1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Znam rywala na 100% - zabawa

Discussion in 'Forum MMA' started by michalvs, Aug 5, 2014.

  1. michalvs

    michalvs Brutaal
    Super Heavyweight

    Dołączył:
    Dec 15, 2012
    Komentarze:
    670
    Zdobyte Lajki:
    153
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Warsaw
    Prosta zabawa dotycząca matchmakingu: Oto na czym będzie ona polegała:



    1) Raz na jakiś czas wrzucam tu listę polskich zawodników i zawodniczek (czołowa 5 rankingów MMARocks w każdej wadze + P4P kobiet + ewentualne kilku zawodników bonusowych) będą to zawodnicy którzy nie mają podanego rywala do najbliższej walki.



    2) Waszym zadaniem będzie dodanie do nazwiska każdego zawodnika, którego podałem, nazwisko zawodnika, którego przewidujecie jako jego najbliższego rywala.



    3) Typujemy całą listę za jednym zamachem



    4) Za każdą trafnie zestawioną walkę otrzymacie 1 punkt



    5) Nie przewidziane są żadne kary, jeśli zabawa dobrze się przyjmie a stan mojego portfela będzie na to pozwalał pomyślę o jakiejś drobnej nagrodzie związanej z MMA dla najlepszego matchmakera.



    6) Jeśli zabawa się przyjmie to pierwsza jej edycja potrwa do końca tego roku.



    To chyba wszystko jeśli coś jest niezrozumiałe, to dopytujcie pod tym postem.



    Lista zawodników:



    Ciężka



    Michał Kita #3 vs.



    Karol Bedorf #4 vs.



    Półciężka



    Tomasz Narkun #1 vs.



    Karol Celiński #2 vs.



    Michał Fijałka #3 vs.



    Michał Pasternak #4 vs.



    Maciej Browarski #5 vs.



    Średnia



    Mamed Khalidov #1 vs.



    Michał Materla #2 vs.



    Tomasz Drwal #3 vs.



    Krzysztof Jotko #4 vs.



    Bartosz Fabiński #5 vs.



    Półśrednia



    Borys Mańkowski #1 vs.



    Aslambek Saidov #2 vs.



    Paweł Żelazowski #5 vs.



    Lekka



    Mateusz Gamrot #3 vs.



    Mateusz Teodorczuk #5 vs.



    Piórkowa



    Krzysztof Klaczek #1 vs.



    Artur Sowiński #2 vs.



    Anzor Azhiev #3 vs.



    Marcin Wrzosek #4 vs.



    Kami Łebkowski #5 vs.



    Musza



    Marcin Lasota #1 vs.



    Ibrahim Barkinoev #5 vs.



    Kobiety P4P:



    52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs.



    52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs.



    61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs.



    48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs.



    61 kg: Martyna Czech #5 vs.



    Bonusy:



    KSW 28:



    70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs.



    120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs.



    120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs.



    Rafał Jackiewicz (0-0) vs.



    UFC:



    77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs.



    77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs.



    W poście niżej napiszę swoje typy i będzie można zobaczyć jak chciałbym aby to wyglądało.



    Good Luck!



    PS: Podobność nazwy z grą innego użytkownika, którego nicku nie można wymawiać jest przypadkowa. Wiem że bardzo podobne jest ta zabawa do Fantasy Matchmakingu ale chce aby był oddzielny wątek specjalnie do tych zestawień zawodników które wybieram, żeby mi się nic nie pomieszało.
     
  2. michalvs

    michalvs Brutaal
    Super Heavyweight

    Dołączył:
    Dec 15, 2012
    Komentarze:
    670
    Zdobyte Lajki:
    153
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Warsaw
    Moje zestawienie:



    Ciężka



    Michał Kita #3 vs. Cody East (USA)(8-1)



    Karol Bedorf #4 vs. Philip de Fries (Anglia)(10-4(1))



    Półciężka



    Tomasz Narkun #1 vs. Goran Reljic (Chorwacja)(13-4)



    Karol Celiński #2 vs. Virgil Zwicker (USA)(12-4)



    Michał Fijałka #3 vs. Abdul-Kerim Edilov (Rosja)(12-4)



    Michał Pasternak #4 vs. Martin Zawada (Niemcy)(26-13-1)



