gelato-xtreme-raspberry-banana-white-choc-shake-500ml.png
Wczoraj po skatowaniu się na rowerze wleciało dosłownie na 3 łyki to. Meeeegadobre tylko z racji że tak szybko wypiłem to poczułem % szybko XD. Mogę polecić.
 

Mam nadzieję, że zatowarowane w Gościszewo i Miłosław :mamed: . Ewentualnie Łomża.

Tylko polski kapitał!

Z tych pozostałych to Budvar czeski jest spoko, ALE tylko z kega. Jak jestem w Czechach to piję właśnie głównie Budvar lub Pilsner Urquell, które w wersji butelkowanej w PL, są dla mnie nie do przyjęcia, a z kega wchodzą jak złoto.

Heineken to w sumie woda chmielowa z alkoholem, więc nie wiem co robi między piwami :pjelen:.
 
Mam nadzieję, że zatowarowane w Gościszewo i Miłosław :mamed: . Ewentualnie Łomża.

Tylko polski kapitał!

Z tych pozostałych to Budvar czeski jest spoko, ALE tylko z kega. Jak jestem w Czechach to piję właśnie głównie Budvar lub Pilsner Urquell, które w wersji butelkowanej w PL, są dla mnie nie do przyjęcia, a z kega wchodzą jak złoto.

Heineken to w sumie woda chmielowa z alkoholem, więc nie wiem co robi między piwami :pjelen:.
Pewnie głównie Pinta :)
 
Czy koledzy mają jakieś doświadczenie z piwami dymionymi? Jeśli nie, to wyobraźcie sobie picie płynnej, wędzonej kiełbasy myśliwskiej :antonio:.
Piłem chyba wszystkie piwa z tego browaru i tak jak nic co niemieckie z zasady nie polecam, to tutaj muszę :mamed: .

Szklanka może nieodpowiednia, ale ciekawa - kupiłem ją w browarze Twisted Cat w Dudelange, żeby podkurwić kumpla, który jest zapalonym Legionistą :pjelen:.



schlenkerla.jpg
 
Back
Top