Znam rywala na 100% - zabawa

michalvs

Brutaal
Super Heavyweight
Prosta zabawa dotycząca matchmakingu: Oto na czym będzie ona polegała:



1) Raz na jakiś czas wrzucam tu listę polskich zawodników i zawodniczek (czołowa 5 rankingów MMARocks w każdej wadze + P4P kobiet + ewentualne kilku zawodników bonusowych) będą to zawodnicy którzy nie mają podanego rywala do najbliższej walki.



2) Waszym zadaniem będzie dodanie do nazwiska każdego zawodnika, którego podałem, nazwisko zawodnika, którego przewidujecie jako jego najbliższego rywala.



3) Typujemy całą listę za jednym zamachem



4) Za każdą trafnie zestawioną walkę otrzymacie 1 punkt



5) Nie przewidziane są żadne kary, jeśli zabawa dobrze się przyjmie a stan mojego portfela będzie na to pozwalał pomyślę o jakiejś drobnej nagrodzie związanej z MMA dla najlepszego matchmakera.



6) Jeśli zabawa się przyjmie to pierwsza jej edycja potrwa do końca tego roku.



To chyba wszystko jeśli coś jest niezrozumiałe, to dopytujcie pod tym postem.



Lista zawodników:



Ciężka



Michał Kita #3 vs.



Karol Bedorf #4 vs.



Półciężka



Tomasz Narkun #1 vs.



Karol Celiński #2 vs.



Michał Fijałka #3 vs.



Michał Pasternak #4 vs.



Maciej Browarski #5 vs.



Średnia



Mamed Khalidov #1 vs.



Michał Materla #2 vs.



Tomasz Drwal #3 vs.



Krzysztof Jotko #4 vs.



Bartosz Fabiński #5 vs.



Półśrednia



Borys Mańkowski #1 vs.



Aslambek Saidov #2 vs.



Paweł Żelazowski #5 vs.



Lekka



Mateusz Gamrot #3 vs.



Mateusz Teodorczuk #5 vs.



Piórkowa



Krzysztof Klaczek #1 vs.



Artur Sowiński #2 vs.



Anzor Azhiev #3 vs.



Marcin Wrzosek #4 vs.



Kami Łebkowski #5 vs.



Musza



Marcin Lasota #1 vs.



Ibrahim Barkinoev #5 vs.



Kobiety P4P:



52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs.



52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs.



61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs.



48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs.



61 kg: Martyna Czech #5 vs.



Bonusy:



KSW 28:



70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs.



120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs.



120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs.



Rafał Jackiewicz (0-0) vs.



UFC:



77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs.



77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs.



W poście niżej napiszę swoje typy i będzie można zobaczyć jak chciałbym aby to wyglądało.



Good Luck!



PS: Podobność nazwy z grą innego użytkownika, którego nicku nie można wymawiać jest przypadkowa. Wiem że bardzo podobne jest ta zabawa do Fantasy Matchmakingu ale chce aby był oddzielny wątek specjalnie do tych zestawień zawodników które wybieram, żeby mi się nic nie pomieszało.
 

michalvs

Brutaal
Super Heavyweight
Moje zestawienie:



Ciężka



Michał Kita #3 vs. Cody East (USA)(8-1)



Karol Bedorf #4 vs. Philip de Fries (Anglia)(10-4(1))



Półciężka



Tomasz Narkun #1 vs. Goran Reljic (Chorwacja)(13-4)



Karol Celiński #2 vs. Virgil Zwicker (USA)(12-4)



Michał Fijałka #3 vs. Abdul-Kerim Edilov (Rosja)(12-4)



Michał Pasternak #4 vs. Martin Zawada (Niemcy)(26-13-1)



Maciej Browarski #5 vs. Jiri Prochazka (Czechy)(10-2)



Średnia



Mamed Khalidov #1 vs. Vyacheslav Vasilevsky (Rosja)(23-2)



Michał Materla #2 vs. Karlos Vemola (Czechy)(14-4)



Tomasz Drwal #3 vs. Wendres Carlos da Silva (11-6)



Krzysztof Jotko #4 vs. Andrew Craig (USA)(9-3)



Bartosz Fabiński #5 vs. Bojan Velickovic (Serbia)(9-2)



Półśrednia



Borys Mańkowski #1 vs. Yasubey Enomoto (Szwajcaria)(12-5)



Aslambek Saidov #2 vs. Morten Djursaa (Dania)(12-5)



Paweł Żelazowski #5 vs. Zwycięzca walki Kamil Szymuszowski #8 vs Tomasz Romanowski (4-3)



Lekka



Mateusz Gamrot #3 vs. Anton Kuivanen (Finlandia)(20-8)



Mateusz Teodorczuk #5 vs. Saul Rogers (Anglia)(8-1)



