Akop Szostak kończy karierę w MMA, zaczyna przygotowania do triathlonu!

w Słowiankach była ok i ̷t̷a̷k̷ą̷ ̷j̷ą̷ ̷z̷a̷p̷a̷m̷i̷ę̷t̷a̷ł̷e̷m̷ znaczy zbudowałem prawą łapę


IMG_4227.png
 
Nie no dajcie spokój ! Poza tym nikt nie myśli o biznesie kwiaciarnianym w WWA. Co oni mają dopiero powiedzieć?
 
Ale dymy! @Luiz N śledzisz na bieżaco?
Ciągle jestem w szoku!!! Ostatni raz zaskoczyło mnie tak odejście Jocza z WCA i z bycia trenerem Janka.
 
Ale dymy! @Luiz N śledzisz na bieżaco?
Screenshot_2024-04-11-14-33-14-956~2.jpg

Akop nie do poznania, kiedyś mały (172 cm, 90-110 kg) dzik, dzisiaj tylko mały... triathlonista :lol:
akop_szostak.jpg
 
Jak patrzę jak wchodzą sobie w dupę, jak bardzo to dalej jest sztuczne i na pokaz, to jestem prawie pewien, że będą kilka tygodni / miesięcy wałkować temat rozstania, a potem z pompą do siebie wrócą, a on będzie ją obsypywał płatkami róż i workami herbat
 
Przesłuchałem ten wywiad. Są w nim rzeczy pozytywne związane z samorozwojem : studia, czytanie książek, poszerzanie horyzontów. Inna sprawa, że to taki trochę wywiad laurka . Jakkolwiek wydaje mi się, że po raz pierwszy mały książę wydaję się autentyczny albo powiedzmy bardziej autentyczny niż kiedyś. Najważniejsze pytania nie są zadane ale wywiad oceniam na plus. Teraz trzeba czekać na KSW 100 mam nadzieje, że DJ OSTASZ ogarnie jakiś kozacki pojedynek.
 
Przesłuchałem bardziej wnikliwe bo za pierwszym razem trochę po łebkach. I jednak powiem krótko,,guilty pleasure,,
 
Back
Top