Łukasz Różański vs Alen Babic o pas WBC w wadze bridger oficjalnie 22 kwietnia w Rzeszowie

Łukasz 183 cm, a nie 186 Babić 185 cm, ale cepeliada o MŚ :lol: :lol: Babić deski, a sędzia mógł jeszcze puścić, było by piękne KO
 
Kurwa, to jest Jagiełło... Ja pierdolę, a ja kiedyś typa lubiłem, to co on dzisiaj odpierdolił to jest dramat na poziomie Kostyry.
 
Kurwa, to jest Jagiełło... Ja pierdolę, a ja kiedyś typa lubiłem, to co on dzisiaj odpierdolił to jest dramat na poziomie Kostyry.
już słyszę te komenty kostyry
panowie i panie tu lecą bomby największego kalibru!!
Babic jest wolny jak keczap!
@Roshi weź wrzuć komentarz kostyry o chisorze i OF
 
Teraz w końcu może będzie lepszy rywal, bo prawdziwym Dzikusem to był jednak Łukasz
W tej wadze? Babic jest jedynym rywalem. To kategoria 2-5 czynnych zawodnikow xD

Takze w nastepne 3 lata to jakies 6 walk z Babicem, 3 obowiazkowe obrony i 3 dobrowolne
 
W tej wadze? Babic jest jedynym rywalem. To kategoria 2-5 czynnych zawodnikow xD

Takze w nastepne 3 lata to jakies 6 walk z Babicem, 3 obowiazkowe obrony i 3 dobrowolne
Pewnie jacyś dmuchani cruiserzy się znajdą, a tak Master i Cieślak bez MŚ, a Łukasz go ma, tylko że ta waga Bridger... Rivas, Różański MŚ na razie, a tak najlepsi są w tej wadze Usyk i Wilder
 
Back
Top