Piórkowa



Krzysztof Klaczek #1 vs. Sebastian Romanowski #11



Artur Sowiński #2 vs. Arbi Shamaev #6



Anzor Azhiev #3 vs. Sergei Grecicho (Litwa)(20-5-1)



Marcin Wrzosek #4 vs. Sam Gilbert(Anglia)(9-3)



Kami Łebkowski #5 vs. Filip Wolański #7



Musza



Marcin Lasota #1 vs. Shaj Haque (Anglia)(5-1) (Musza)



Ibrahim Barkinoev #5 vs. Adrian Bieranowski (1-1)(Musza)



Kobiety P4P:



52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs. Claudia Gadelha (Brazylia)(12-0)



52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs. Alida Gray (USA)(4-1)



61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs. Laura Howarth (Anglia)(2-0)



48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs. Dora Perjes (Węgry)(6-0)



61 kg: Martyna Czech #5 vs. Izabela Badurek (4-2)



KSW 28:



70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. Curt Warburton (Anglia)(13-5)



120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs. Konstantin Gluhov (Łotwa)(28-14)



120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs. Kevin Asplund (USA)(15-7)



Rafał Jackiewicz (0-0) Marcin Parcheta (0-0)



UFC:



77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs. Ildemar Alcantara (Brazylia)(20-7)



77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs. Daniel Sarafian (Brazylia)(8-5)
 

Nayevsky

Legacy FC
Light Heavyweight
Ciężka



Michał Kita #3 vs. DJ Linderman



Karol Bedorf #4 vs. Philip De Fries



Półciężka



Tomasz Narkun #1 vs. Virgil Zwicker



Karol Celiński #2 vs. Mike Hayes



Michał Fijałka #3 vs. Tomasz Janiszewski



Michał Pasternak #4 vs. Martin Zawada



Maciej Browarski #5 vs. Maciej Różański



Średnia



Mamed Khalidov #1 vs. Vyacheslav Vasilevsky



Michał Materla #2 vs. Vitor Viana



Tomasz Drwal #3 vs. Wendres da Silva



Krzysztof Jotko #4 vs. Tor Troeng



Bartosz Fabiński #5 vs. Piotr Wawrzyniak

; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(238, 238, 238);">
Półśrednia


Borys Mańkowski #1 vs. Yasubey Enomoto



Aslambek Saidov #2 vs. Morten Djursaa



Paweł Żelazowski #5 vs. Kamil Szymuszowski



Lekka



Mateusz Gamrot #3 vs. Tim Radcliffe



Mateusz Teodorczuk #5 vs. Julien Boussuge



Piórkowa



Krzysztof Klaczek #1 vs. Sebastian Romanowski



Artur Sowiński #2 vs. Sergej Grecicho



Anzor Azhiev #3 vs. Max Coga



Marcin Wrzosek #4 vs. Alex Enlund



Kami Łebkowski #5 vs. Filip Wolański



Musza



Marcin Lasota #1 vs. Shaj Haque



Ibrahim Barkinoev #5 vs. Adrian Bieranowski

0px; color: rgb(85, 85, 85); font-family: Verdana, 'BitStream vera Sans', Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(238, 238, 238);">
Kobiety P4P:


52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs. Claudia Gadelha



52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs. Katja Kankaanpaa



61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs. Jessy Rose Clark



48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs. Iman Darabi



61 kg: Martyna Czech #5 vs. Izabela Badurek



Bonusy:



KSW 28:



70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. Anton Kuivanen



120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs. Konstantin Erokhin



120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs. Oli Thompson



Rafał Jackiewicz (0-0) vs. Marcin Parcheta



UFC:



77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs. Adam Khaliev



77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs. Andreas Stahl
 

DesL

M-1 Global
Light Heavyweight
Wycialem zestawienia na ktore nie mialem po prostu pomyslow, to chyba nie wbrew zasadom? najwyzej mniej pkt niz inni zdobede.

Ciężka

Michał Kita #3 vs. Mike Hayes

Karol Bedorf #4 vs. Brett Rogers

Półciężka

Tomasz Narkun #1 vs. Goran Rejlic

Karol CelińSKI #2 vs. Virgil Zwicker

Michał Fijałka #3 vs. Martin Zawada

Michał Pasternak #4 vs. Charles Andrade

Maciej Browarski #5 vs. Maciej Różanski

Średnia

Mamed Khalidov #1 vs. Vyacheslav Vasilevsky

Michał Materla #2 vs. Karlos Vemola

Tomasz Drwal #3 vs. Melvin Manhoef

Krzysztof Jotko #4 vs. Mats Nilsson
Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(238, 238, 238);">
Bartosz Fabiński #5 vs. Wendres Carlos da Silva


