszej strony polskiej szkoły biznesu Chociaż w korpo też czasem jadą po bandzie, bo sam byłem kiedyś odpowiedzialny za podpisywanie umów z nowymi pracownikami i czasami trzeba było stawać na głowie aby wytłumaczyć niektóre zapisy. Ale i tak miałem wrażenie że 90% nie czytało tego co podpisuje i gdybym w środku umowy dał przepis na ciasto to by nie zauważyli :korwinlaugh:
 
Poprosiłem AI aby również sobie to wyobraziła
Spójrz jak pokornie, sumiennie zbierają bojąc się spojrzeć na swojego pracodawcę. Na razie piwnica zapełniona, więc są w miarę bezpieczni ale wystarczy jeden fałszywy ruch, jedna rozdeptana truskawka i Mario wykręca numer do Grabowicza po dodatkowe materace.
Ja pierdole :juanlaugh:

Ksywa "Pedzian" niszczy mi głowę
 
1000005543.jpg
Jakieś wielkie chłopisko rzuciło Pytonowi rękawicę. Pedzian pomyśli, że żaden uciekinier z lochów nie będzie mu podskakiwał, teraz wstanie o 3:30 i zacznie piec kilogramową Apetito z Biedronki.
 

Attachments

  • 1000005543.jpg
    1000005543.jpg
    505.3 KB · Views: 41

Szlachetny Pedzian o złotym sercu w obronie młodego, normalnego chłopaka!

pedzianwobronie.jpg
 

Szlachetny Pedzian o złotym sercu w obronie młodego, normalnego chłopaka!

View attachment 97852
Dziewiętnaście miesięcy bez trenu, teścia, oksy, metki, winka i HGH. :siuu:

Biedy Mariusz musiał przejść gehennę.
 
Back
Top