    Maciej Browarski #5 vs. Jiri Prochazka (Czechy)(10-2)



    Średnia



    Mamed Khalidov #1 vs. Vyacheslav Vasilevsky (Rosja)(23-2)



    Michał Materla #2 vs. Karlos Vemola (Czechy)(14-4)



    Tomasz Drwal #3 vs. Wendres Carlos da Silva (11-6)



    Krzysztof Jotko #4 vs. Andrew Craig (USA)(9-3)



    Bartosz Fabiński #5 vs. Bojan Velickovic (Serbia)(9-2)



    Półśrednia



    Borys Mańkowski #1 vs. Yasubey Enomoto (Szwajcaria)(12-5)



    Aslambek Saidov #2 vs. Morten Djursaa (Dania)(12-5)



    Paweł Żelazowski #5 vs. Zwycięzca walki Kamil Szymuszowski #8 vs Tomasz Romanowski (4-3)



    Lekka



    Mateusz Gamrot #3 vs. Anton Kuivanen (Finlandia)(20-8)



    Mateusz Teodorczuk #5 vs. Saul Rogers (Anglia)(8-1)



    Piórkowa



    Krzysztof Klaczek #1 vs. Sebastian Romanowski #11



    Artur Sowiński #2 vs. Arbi Shamaev #6



    Anzor Azhiev #3 vs. Sergei Grecicho (Litwa)(20-5-1)



    Marcin Wrzosek #4 vs. Sam Gilbert(Anglia)(9-3)



    Kami Łebkowski #5 vs. Filip Wolański #7



    Musza



    Marcin Lasota #1 vs. Shaj Haque (Anglia)(5-1) (Musza)



    Ibrahim Barkinoev #5 vs. Adrian Bieranowski (1-1)(Musza)



    Kobiety P4P:



    52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs. Claudia Gadelha (Brazylia)(12-0)



    52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs. Alida Gray (USA)(4-1)



    61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs. Laura Howarth (Anglia)(2-0)



    48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs. Dora Perjes (Węgry)(6-0)



    61 kg: Martyna Czech #5 vs. Izabela Badurek (4-2)



    KSW 28:



    70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. Curt Warburton (Anglia)(13-5)



    120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs. Konstantin Gluhov (Łotwa)(28-14)



    120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs. Kevin Asplund (USA)(15-7)



    Rafał Jackiewicz (0-0) Marcin Parcheta (0-0)



    UFC:



    77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs. Ildemar Alcantara (Brazylia)(20-7)



    77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs. Daniel Sarafian (Brazylia)(8-5)
     
  3. Nayevsky

    Nayevsky Legacy FC
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Sep 21, 2013
    Komentarze:
    2,118
    Zdobyte Lajki:
    11
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Ciężka



    Michał Kita #3 vs. DJ Linderman



    Karol Bedorf #4 vs. Philip De Fries



    Półciężka



    Tomasz Narkun #1 vs. Virgil Zwicker



    Karol Celiński #2 vs. Mike Hayes



    Michał Fijałka #3 vs. Tomasz Janiszewski



    Michał Pasternak #4 vs. Martin Zawada



    Maciej Browarski #5 vs. Maciej Różański



    Średnia



    Mamed Khalidov #1 vs. Vyacheslav Vasilevsky



    Michał Materla #2 vs. Vitor Viana



    Tomasz Drwal #3 vs. Wendres da Silva



    Krzysztof Jotko #4 vs. Tor Troeng



    Bartosz Fabiński #5 vs. Piotr Wawrzyniak

    ; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(238, 238, 238);">
    Półśrednia


    Borys Mańkowski #1 vs. Yasubey Enomoto



    Aslambek Saidov #2 vs. Morten Djursaa



    Paweł Żelazowski #5 vs. Kamil Szymuszowski



    Lekka



    Mateusz Gamrot #3 vs. Tim Radcliffe



    Mateusz Teodorczuk #5 vs. Julien Boussuge



    Piórkowa



    Krzysztof Klaczek #1 vs. Sebastian Romanowski



    Artur Sowiński #2 vs. Sergej Grecicho



    Anzor Azhiev #3 vs. Max Coga



    Marcin Wrzosek #4 vs. Alex Enlund



    Kami Łebkowski #5 vs. Filip Wolański



    Musza



    Marcin Lasota #1 vs. Shaj Haque



    Ibrahim Barkinoev #5 vs. Adrian Bieranowski

    0px; color: rgb(85, 85, 85); font-family: Verdana, 'BitStream vera Sans', Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(238, 238, 238);">
    Kobiety P4P:


