Absurdy poprawności politycznej.


Właśnie miałem pisać, Assasin Creed w Japonii, dwie grywalne postacie, baba i murzyn, JA PIERDOLE.
Jeszcze się tłumaczą że kiedyś jeden murzyn był samurajem, to akurat o nim zrobią.
Assasin Creed w Japonii i nie będę mógł zagrać zwykłym Japończykiem.
Z resztą teraz w ogóle w to nie zagram.
200w.gif
na ubisoft i całą jebaną poprawność polityczną.
 
Właśnie miałem pisać, Assasin Creed w Japonii, dwie grywalne postacie, baba i murzyn, JA PIERDOLE.
Jeszcze się tłumaczą że kiedyś jeden murzyn był samurajem, to akurat o nim zrobią.
Assasin Creed w Japonii i nie będę mógł zagrać zwykłym Japończykiem.
Z resztą teraz w ogóle w to nie zagram.
View attachment 98882 na ubisoft i całą jebaną poprawność polityczną.




GNxuqlqWkAAZYYl
 
Przekręcania historii i ideologicznego zacietrzewienia ciąg dalszy. Tutaj parę słów wyjaśnienia odnośnie tego całego dindunuffin samuraja:

"Frois owszem wymienia go również, jest także ostatnim który o nim mówi (wiemy dzięki niemu ze Yasuke przeżył). Nadal nie jest nazwany samurajem. Niestety dochodzi do tego też fakt że o ile nie przytaczalby konkretnego nadania mu tytułu to jego opinia ma niestety zerowe znaczenie z punktu widzenia Japonii (już powoli można tak mówić, lada moment ostateczna unifikacja). Frois zdaje się mylić w niektórych aspektach japonskiej kultury- np nazywa wakizashi (które Yasuke dostał) kataną (co ow redditowiec uznał za absolutny dowód na to że miał swoją katanę...mimo że japońskie źródła mówią stricte o wakizashi)."

"1. Ty twierdzisz że są dowody na to że był samurajem mimo że żadne źródła tego nie potwierdzają. Tym bardziej że każdy z tych źródeł rzuciłoby się na te informacje. Jednak najczęściej powtarzana informacja było to że umiał sztuczki. Widzisz różnice w przekazie? Ale pójdźmy dalej, źródła nie nazywają go Shogunem. Ale zapewne to właśnie dowodzi że nim jest?
2. Owszem dostał. Wakizashi. Które Frois nazywa kataną. Niestety dla ciebie, miecze jako symbol statusu:
- pojawiły się dopiero w okresie Edo, po tym jak mały hipokryta Hideyoshi zarządził polowanie na miecze
- dotyczyły daisho czyli komplety Katany i wakizashi, nie pojedynczo."

"Sengoku kodeks wojowników samurajów istniał jak najbardziej, nie został jeszcze skodeksowany i nie wiem po co w ogóle używać takiego określenia skoro "yasuke" samurajem nie był - był PRAWDOPODOBNIE nosicielem mieczy, więc realnie gloryfikowanym sługą. Prawdopodobnie, bo tylko jedno źródło historyczne i to najbardziej od niego oddalone o tym wspomina. Z jego czasów wiemy że był sługą portugalskiego jezuity który wzbudził zainteresowanie swoim kolorem skóry. Co jest o tyle dziwne, bo już przed nim murzyni przybywali do Japonii na statkach portugalczyków. Opowieści o byciu wojownikiem powstały na 40 lat po jego śmierci i przeczą sobie nawzajem (w jednej jest honorowy i tak jest traktowany, w innej to zwierzę i tak zostaje zabity), samo to że był wojownikiem także stoi pod olbrzymym znakiem WTF, ponieważ żadne źródło nie wymienia że był szkolony... w przeciwieństwie do Japończyków którzy trening z bronią zaczynali od 6 roku życia. Siła siłą, ale pokroiliby go na plasterki i nawet się nie spocili. Ta postać to przykład popkultury która próbuje narzucać swoje widzi-mi-się na prawdziwą historię świata. W praktyce dzieci w ubichłamie się naoglądały afrosamuraja i próbują przeżyć dzieciństwo jeszcze raz. Wkurzając niemiłosiernie Japończyków, bo to co się dzieje "u nas" to jest NIC w porównaniu do tego jak poczuli się Japończycy."
Pierwsza odsłona AC w Japonii, pierwsza odsłona, której bohaterem ma być postać historyczna więc jebnęli murzyna. Leczenia afrykańskich kompleksów część dalsza.
 
Last edited:
Właśnie miałem pisać, Assasin Creed w Japonii, dwie grywalne postacie, baba i murzyn, JA PIERDOLE.
Jeszcze się tłumaczą że kiedyś jeden murzyn był samurajem, to akurat o nim zrobią.
Assasin Creed w Japonii i nie będę mógł zagrać zwykłym Japończykiem.
Z resztą teraz w ogóle w to nie zagram.
View attachment 98882 na ubisoft i całą jebaną poprawność polityczną.
Pomijając wszystko, jaka to potwarz dla Japończyków, przecież to ich dawne realia i historia.
Z całej historii okresu samurajów wybrali jakiegoś jedynego w historii Japonii banana, który służył za podajwodę czy innego służkę bo akurat się lewactwu przyfarciło - trafił się bambus ze statku, który historycznie się tam pojawił.
Kpina z tych ludzi. Kpina z Japończyków.
AS w Arabii bohater Arab. AS we Włoszech bohater Włoch, AS w Egipcie bohater Arab czy inny semita. AS a Anglii bohaterowie Anglicy, AS we Francji Francuz itd.
A tu kurwa jaka potwarz. Specjalnie to zrobili, bo Japończycy to jednorodny naród.
Te kurwy ze sweetbaby.
 
Last edited:
No widzisz przy tym co reprezentowała Irlandia to już ten niebinarny stan umysłowy jest bardziej zjadliwy, a za rok wymyślą coś przy czym Irlandia w sumie nie będzie wyglądała tak dziwnie. Przesuwają skalę dziwactwa.

Myślę że PESEL dla zwierząt to początek wprowadzania zoofilii, bo przecież oni się będą tylko odwiedzać w szpitalach czy stajniach... Skala dziwactwa zaraz wyjebie, ale potem będą publicznie chłostani, a jak będą mdleć, to cięcie głowy czy zrzucanie z dachu, czy co tam islam ma w planach. :robbie:
 
@Drzewo co radzisz? Przechodzić na ten islam czy nie? Po za piciem wódki to widzę że niektóre cele i przekonania mamy zbieżne.
 
Back
Top