Półśrednia



Borys Mańkowski #1 vs. Nicolas Dalby



Aslambek Saidov #2 vs. Waachim Spiritwolf



Paweł Żelazowski #5 vs. Tomasz Romanowski



Lekka



Mateusz Gamrot #3 vs. Eric Reynolds



Mateusz Teodorczuk #5 vs. Anton Kuivanen



Piórkowa



Artur Sowiński #2 vs. Arbi Shamaev



Anzor Azhiev #3 vs. Siergiej Grecicho



Musza



Marcin Lasota #1 vs. Ryan Benoit (tak, w ufc)



Kobiety P4P:



52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs. Claudia Gadelha



Bonusy:

0px; color: rgb(85, 85, 85); font-family: Verdana, 'BitStream vera Sans', Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(238, 238, 238);">
KSW 28:


70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. Curt Warburton



120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs. Satoshi Ishii



120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs. Alexandru Lungu



UFC:



77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs. Viscari Andrade



77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs. Mike Rhodes
 

M.J.

Brutaal
Lightweight
Ciężka



Michał Kita #3 vs. Chaban Ka



Karol Bedorf #4 vs. Phillip De Fries



Półciężka



Tomasz Narkun #1 vs. Goran Reljic



Karol Celiński #2 vs. Mike Hayes



Michał Fijałka #3 vs. Martin Zawada



Michał Pasternak #4 vs. Maciej Browarski



Maciej Browarski #5 vs. Michał Pasternak



Średnia



Mamed Khalidov #1 vs. Yushin Okami



Michał Materla #2 vs. Vyacheslav Vasilevsky



Tomasz Drwal #3 vs. Karlos Vemola



Krzysztof Jotko #4 vs. Luke Barnatt



Bartosz Fabiński #5 vs. Bojan Velickovic



Półśrednia



Borys Mańkowski #1 vs. Paul Delay



Aslambek Saidov #2 vs. Morten Djursa



Paweł Żelazowski #5 vs. Kamil Szymuszowski



Lekka



Mateusz Gamrot #3 vs. Curt Warburton



Mateusz Teodorczuk #5 vs. John Maguire



Piórkowa



Krzysztof Klaczek #1 vs. Sebastian Romanowski



Artur Sowiński #2 vs. Sergiej Grecicho



Anzor Azhiev #3 vs. Andy Ogle



Marcin Wrzosek #4 vs. Sam Gilbert



Kami Łebkowski #5 vs. Filip Wolański



Musza



Marcin Lasota #1 vs. Artemij Sitenkov



Ibrahim Barkinoev #5 vs. Adrian Bieranowski



Kobiety P4P:



52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs. Claudia Gadelha



52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs. Tecia Torres



61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs. Joanne Calderwood



48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs. Iman Darabi



61 kg: Martyna Czech #5 vs. Iza Badurek



Bonusy:



KSW 28:



70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. Paul Redmond



120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs. Nandor Guelmino



120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs. Stav Economou



Rafał Jackiewicz (0-0) vs. Marcin Parcheta



UFC:



77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs. Lance Benoist



77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs. Andreas Stahl
 

A_qwerty

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Ciężka

Michał Kita #3 vs. Brett Rogers

Karol Bedorf #4 vs. Tim Sylvia

Półciężka

Tomasz Narkun #1 vs. Virgil Zwicker

Karol Celiński #2 vs. Tomasz Kondraciuk

Michał Fijałka #3 vs. Tomasz Janiszewski

Michał Pasternak #4 vs. Martin Zawada

Maciej Browarski #5 vs. Hracho Darpinyan

Średnia

Mamed Khalidov #1 vs. Wendres Carlos

Michał Materla #2 vs. Wendres Carlos

Tomasz Drwal #3 vs. Wendres Carlos

Krzysztof Jotko #4 vs. Luke Barnatt

Bartosz Fabiński #5 vs. Bojan Velickovic

Półśrednia

Borys Mańkowski #1 vs. Rafał Moks

Aslambek Saidov #2 vs. Morten Djursaa

Paweł Żelazowski #5 vs. Kamil Szymuszowski

Lekka

Mateusz Gamrot #3 vs. Anton Kuivanen

Mateusz Teodorczuk #5 vs. John Maguire

Piórkowa

Krzysztof Klaczek #1 vs. Sergej Grecicho

Artur Sowiński #2 vs. Arbi Shamaev

Anzor Azhiev #3 vs. Helson Henriques

Marcin Wrzosek #4 vs. Sam Gilbert

Kami Łebkowski #5 vs. Filip Wolański

Musza

Marcin Lasota #1 vs. Shaj Haque

Ibrahim Barkinoev #5 vs. Adrian Bieranowski

Kobiety P4P:

52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs. Claudia Gadelha

52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs. Katja Kankaanpaa

61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs. Laura Howarth

48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs. Iman Darabi

61 kg: Martyna Czech #5 vs. Izabela Badurek

Bonusy:

KSW 28:

70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. Jefferson George

120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs. Nandor Guelmino

120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs. Paul Slowinski

Rafał Jackiewicz (0-0) vs. Marcin Parcheta

UFC:

77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs. Adam Khaliev

77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs. Andreas Stahl
 

michalvs

Brutaal
Super Heavyweight
Pierwszy z zawodników tego zestawienia poznał rywala! I tak o to rywalem Krzyśka Jotki będzie Tor Troeng. Gtraty Nayevsky za pierwszy punkt. Czekamy na kolejne potwierdzone walki



Obecna klasyfikacja:



1. Nayevsky 1 punkt



2. stoner, michalvs, M.J., A_qwerty 0 punktów
 

Baasteek

UFC
Middleweight
Półciężka
Tomasz Narkun #1 vs Virgil Zwicker



Kobiety P4P:

52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs. Claudia Gadelha



KSW 28:

70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. Curt Warburton

120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs. Pawel Slowinski
 

michalvs

Brutaal
Super Heavyweight
Marcin Parcheta rywalem Rafała Jackiewicza!



1. Nayevsky 2 punkty



2. michalvs, M.J., A_qwerty 1 punkt



3. stoner, Baasteek 0 punktów
 

michalvs

Brutaal
Super Heavyweight
W ostanim tygodniu poznaliśmy 3 nowe zestawienia:



Paweł Żelazowski #5 vs. Mickael Lebout



Krzysztof Klaczek #1 vs. Jay Furness



Kamil Łebkowski #5 vs. Carlos Prada



Nikt nie trafił więc klasyfikacja pozostaje bez zmian:



1. Nayevsky 2 punkty



2. michalvs, M.J., A_qwerty 1 punkt



3. stoner, Baasteek 0 punktów
 

Nayevsky

Legacy FC
Light Heavyweight
Właśnie chciałem się upominać, że były nowe zestawienia. :-)


Będziesz potem wykreślał z listy zawodników, tych, którzy już są zestawieni czy coś? Tak żeby to klarowniejsze było. :-)
 

michalvs

Brutaal
Super Heavyweight
Obecnie można typować zestawienia dla tych zawodników i zawodniczek:



Ciężka



Michał Kita #3 vs.



Karol Bedorf #4 vs.



Półciężka



Tomasz Narkun #1 vs.



Karol Celiński #2 vs.



Michał Fijałka #3 vs.



Michał Pasternak #4 vs.



Maciej Browarski #5 vs.



Średnia



Mamed Khalidov #1 vs.



Michał Materla #2 vs.



Tomasz Drwal #3 vs.



Bartosz Fabiński #5 vs.



Półśrednia



Borys Mańkowski #1 vs.



Aslambek Saidov #2 vs.



Lekka



Mateusz Gamrot #3 vs.



Mateusz Teodorczuk #5 vs.



Piórkowa



Artur Sowiński #2 vs.



Anzor Azhiev #3 vs.



Marcin Wrzosek #4 vs.



Musza



Marcin Lasota #1 vs.



Ibrahim Barkinoev #5 vs.



Kobiety P4P:



52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs.



52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs.



61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs.



48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs.



61 kg: Martyna Czech #5 vs.



Bonusy:



KSW 28:



70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs.



120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs.



120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs.



UFC:



77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs.



77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs.
 

Maciej Szumowski

Bellator
Lightweight
Wchodzę do gry.



Ciężka


Michał Kita #3 vs. Maro Perak


Karol Bedorf #4 vs. Richard Hale


Półciężka


Tomasz Narkun #1 vs. Virgil Zwicker


Karol Celiński #2 vs. Tomasz Kondraciuk


Michał Fijałka #3 vs. Michał Gutowski


Michał Pasternak #4 vs. Roger Gracie :D


Maciej Browarski #5 vs. Martin Zawada


Średnia


Mamed Khalidov #1 vs. Vyacheslav Vasilevsky


Michał Materla #2 vs. Jorge Luis Bezerra


Tomasz Drwal #3 vs. Jesse Taylor


Bartosz Fabiński #5 vs. Abu Azaitar


Półśrednia


Borys Mańkowski #1 vs. Paul Daley


Aslambek Saidov #2 vs. ktoś z celi/Rafał Moks


Lekka


Mateusz Gamrot #3 vs. Koji Ando


Mateusz Teodorczuk #5 vs. John Maguire


Piórkowa



Artur Sowiński #2 vs. Ryan Roberts


Anzor Azhiev #3 vs. Will Chope


Marcin Wrzosek #4 vs. Jakub Kowalewicz



Musza


Marcin Lasota #1 vs. Shaj Haque


Ibrahim Barkinoev #5 vs. Adrian Bieranowski


Kobiety P4P:


