Diablo

Pograłem dzisiaj trochę i jak wcześniej byłem negatywnie nastawiony, tak teraz chciałbym żeby gra już wyszła.
Potestowałem barbarzyńcę i podoba mi się jak robi miazgę młotem dwuręcznym :]
To jest beta i zajebiście się gra. Porównując do cyber crapa 2077 wydanego na premierę... :juanlaugh:
 
Jutro siade jeszcze chwile zagram czyms innym niz necro, chyba barbem. I co moge powiedziec, prawdopodobnie widzimy sie na serwerach w czerwcu :jjsmile:
 
Polecam barbarzyńce. Moim zdaniem najfajniejsza klasa: sporo buildów, będzie op na endgame (przez specjalizację), fajne efekty wizualne, na ten moment fajne skiny. Z topki klas to: 1.Barb 2. Necro 3. Druid 4. Rogue 5. Sorc. Ogólnie jak wspomniałem wcześniej, gra nie jest zła, ale.... na ten moment chciałbym jednak zobaczyć ten end game. Druga sprawa to balans leży i kwiczy. Necro, Sorc, Rogue odstają znacząco od Barba a od Druida to już w ogóle. Ciekawe co tam pozmieniają, ale jak na razie gra klasą taką jak Druid oprócz klimatu jest po prostu tragiczna w porównaniu do innych klas.
 
Ktos wie czy pelna gra rowniez bedzie zawierac opcje nie instalowania elementow HD i zmniejszenia wagi gry do okolo 40gb jak to bylo w becie?
 
Dobra, jako że do premiery blisko, ja już zrobiłem preorder ale po wcześniejszych betach zdecydowałem się na zwrot. To teraz biję się z myślami, co robić.
A jak u was, ktoś bierze na premierę ?
 
Dobra, jako że do premiery blisko, ja już zrobiłem preorder ale po wcześniejszych betach zdecydowałem się na zwrot. To teraz biję się z myślami, co robić.
A jak u was, ktoś bierze na premierę ?
Ja zapewne kupie ale standard. Bez wczesniejszych dostepow. Akurat te 4 dni wystarcza by jakies no lify wbily end game i cos bylo wiadomo o dalszym balansie to bede wiedziec w jaka postac isc.

Beta w sumie zrobila na mnie pozytywne wrazenie. Bardziej przypomina 2 czesc niz taka 3 ktora zdawala sie calkowicie inna. Jak na razie malo co widzielismy ale to co pokazali wyglada bardzo dobrze wedlug mnie
 
Ja kupuje, mam zamiar w to ostro orać bo Poe coś ostatnio śmierdzi siusiaczkiem.

Nie pamiętam kiedy jakaś gra dała mi tyle frajdy, co beta d4.
co do poe to tez mam ostatnio ciche dni, w sumie od 2 czy 3 lig. Ale to przez to, ze ja ostatnie trzy lata grałem non stop TYLKO w poe.
Co do D4 to może wezmę na start, zastanawiam się nad tym.
 
Dobra, jako że do premiery blisko, ja już zrobiłem preorder ale po wcześniejszych betach zdecydowałem się na zwrot. To teraz biję się z myślami, co robić.
A jak u was, ktoś bierze na premierę ?
Brak dobych HS niestety powoduje, że również zastanawiam się nad zakupem. Ogarniam tylko jaką wersję standard czy tą drugą. Ciekawe ile ten kontakt z graczami to pozory przed premierą a ile rzeczywiście będą go utrzymywać i słuchać. Klimat i świat mi się podoba, ale trochę ten brak skilli mnie rozczarowywuje. Na ten moment moje top klasy, które pewnie wyexpie to:
1. Druid - pomimo bycia na samym końcu jeśli chodzi o balans to wydaje się, że będzie to dobra postać pod team jako chociażby support. Jeden skill z podstawowych jak narazie wydaje się przy innych być poprostu OP (skill który daje masową podatność). Mimo zakładanej różnorodności buildów w teorii to wiele z nich wymaga legend bo inaczej chociażby tornado nie trafia w przeciwnika... Ogólnie jedna z ciekawszych postaci, klimat, wygląd skilli jest świetny, ale na ten moment uzbrojenie, skiny i sam model druida jest po prostu kiepski...
2. Barb - jak druid, ale tutaj jest sporo lepiej. Wszystkie skille wydają się użyteczne na ten moment i ma jak najbardziej różnorodne buildy. Może być robiony również pod dmg jak i support.
3. Necro - postać jak i w d2 na miłe przyjemne granie. Bez stresu itp.
4. Rogue - postać wydaje się być typowym dmg dealerem, ale może być też pomocna w innych aspektach gry.
5. Sorc - niewiem, ale jakoś zwłaszcza skille podstawowe wydają się takie nijakie. Brak tu czegoś by wyglądały te skile jakoś bardziej widowiskowo. Aktualnie meteor jak i wiele skilli wygląda moim zdaniem gorzej niż w D2:resurrected.
 
Dobra, jako że do premiery blisko, ja już zrobiłem preorder ale po wcześniejszych betach zdecydowałem się na zwrot. To teraz biję się z myślami, co robić.
A jak u was, ktoś bierze na premierę ?
Ja raczej czekam bo muszę zrobić upgrade sprzętu. Jak już grać w coś nowego to na pełnych detalach bez kompromisów. Rozgrywka bardzo mi się spodobała i mocno się wciągnąłem. Jak w D2 grałem barbem a necro średnio mi podchodził tak tutaj odwrotnie, ale chyba balans jest zachwiany. Do tego 70 euro za standardową wersję cyfrową to pojebany pomysł, także czekam do jesieni może coś opuszczą :KotKapitalista:
 
Ja raczej czekam bo muszę zrobić upgrade sprzętu. Jak już grać w coś nowego to na pełnych detalach bez kompromisów. Rozgrywka bardzo mi się spodobała i mocno się wciągnąłem. Jak w D2 grałem barbem a necro średnio mi podchodził tak tutaj odwrotnie, ale chyba balans jest zachwiany. Do tego 70 euro za standardową wersję cyfrową to pojebany pomysł, także czekam do jesieni może coś opuszczą :KotKapitalista:
szybko spadnie, już roczeło się rozdawnictwo kodów do kart nvidia.
 
Do 6ego, bo chyba jednak się skusze. Jeśli da ok 100 godzin gry, a raczej jestem w stanie w to uwierzyć to jakoś tą złodziejską cenę przeboleje. Ogólnie sporo pozytywów, ale ludzie narzekają, że nadal balans to kupa, i podobno endgame (oprócz nightmare dungów) jest za łatwy. I drugi największy minus to ekwipunek, podobno jest za mały, szybko się wypełnia a gemy (7 rodzajów po 7 poziomów) zajmują za dużo miejsca. Pozostaje pytanie kogo oni zatrudnili do UI.
 
1685556097551.png

i bez tekstur 4k
1685556128558.png
 
Juz pobrane. 6 wjezdza amazonka czy jak tam teraz nazywaja ta postać, lotrzyca. Dla mnie to bedzie i tak stara dobra bowazona :cool:
 
Back
Top