Zobacz grapplingowe starcie Sonnena z Bispingiem

L

_Logan_

Guest
Screen-Shot-2016-03-21-at-9.52.28-AM-668x394-576x340.pngW miniony weekend w Phoenix (Arizona) odbyło się wydarzenie z cyklu UR Fight na karcie którego znalazły się pojedynki w boksie, pro-wrestlingu oraz grapplingu. To ostatnie starcie w szczególności może zainteresować fanów MMA, gdyż w pojedynku tym zmierzyli się Chael Sonnen (MMA 28-14-1) oraz Michael Bisping (MMA 28-7). Poniżej wideo z walki:
Starcie to dobyło się na zasadach "tylko poddanie" - co oznacza że aby wygrać, dany zawodnik musiał poddać rywala. Po upłynięciu regulaminowego czasu (podzielonego na 3 rundy) bez względu na przebieg starcia ogłaszany jest remis. Nie było to pierwsze bojowe spotkanie zawodników, w 2012 roku podczas gali UFC on Fox 2 Sonnen pokonał Bispinga jednogłośną decyzją sędziów.
http://www.mmarocks.pl/michael-bisping/zobacz-grapplingowe-starcie-sonnena-z-bispingiem
 
Z dodatkowych info: Bisping - brązowy pas, Sonnen - purpura.
 
Swoją drogą, jaki jest sens robienia starcia "submission only", skoro i tak na koniec ogłaszana jest decyzja i jest limit czasowy...#fcuklogic
 
I jeszcze wzięli za to hajs. Dajcie w tytule "chujowe- nie oglądać", bo to nie mogło nikogo zaciekawić.
 
Kozacka karta walk, tak jak pojedynki. Organizacyjnie to spokojnie 10/10. Gdybym kupił bilet to bym płakał. Takie emocje.
 
Powiedzmy sobie jasno:
1. Majki był w tej walce jak huragan. Sonnen bez szans.
2. Rampage to ćwierćinteligent i nie powinien mieć możliwości komentowania czegokolwiek.
 
Back
Top