    52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs. Claudia Gadelha



    52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs. Katja Kankaanpaa



    61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs. Jessy Rose Clark



    48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs. Iman Darabi



    61 kg: Martyna Czech #5 vs. Izabela Badurek



    Bonusy:



    KSW 28:



    70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. Anton Kuivanen



    120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs. Konstantin Erokhin



    120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs. Oli Thompson



    Rafał Jackiewicz (0-0) vs. Marcin Parcheta



    UFC:



    77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs. Adam Khaliev



    77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs. Andreas Stahl
     
  4. DesL

    DesL M-1 Global
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Mar 14, 2011
    Komentarze:
    3,840
    Zdobyte Lajki:
    13
    Punkty:
    1,790
    Wycialem zestawienia na ktore nie mialem po prostu pomyslow, to chyba nie wbrew zasadom? najwyzej mniej pkt niz inni zdobede.

    Ciężka

    Michał Kita #3 vs. Mike Hayes

    Karol Bedorf #4 vs. Brett Rogers

    Półciężka

    Tomasz Narkun #1 vs. Goran Rejlic

    Karol CelińSKI #2 vs. Virgil Zwicker

    Michał Fijałka #3 vs. Martin Zawada

    Michał Pasternak #4 vs. Charles Andrade

    Maciej Browarski #5 vs. Maciej Różanski

    Średnia

    Mamed Khalidov #1 vs. Vyacheslav Vasilevsky

    Michał Materla #2 vs. Karlos Vemola

    Tomasz Drwal #3 vs. Melvin Manhoef

    Krzysztof Jotko #4 vs. Mats Nilsson
    Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(238, 238, 238);">
    Bartosz Fabiński #5 vs. Wendres Carlos da Silva


    Półśrednia



    Borys Mańkowski #1 vs. Nicolas Dalby



    Aslambek Saidov #2 vs. Waachim Spiritwolf



    Paweł Żelazowski #5 vs. Tomasz Romanowski



    Lekka



    Mateusz Gamrot #3 vs. Eric Reynolds



    Mateusz Teodorczuk #5 vs. Anton Kuivanen



    Piórkowa



    Artur Sowiński #2 vs. Arbi Shamaev



    Anzor Azhiev #3 vs. Siergiej Grecicho



    Musza



    Marcin Lasota #1 vs. Ryan Benoit (tak, w ufc)



    Kobiety P4P:



    52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs. Claudia Gadelha



    Bonusy:

    0px; color: rgb(85, 85, 85); font-family: Verdana, 'BitStream vera Sans', Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(238, 238, 238);">
    KSW 28:


    70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. Curt Warburton



    120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs. Satoshi Ishii



    120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs. Alexandru Lungu



    UFC:



    77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs. Viscari Andrade



    77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs. Mike Rhodes
     
  5. M.J.

    M.J. Brutaal
    Lightweight

    Dołączył:
    Oct 16, 2011
    Komentarze:
    515
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    Płeć:
    Male
    Ciężka



    Michał Kita #3 vs. Chaban Ka



    Karol Bedorf #4 vs. Phillip De Fries



    Półciężka



    Tomasz Narkun #1 vs. Goran Reljic



    Karol Celiński #2 vs. Mike Hayes



    Michał Fijałka #3 vs. Martin Zawada



    Michał Pasternak #4 vs. Maciej Browarski



    Maciej Browarski #5 vs. Michał Pasternak



    Średnia



    Mamed Khalidov #1 vs. Yushin Okami



    Michał Materla #2 vs. Vyacheslav Vasilevsky



    Tomasz Drwal #3 vs. Karlos Vemola



    Krzysztof Jotko #4 vs. Luke Barnatt



    Bartosz Fabiński #5 vs. Bojan Velickovic



    Półśrednia



    Borys Mańkowski #1 vs. Paul Delay



    Aslambek Saidov #2 vs. Morten Djursa



    Paweł Żelazowski #5 vs. Kamil Szymuszowski



    Lekka



    Mateusz Gamrot #3 vs. Curt Warburton



    Mateusz Teodorczuk #5 vs. John Maguire



    Piórkowa



    Krzysztof Klaczek #1 vs. Sebastian Romanowski



    Artur Sowiński #2 vs. Sergiej Grecicho



    Anzor Azhiev #3 vs. Andy Ogle



    Marcin Wrzosek #4 vs. Sam Gilbert



    Kami Łebkowski #5 vs. Filip Wolański



    Musza



    Marcin Lasota #1 vs. Artemij Sitenkov



    Ibrahim Barkinoev #5 vs. Adrian Bieranowski



    Kobiety P4P:



    52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs. Claudia Gadelha



    52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs. Tecia Torres



    61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs. Joanne Calderwood



    48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs. Iman Darabi



    61 kg: Martyna Czech #5 vs. Iza Badurek



    Bonusy:



    KSW 28:



    70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. Paul Redmond



    120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs. Nandor Guelmino



    120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs. Stav Economou



    Rafał Jackiewicz (0-0) vs. Marcin Parcheta



    UFC:



    77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs. Lance Benoist



    77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs. Andreas Stahl
     
  6. A_qwerty

    A_qwerty Oplot Challenge
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Mar 15, 2011
    Komentarze:
    154
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    1,790
    Ciężka

    Michał Kita #3 vs. Brett Rogers

    Karol Bedorf #4 vs. Tim Sylvia

    Półciężka

    Tomasz Narkun #1 vs. Virgil Zwicker

    Karol Celiński #2 vs. Tomasz Kondraciuk

    Michał Fijałka #3 vs. Tomasz Janiszewski

    Michał Pasternak #4 vs. Martin Zawada

    Maciej Browarski #5 vs. Hracho Darpinyan

    Średnia

    Mamed Khalidov #1 vs. Wendres Carlos

    Michał Materla #2 vs. Wendres Carlos

    Tomasz Drwal #3 vs. Wendres Carlos

    Krzysztof Jotko #4 vs. Luke Barnatt

    Bartosz Fabiński #5 vs. Bojan Velickovic

    Półśrednia

    Borys Mańkowski #1 vs. Rafał Moks

    Aslambek Saidov #2 vs. Morten Djursaa

    Paweł Żelazowski #5 vs. Kamil Szymuszowski

    Lekka

    Mateusz Gamrot #3 vs. Anton Kuivanen

    Mateusz Teodorczuk #5 vs. John Maguire

    Piórkowa

    Krzysztof Klaczek #1 vs. Sergej Grecicho

    Artur Sowiński #2 vs. Arbi Shamaev

    Anzor Azhiev #3 vs. Helson Henriques

    Marcin Wrzosek #4 vs. Sam Gilbert

    Kami Łebkowski #5 vs. Filip Wolański

    Musza

    Marcin Lasota #1 vs. Shaj Haque

    Ibrahim Barkinoev #5 vs. Adrian Bieranowski

    Kobiety P4P:

    52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs. Claudia Gadelha

    52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs. Katja Kankaanpaa

    61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs. Laura Howarth

    48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs. Iman Darabi

    61 kg: Martyna Czech #5 vs. Izabela Badurek

    Bonusy:

    KSW 28:

    70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. Jefferson George

    120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs. Nandor Guelmino

    120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs. Paul Slowinski

    Rafał Jackiewicz (0-0) vs. Marcin Parcheta

    UFC:

    77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs. Adam Khaliev

    77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs. Andreas Stahl
     
  7. michalvs

    michalvs Brutaal
    Super Heavyweight

    Dołączył:
    Dec 15, 2012
    Komentarze:
    670
    Zdobyte Lajki:
    153
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Warsaw
    Pierwszy z zawodników tego zestawienia poznał rywala! I tak o to rywalem Krzyśka Jotki będzie Tor Troeng. Gtraty Nayevsky za pierwszy punkt. Czekamy na kolejne potwierdzone walki



    Obecna klasyfikacja:



    1. Nayevsky 1 punkt



    2. stoner, michalvs, M.J., A_qwerty 0 punktów
     
  8. Nayevsky

    Nayevsky Legacy FC
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Sep 21, 2013
    Komentarze:
    2,118
    Zdobyte Lajki:
    11
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Teraz pozamiatane. Nie dogonicie mnie. :-)
     
  9. Baasteek

    Baasteek UFC
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Jul 16, 2013
    Komentarze:
    15,787
    Zdobyte Lajki:
    11,920
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Półciężka
    Tomasz Narkun #1 vs Virgil Zwicker



    Kobiety P4P:

    52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs. Claudia Gadelha



    KSW 28:

    70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. Curt Warburton

    120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs. Pawel Slowinski
     
  10. michalvs

    michalvs Brutaal
    Super Heavyweight

    Dołączył:
    Dec 15, 2012
    Komentarze:
    670
    Zdobyte Lajki:
    153
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Warsaw
    Marcin Parcheta rywalem Rafała Jackiewicza!