52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs. Claudia Gadelha


52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs. Katja Kankanaapaa


61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs. Pannie Kianzad


48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs. Dora Perjes


61 kg: Martyna Czech #5 vs. Izabela Badurek


Bonusy:


KSW 28:


70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. Paul Sass


120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs. Jeff Monson


120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs. Gzim Selmani


UFC:


77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs. Omari Akhmedov


77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs. Viscardi Andrade



Trochę zestawień z dupy, ale sporo nazwisk było :)
 

Spike

UFC
Featherweight
Też sobie zagram. :-)



Ciężka



Michał Kita #3 vs. Brett Rogers



Karol Bedorf #4 vs Walt Harris



Półciężka



Tomasz Narkun #1 vs. Virgil Zwicker



Karol Celiński #2 vs. Tomasz Kondraciuk



Michał Fijałka #3 vs. Jiri Prochazka



Michał Pasternak #4 vs. Roger Gracie



Maciej Browarski #5 vs. Martin Zawada



Średnia



Mamed Khalidov #1 vs. Riki Fukuda



Michał Materla #2 vs. Jorge Luis Bezerra



Tomasz Drwal #3 vs. Jesse Taylor



Bartosz Fabiński #5 vs. Abu Azaitar



Półśrednia

margin: 0px 0px 1em; padding: 0px; color: rgb(85, 85, 85); font-family: Verdana, 'BitStream vera Sans', Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(238, 238, 238);">
Borys Mańkowski #1 vs. Andre Santos


[strike]Aslambek Saidov #2 vs. [/strike]



Lekka



Mateusz Gamrot #3 vs. Colin Fletcher



Mateusz Teodorczuk #5 vs. Damir Hadzovic



Piórkowa



Artur Sowiński #2 vs. Arbi Shamaev



Anzor Azhiev #3 vs. Martin Buschkamp



Marcin Wrzosek #4 vs. Dave Hill



Musza



Marcin Lasota #1 vs. Toni Tauru



Ibrahim Barkinoev #5 vs. Gerard Linder



Kobiety P4P:



52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs. Claudia Gadelha



52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs. Aisling Daly

a Sans', Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(238, 238, 238);">
61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs. Pannie Kianzad


48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs. Iman Darabi



61 kg: Martyna Czech #5 vs. Izabela Badurek



Bonusy:



KSW 28:



70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. Anton Kuivanen



120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs. Mirko Filipovic



120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs. Jarjis Danho



UFC:



77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs. Alan Jouban



77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs. Mike Rhodes
 

michalvs

Brutaal
Super Heavyweight
Rolles Gracie rywalem Karola Bedorfa. Nikt nie typował takiego zestawienia.



Klasyfikacja na ten moment:



1. Nayevsky 2 punkty



2. michalvs, M.J., A_qwerty 1 punkt



3. stoner, Baasteek , Kees, Spike 0 punktów



Zestwienia, które pozostały do typowania:



Ciężka



Michał Kita #3 vs.



Półciężka



Tomasz Narkun #1 vs.



Karol Celiński #2 vs.



Michał Fijałka #3 vs.



Michał Pasternak #4 vs.



Maciej Browarski #5 vs.



Średnia



Mamed Khalidov #1 vs.



Michał Materla #2 vs.



Tomasz Drwal #3 vs.



Bartosz Fabiński #5 vs.



Półśrednia



Borys Mańkowski #1 vs.



Aslambek Saidov #2 vs.



Lekka



Mateusz Gamrot #3 vs.



Mateusz Teodorczuk #5 vs.



Piórkowa



Artur Sowiński #2 vs.



Anzor Azhiev #3 vs.



Marcin Wrzosek #4 vs.



Musza



Marcin Lasota #1 vs.



Ibrahim Barkinoev #5 vs.



Kobiety P4P:



52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs.



52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs.



61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs.



48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs.



61 kg: Martyna Czech #5 vs.



Bonusy:



KSW 28:



70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs.



120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs.



120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs.



UFC:



77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs.



77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs.
 

Minionek

EFC Africa
Middleweight
Ciężka



Michał Kita #3 vs.John Hawk



Półciężka



Tomasz Narkun #1 vs. Goran Reljic



Karol Celiński #2 vs. Houston Alexander



Michał Fijałka #3 vs. Joachim Christensen



Michał Pasternak #4 vs. Roger Gracie



Maciej Browarski #5 vs.Marcus Vanttinen



Średnia



Mamed Khalidov #1 vs. Francis Carmont



Michał Materla #2 vs. Joger Luis Bezzera



Tomasz Drwal #3 vs. Leandro Batata Silva



Bartosz Fabiński #5 vs. August Wallen



Półśrednia



Borys Mańkowski #1 vs. Rafał Moks



Aslambek Saidov #2 vs.Klawisz



Lekka



Mateusz Gamrot #3 vs.Tim Radcliffe



Mateusz Teodorczuk #5 vs.Miroslav Strbak



Piórkowa



Artur Sowiński #2 vs. Martin Buschkamp



Anzor Azhiev #3 vs. Greger Forsell



Marcin Wrzosek #4 vs.Bartek Kurczewski



Musza



Marcin Lasota #1 vs. Shaj Haque



Ibrahim Barkinoev #5 vs. Chris Miah



Kobiet się nie znam.



