Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

:korwinstupid: ponoć ma naturalne, czytałem że chciała zmniejszyć :wtf2:

No tak mleko zaczęła późno pić i jej same urosły.
:beczka:

Screenshot_20240501-181237_Chrome.jpg
 
Obejrzałem Reniferek. Nie rozumiem pochlebnych opini na temat tego serialu. Gówno niesamowite
Bo to jebane lewicowe gówno. Miłość, równość, inkluzywnosc i ekologia oraz inny ale podobny bełkot. Kwintesencja linii programowej netflixa. Jak to mówią - za dużo to nawet świnie nie chcą.
 
Wczoraj po południu zrobiłem sobie seans z Diuną. Po raz drugi obejrzałem pierwszą część dla przypomnienia i od razu zapodałem drugą część. Co by nie mówić osobiście seans uważam za bardzo udany :antonio: Szkoda że na kolejną część trzeba będzie czekać kolejne 2-3 lata :płacz:
 
Wczoraj po południu zrobiłem sobie seans z Diuną. Po raz drugi obejrzałem pierwszą część dla przypomnienia i od razu zapodałem drugą część. Co by nie mówić osobiście seans uważam za bardzo udany :antonio: Szkoda że na kolejną część trzeba będzie czekać kolejne 2-3 lata :płacz:
O właśnie mi się przypomniało, że miałem kiedyś to napisać:

@Risky jeśli ciekawi Cię co tam było dalej to obejrzyj to.


o ile mnie pamięc nie myli to, bo oglądałem to dawno temu, chyba idzie znośnie a coś tam pokazuje do przodu.

edit:
wydawało mi się, że było więcej odcinków... :zakręcony:
 
O właśnie mi się przypomniało, że miałem kiedyś to napisać:

@Risky jeśli ciekawi Cię co tam było dalej to obejrzyj to.


o ile mnie pamięc nie myli to, bo oglądałem to dawno temu, chyba idzie znośnie a coś tam pokazuje do przodu.

edit:
wydawało mi się, że było więcej odcinków... :zakręcony:
Znalazłem to w super jakości ale faktycznie są tylko 3 odcinki :frankapprove:
 
Wiem, że obecnie na mocno pozytywny odbiór krytyków/dziennikarzy trzeba patrzeć z dystansem, a często nawet paradoksalnie sceptycznie, ale Furiosa ma nie rozczarować i zapowiada się na świetny film akcji.
 
Wiem, że obecnie na mocno pozytywny odbiór krytyków/dziennikarzy trzeba patrzeć z dystansem, a często nawet paradoksalnie sceptycznie, ale Furiosa ma nie rozczarować i zapowiada się na świetny film akcji.
Rozczaruje, bo to kolejny film o Mary Sue.
Jeśli lubisz film o silnych kobietach to pewnie Ci się spodoba. Ja już mam dość tych sprytnych, walczących jak chłop, bijących mocniej niż błachowicz bab.
 
Rozczaruje, bo to kolejny film o Mary Sue.
Jeśli lubisz film o silnych kobietach to pewnie Ci się spodoba. Ja już mam dość tych sprytnych, walczących jak chłop, bijących mocniej niż błachowicz bab.
Nie widziałem żadnych zwiastunów, więc mam nadzieję, że to jednak nie będzie kolejna historia o Mary Sue. Ogólnie się zgadzam, bo współczesne silne kobiety w popkulturze to w większości parodie kobiet, które zachowują się jak faceci. Ostatnim dobrym przykładem tego były super twarde babki z True detective S04. Tam to już w ogóle komicznie to wyszło. Dawno nie widziałem w filmie czy serialu dobrze napisanej postaci silnej kobiety. Lubię to uniwersum i po prostu liczę na dobry film akcji z możliwie minimalną wpychaną na siłę postępową narracją.
 
Nie widziałem żadnych zwiastunów, więc mam nadzieję, że to jednak nie będzie kolejna historia o Mary Sue. Ogólnie się zgadzam, bo współczesne silne kobiety w popkulturze to w większości parodie kobiet, które zachowują się jak faceci. Ostatnim dobrym przykładem tego były super twarde babki z True detective S04. Tam to już w ogóle komicznie to wyszło. Dawno nie widziałem w filmie czy serialu dobrze napisanej postaci silnej kobiety. Lubię to uniwersum i po prostu liczę na dobry film akcji z możliwie minimalną wpychaną na siłę postępową narracją.
Ja też lubię dlatego wpierw poczekam na recenzje niepoprawnych politycznie osobników, żeby się nie wkurzyć.
Trylogia z Melem klasa, czasami wracam.
 
Znalazłem to w super jakości ale faktycznie są tylko 3 odcinki :frankapprove:
No właśnie oglądałem to dawno temu jak byłem właśnie w fazie Diuny (książki, gierki i wszystkie filmy jakie wtedy mogłem znaleźć, eh kiedyś to były czasy :crazy:) i zapamiętałem jako serial dłuższy, ale chyba się dobrze oglądało.
 
Back
Top