    1. Nayevsky 2 punkty



    2. michalvs, M.J., A_qwerty 1 punkt



    3. stoner, Baasteek 0 punktów
     
  11. michalvs

    michalvs Brutaal
    Super Heavyweight

    Dołączył:
    Dec 15, 2012
    Komentarze:
    670
    Zdobyte Lajki:
    153
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Warsaw
    W ostanim tygodniu poznaliśmy 3 nowe zestawienia:



    Paweł Żelazowski #5 vs. Mickael Lebout



    Krzysztof Klaczek #1 vs. Jay Furness



    Kamil Łebkowski #5 vs. Carlos Prada



    Nikt nie trafił więc klasyfikacja pozostaje bez zmian:



    1. Nayevsky 2 punkty



    2. michalvs, M.J., A_qwerty 1 punkt



    3. stoner, Baasteek 0 punktów
     
  12. Nayevsky

    Nayevsky Legacy FC
    Light Heavyweight

    Dołączył:
    Sep 21, 2013
    Komentarze:
    2,118
    Zdobyte Lajki:
    11
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Właśnie chciałem się upominać, że były nowe zestawienia. :-)


    Będziesz potem wykreślał z listy zawodników, tych, którzy już są zestawieni czy coś? Tak żeby to klarowniejsze było. :-)
     
  13. michalvs

    michalvs Brutaal
    Super Heavyweight

    Dołączył:
    Dec 15, 2012
    Komentarze:
    670
    Zdobyte Lajki:
    153
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Warsaw
    Obecnie można typować zestawienia dla tych zawodników i zawodniczek:



    Ciężka



    Michał Kita #3 vs.



    Karol Bedorf #4 vs.



    Półciężka



    Tomasz Narkun #1 vs.



    Karol Celiński #2 vs.



    Michał Fijałka #3 vs.



    Michał Pasternak #4 vs.



    Maciej Browarski #5 vs.



    Średnia



    Mamed Khalidov #1 vs.



    Michał Materla #2 vs.



    Tomasz Drwal #3 vs.



    Bartosz Fabiński #5 vs.



    Półśrednia



    Borys Mańkowski #1 vs.



    Aslambek Saidov #2 vs.



    Lekka



    Mateusz Gamrot #3 vs.



    Mateusz Teodorczuk #5 vs.



    Piórkowa



    Artur Sowiński #2 vs.



    Anzor Azhiev #3 vs.



    Marcin Wrzosek #4 vs.



    Musza



    Marcin Lasota #1 vs.



    Ibrahim Barkinoev #5 vs.



    Kobiety P4P:



    52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs.



    52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs.



    61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs.



    48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs.



    61 kg: Martyna Czech #5 vs.



    Bonusy:



    KSW 28:



    70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs.



    120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs.



    120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs.



    UFC:



    77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs.



    77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs.
     
  14. Gaara

    Gaara Vale Tudo
    Open

    Dołączył:
    Apr 15, 2011
    Komentarze:
    22,787
    Zdobyte Lajki:
    30,740
    Punkty:
    3,790
    walka aslambka w areszcie? kto transmituje?
     
  15. Maciej Szumowski

    Maciej Szumowski Bellator
    Welterweight

    Dołączył:
    Feb 24, 2012
    Komentarze:
    4,334
    Zdobyte Lajki:
    350
    Punkty:
    1,790
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Polska
    Home Page:
    Wchodzę do gry.