Bonusy:



KSW 28:



70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. Joao Luis Nogueira



120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs. Mighty Mo



120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs. Igor Subora



UFC:



77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs. Lance Benoist



77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs. Vuk Grujic
 

sawciu

Bellator
Heavyweight
i ja się pobawie


Ciężka


Michał Kita #3 vs. Damian Grabowski


Półciężka


Tomasz Narkun #1 vs. Goran Reljic


Karol Celiński #2 vs. Tomasz Kondraciuk


Michał Fijałka #3 vs. Michal Gutowski


Michał Pasternak #4 vs. Cristiano Kaminishi


Maciej Browarski #5 vs. Martin Zawada


Średnia


Mamed Khalidov #1 vs. Riki Fukuda


Michał Materla #2 vs. Jorge Luis Bezerra


Tomasz Drwal #3 vs. Karlos Vemola


Bartosz Fabiński #5 vs. Abu Azaitar


Półśrednia


Borys Mańkowski #1 vs. Rafał Moks


Aslambek Saidov #2 vs. Rafał Błachuta


Lekka


Mateusz Gamrot #3 vs. Mansour Barnaoui


Mateusz Teodorczuk #5 vs. Steven Ray


Piórkowa


Artur Sowiński #2 vs. Shahbulat Shamhalaev


Anzor Azhiev #3 vs. Joni Salovaara


Marcin Wrzosek #4 vs. Jakub Kowalewicz


Musza


Marcin Lasota #1 vs. Pietro Menga


Ibrahim Barkinoev #5 vs. Mikael Silander


Kobiety P4P:


52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs. Claudia Gadelha


52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs. Felice Herrig


61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs. Pannie Kianzad


48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs. Dora Perjes


61 kg: Martyna Czech #5 vs. Izabela Badurek


Bonusy:


KSW 28:


70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. Alexander Sarnavskiy


120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs. Tim Sylvia


120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs. Yūsuke Kawaguchi


UFC:


77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs. Gasan Umalatov


77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs. Pascal Krauss
 

michalvs

Brutaal
Super Heavyweight
Jorge Luis Bezerra rywalem Michała Materli:



Klasyfikacja na ten moment:



1. Nayevsky 2 punkty



2. michalvs, M.J., A_qwerty, sawciu, minionek, spike, Kees 1 punkt



3. stoner, Baasteek 0 punktów



Zestwienia, które pozostały do typowania:



Ciężka



Michał Kita #3 vs.



Półciężka



Tomasz Narkun #1 vs.



Karol Celiński #2 vs.



Michał Fijałka #3 vs.



Michał Pasternak #4 vs.



Maciej Browarski #5 vs.



Średnia



Mamed Khalidov #1 vs.



Tomasz Drwal #3 vs.



Bartosz Fabiński #5 vs.



Półśrednia



Borys Mańkowski #1 vs.



Aslambek Saidov #2 vs.



Lekka



Mateusz Gamrot #3 vs.



Mateusz Teodorczuk #5 vs.



Piórkowa



Artur Sowiński #2 vs.



Anzor Azhiev #3 vs.



Marcin Wrzosek #4 vs.



Musza



Marcin Lasota #1 vs.



Ibrahim Barkinoev #5 vs.



Kobiety P4P:



52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs.



52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs.



61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs.



48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs.



61 kg: Martyna Czech #5 vs.



Bonusy:



KSW 28:



70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs.



120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs.



120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs.



UFC:



77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs.



77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs.
 

michalvs

Brutaal
Super Heavyweight
James McSweeney rywalem Różala. Nikt nie typował takiego zestawienia



Klasyfikacja na ten moment:



1. Nayevsky 2 punkty



2. michalvs, M.J., A_qwerty, sawciu, minionek, spike, Kees 1 punkt



3. stoner, Baasteek 0 punktów



Zestwienia, które pozostały do typowania:



Ciężka



Michał Kita #3 vs.



Półciężka



Tomasz Narkun #1 vs.



Karol Celiński #2 vs.



Michał Fijałka #3 vs.



Michał Pasternak #4 vs.



Maciej Browarski #5 vs.



