Zrobione

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Anchorman.gif


1. Problem z wysyłaniem mejli i haseł rozwiązany.
2. Błąd 502 - rozwiązany
3. Automatyczne linkowanie do Twittera i Facebooka zobione
4. Automatyczne linkowanie do Instagramu, Vine, Vimeo i Twittera zrobione
5. Most pomiędzy główną a forum, newsów i komentarzy zrobiony
6. Poprawiony styl forum, profil czytelnika został zmniejszony
 
Last edited:
Lista serwisów z których można linkować:

ABC News, Amazon Product, audioBoom, Audiomack, Bandcamp, BBC News, Blip, Break, CBS News Video, CNBC, CNN, CNNMoney, Colbert Nation, CollegeHumor, Comedy Central, Coub, Dailymotion, The Daily Show with Jon Stewart, dumpert, 8tracks, ESPN, Facebook, Flickr, Fox News, Funny or Die, Gamespot, GameTrailers, Getty Images, Gfycat, GitHub Gist (via custom iframe), Global News, GoFundMe, Google+, Google Sheets, Grooveshark, Hulu, HumorTV, IGN, IMDb, imgur albums and GIFV, Indiegogo, Instagram, Internet Archive, İzlesene, Kontinental Hockey League (КХЛ), Kickstarter, LiveLeak, Mail.Ru, MediaCrush, Metacafe, Mixcloud, MSNBC, National Geographic Channel, National Geographic Video, The New York Times Video, Pastebin, Podbean, Prezi, Rdio, Rutube, Scribd, SlideShare, SoundCloud, Sportsnet, Spotify, Straw Poll, Team Coco, TED Talks, The Atlantic Video, The Onion, TinyPic videos, TMZ, Trailer Addict, Twitch, Twitter (via custom iframe), Ustream, VBOX7, VEVO, Viagame, Videomega, vidme, Vimeo, Vine, VK, Vocaroo, Vube, WorldStarHipHop, The Wall Street Journal Online, Yahoo! Screen, Youku, YouTube.
 
Niestety Andrzej, administratorów i moderatorów nie można ignorować. No nie żebym sprawdzał... :D
 
No wiesz Grzechu, "niestety" dla Andrzeja i innych, jeżeli chcieliby ignorować redakcję :D Ja nie ignoruje nikogo, zobaczymy kiedy będzie "ten pierwszy".
 
Nie wiem czy da się ignorować władzę, ale na pewno da się ją zaraportować do Pańci.
 
A czy myślicie nad tym aby wprowadzić okienko w którym wyświetlane byłyby tematy w których były ostatnio pisane ? Np lista 10 ostatnich? Podobnie tak jak kiedyś było.
 
Całe 3 posty na stronę mi wchodzą:D A dodatkowo nie da się zidentyfikować "szaraków". Słaba zmiana.
 
Back
Top