Średnia



Mamed Khalidov #1 vs.



Tomasz Drwal #3 vs.



Bartosz Fabiński #5 vs.



Półśrednia



Borys Mańkowski #1 vs.



Aslambek Saidov #2 vs.



Lekka



Mateusz Gamrot #3 vs.



Mateusz Teodorczuk #5 vs.



Piórkowa



Artur Sowiński #2 vs.



Anzor Azhiev #3 vs.



Marcin Wrzosek #4 vs.



Musza



Marcin Lasota #1 vs.



Ibrahim Barkinoev #5 vs.



Kobiety P4P:



52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs.



52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs.



61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs.



48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs.



61 kg: Martyna Czech #5 vs.



Bonusy:



KSW 28:



70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs.



120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs.



UFC:



77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs.



77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs.
 

michalvs

Brutaal
Super Heavyweight
Pannie Kianzad rywalką Agnieszki Niedźwiedź. Helson Henriques rywalem Anzora.



Obecna klasyfikacja:



1. Nayevsky, A_qwerty, spike, Kees, sawciu 2 punkty



2. michalvs, M.J., minionek, 1 punkt



3. stoner, Baasteek 0 punktów



Zestwienia, które pozostały do typowania:



Ciężka



Michał Kita #3 vs.



Półciężka



Tomasz Narkun #1 vs.



Karol Celiński #2 vs.



Michał Fijałka #3 vs.



Michał Pasternak #4 vs.



Maciej Browarski #5 vs.



Średnia



Mamed Khalidov #1 vs.



Tomasz Drwal #3 vs.



Bartosz Fabiński #5 vs.



Półśrednia



Borys Mańkowski #1 vs.



Aslambek Saidov #2 vs.



Lekka



Mateusz Gamrot #3 vs.



Mateusz Teodorczuk #5 vs.



Piórkowa



Artur Sowiński #2 vs.



Marcin Wrzosek #4 vs.



Musza



Marcin Lasota #1 vs.



Ibrahim Barkinoev #5 vs.



Kobiety P4P:



52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs.



52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs.



48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs.



61 kg: Martyna Czech #5 vs.



Bonusy:



KSW 28:



70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs.



120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs.



UFC:



77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs.



77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs.
 

michalvs

Brutaal
Super Heavyweight
Tim Newman rywalem Mateusza Gamrota, nikt nie typował takiego zestawienia.



Obecna klasyfikacja:



1. Nayevsky, A_qwerty, spike, Kees, sawciu 2 punkty



2. michalvs, M.J., minionek, 1 punkt



3. stoner, Baasteek 0 punktów



Zestwienia, które pozostały do typowania:



Ciężka



Michał Kita #3 vs.



Półciężka



Tomasz Narkun #1 vs.



Karol Celiński #2 vs.



Michał Fijałka #3 vs.



Michał Pasternak #4 vs.



Maciej Browarski #5 vs.



Średnia



Mamed Khalidov #1 vs.



Tomasz Drwal #3 vs.



Bartosz Fabiński #5 vs.



Półśrednia



Borys Mańkowski #1 vs.



Aslambek Saidov #2 vs.



Lekka



Mateusz Teodorczuk #5 vs.



Piórkowa



Artur Sowiński #2 vs.



Marcin Wrzosek #4 vs.



Musza



Marcin Lasota #1 vs.



Ibrahim Barkinoev #5 vs.



Kobiety P4P:



52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs.



52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs.



48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs.



61 kg: Martyna Czech #5 vs.



Bonusy:



KSW 28:



70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs.



120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs.



UFC:



77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs.



77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs.
 

michalvs

Brutaal
Super Heavyweight
Alessio Sakara rywalem Macieja Browarskiego. Jędzrej Maćkowiak rywalem Kamila Walusia.Nikt nie typował takich zestawień.



Obecna klasyfikacja:



1. Nayevsky, A_qwerty, spike, Kees, sawciu 2 punkty



2. michalvs, M.J., minionek, 1 punkt



3. stoner, Baasteek 0 punktów



Zestwienia, które pozostały do typowania:



Ciężka



Michał Kita #3 vs.



Półciężka



Tomasz Narkun #1 vs.



Karol Celiński #2 vs.



Michał Fijałka #3 vs.



Michał Pasternak #4 vs.



Średnia



Mamed Khalidov #1 vs.



Tomasz Drwal #3 vs.



Bartosz Fabiński #5 vs.



Półśrednia



Borys Mańkowski #1 vs.



Aslambek Saidov #2 vs.



Lekka



Mateusz Teodorczuk #5 vs.



Piórkowa



Artur Sowiński #2 vs.



Marcin Wrzosek #4 vs.



Musza



Marcin Lasota #1 vs.



Ibrahim Barkinoev #5 vs.



Kobiety P4P:



52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs.



52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs.



48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs.



61 kg: Martyna Czech #5 vs.



Bonusy:



KSW 28:



70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs.



120 kg: Marcin Różalski (5-2)



UFC:



77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs.



77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs.
 

KML

BAMMA
Lightweight
Ciężka


Michał Kita #3 vs.Damian Grabowski



Półciężka


Tomasz Narkun #1 vs.Goran Reljic


Karol Celiński #2 vs.Tomasz Kondraciuk


Michał Fijałka #3 vs. Bartosz Rogacki


Michał Pasternak #4 vs. Mohamed Ali


Średnia



Mamed Khalidov #1 vs. Riki Fukuda


Tomasz Drwal #3 vs. Wandres Carlos da Silva


Bartosz Fabiński #5 vs. Rudolf Kriz



Półśrednia


Borys Mańkowski #1 vs. Simon Thoresen


Aslambek Saidov #2 vs. Rafał Moks



Lekka


Mateusz Teodorczuk #5 vs.Wesley Murch



Piórkowa


Artur Sowiński #2 vs. Arbi Shamaev


Marcin Wrzosek #4 vs. Artem Lobov


Musza


Marcin Lasota #1 vs.Martin McDonough



Kobiety P4P:


52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs. Claudia Gadelha


52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs. Alexa Grasso


48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs.Lilla Vincze


61 kg: Martyna Czech #5 vs.Iza Badurek


Bonusy:



UFC:


77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs. Omari Akhmedov


77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs. Danny Mitchel
 

michalvs

Brutaal
Super Heavyweight
Dhiego Lima rywalem Pawła Pawlaka. Nikt nie typował takiego zestawienia.



Obecna klasyfikacja:



1. Nayevsky, A_qwerty, spike, Kees, sawciu 2 punkty



2. michalvs, M.J., minionek, 1 punkt



3. stoner, Baasteek KML 0 punktów



Zestwienia, które pozostały do typowania:



Ciężka



Michał Kita #3 vs.



Półciężka



Tomasz Narkun #1 vs.



Karol Celiński #2 vs.



Michał Fijałka #3 vs.



Michał Pasternak #4 vs.



Średnia



Mamed Khalidov #1 vs.



Tomasz Drwal #3 vs.

ine-height: 19.5px; background-color: rgb(255, 255, 255);">
Bartosz Fabiński #5 vs.


Półśrednia



Borys Mańkowski #1 vs.



Aslambek Saidov #2 vs.



Lekka



Mateusz Teodorczuk #5 vs.



Piórkowa



Artur Sowiński #2 vs.



Marcin Wrzosek #4 vs.



Musza



Marcin Lasota #1 vs.



Ibrahim Barkinoev #5 vs.



Kobiety P4P:



52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs.



52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs.



48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs.


61 kg: Martyna Czech #5 vs.


Bonusy:



KSW 28:



70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs.



UFC:



77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs.
 

cloudeater

BAMMA
Lightweight
a nie da loby tu rady zmieszczań wszystkich zawodnikó UFc, którzy obecnie są bez walki powiedzmy tych z pierwszej 15/20 każdej wagi?
Wtedy byłoby jak dla mnie o wiele ciekawiej i na pewno więcej osó by grało
 

Baton17

UFC
Lightweight
Ciężka



Michał Kita #3 vs. John Hawk



Półciężka



Tomasz Narkun #1 vs. Karol Celiński



Karol Celiński #2 vs. Tomasz Narkun



Michał Fijałka #3 vs. Bartosz Rogacki



Michał Pasternak #4 vs. Sylvain Potard



Średnia



Mamed Khalidov #1 vs. Francis Carmont



Tomasz Drwal #3 vs. Wandres Carlos da Silva



Bartosz Fabiński #5 vs. Rudolf Kriz



Półśrednia



Borys Mańkowski #1 vs. Rafał Moks



[strike]Aslambek Saidov #2 vs.[/strike]



Lekka

gb(255, 255, 255);">
Mateusz Teodorczuk #5 vs. Mick Sinclair


Piórkowa



Artur Sowiński #2 vs. Arbi Shamaev



Marcin Wrzosek #4 vs. Sam Gilbert



Musza



Marcin Lasota #1 vs. Dean Garnett



Ibrahim Barkinoev #5 vs. Mikael Silander



Kobiety P4P:



52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs. Claudia Gadelha



52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs. Felice Herrig



Bonusy:



UFC:



77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs. Gasan Umalatov
 

Nayevsky

Legacy FC
Light Heavyweight
Cloudeater ma dobry pomysł. Tylko wybrańcy z Polski+Polacy w UFC+top 10 kategorii wagowych UFC i byłoby lepiej. Ale to w drugiej edycji. Teraz też jest spoko. :)
 
Top