    Ciężka


    Michał Kita #3 vs. Maro Perak


    Karol Bedorf #4 vs. Richard Hale


    Półciężka


    Tomasz Narkun #1 vs. Virgil Zwicker


    Karol Celiński #2 vs. Tomasz Kondraciuk


    Michał Fijałka #3 vs. Michał Gutowski


    Michał Pasternak #4 vs. Roger Gracie :D


    Maciej Browarski #5 vs. Martin Zawada


    Średnia


    Mamed Khalidov #1 vs. Vyacheslav Vasilevsky


    Michał Materla #2 vs. Jorge Luis Bezerra


    Tomasz Drwal #3 vs. Jesse Taylor


    Bartosz Fabiński #5 vs. Abu Azaitar


    Półśrednia


    Borys Mańkowski #1 vs. Paul Daley


    Aslambek Saidov #2 vs. ktoś z celi/Rafał Moks


    Lekka


    Mateusz Gamrot #3 vs. Koji Ando


    Mateusz Teodorczuk #5 vs. John Maguire


    Piórkowa



    Artur Sowiński #2 vs. Ryan Roberts


    Anzor Azhiev #3 vs. Will Chope


    Marcin Wrzosek #4 vs. Jakub Kowalewicz



    Musza


    Marcin Lasota #1 vs. Shaj Haque


    Ibrahim Barkinoev #5 vs. Adrian Bieranowski


    Kobiety P4P:


    52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs. Claudia Gadelha


    52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs. Katja Kankanaapaa


    61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs. Pannie Kianzad


    48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs. Dora Perjes


    61 kg: Martyna Czech #5 vs. Izabela Badurek


    Bonusy:


    KSW 28:


    70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. Paul Sass


    120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs. Jeff Monson


    120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs. Gzim Selmani


    UFC:


    77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs. Omari Akhmedov


    77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs. Viscardi Andrade



    Trochę zestawień z dupy, ale sporo nazwisk było :)
     
  16. Spike

    Spike UFC
    Featherweight

    Dołączył:
    Jul 4, 2012
    Komentarze:
    8,426
    Zdobyte Lajki:
    6,991
    Punkty:
    1,790
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Szczecin
    Też sobie zagram. :-)



    Ciężka



    Michał Kita #3 vs. Brett Rogers



    Karol Bedorf #4 vs Walt Harris



    Półciężka



    Tomasz Narkun #1 vs. Virgil Zwicker



    Karol Celiński #2 vs. Tomasz Kondraciuk



    Michał Fijałka #3 vs. Jiri Prochazka



    Michał Pasternak #4 vs. Roger Gracie



    Maciej Browarski #5 vs. Martin Zawada



    Średnia



    Mamed Khalidov #1 vs. Riki Fukuda



    Michał Materla #2 vs. Jorge Luis Bezerra



    Tomasz Drwal #3 vs. Jesse Taylor



    Bartosz Fabiński #5 vs. Abu Azaitar



    Półśrednia

    margin: 0px 0px 1em; padding: 0px; color: rgb(85, 85, 85); font-family: Verdana, 'BitStream vera Sans', Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(238, 238, 238);">
    Borys Mańkowski #1 vs. Andre Santos


    [strike]Aslambek Saidov #2 vs. [/strike]



    Lekka



    Mateusz Gamrot #3 vs. Colin Fletcher



    Mateusz Teodorczuk #5 vs. Damir Hadzovic



    Piórkowa



    Artur Sowiński #2 vs. Arbi Shamaev



    Anzor Azhiev #3 vs. Martin Buschkamp



    Marcin Wrzosek #4 vs. Dave Hill



    Musza



    Marcin Lasota #1 vs. Toni Tauru



    Ibrahim Barkinoev #5 vs. Gerard Linder



    Kobiety P4P:



    52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs. Claudia Gadelha



    52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs. Aisling Daly

    a Sans', Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(238, 238, 238);">
    61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs. Pannie Kianzad


    48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs. Iman Darabi



    61 kg: Martyna Czech #5 vs. Izabela Badurek



    Bonusy:



    KSW 28:



    70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. Anton Kuivanen



    120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs. Mirko Filipovic



    120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs. Jarjis Danho



    UFC:



    77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs. Alan Jouban



    77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs. Mike Rhodes
     
  17. michalvs

    michalvs Brutaal
    Super Heavyweight

    Dołączył:
    Dec 15, 2012
    Komentarze:
    670
    Zdobyte Lajki:
    153
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Warsaw
    Rolles Gracie rywalem Karola Bedorfa. Nikt nie typował takiego zestawienia.



    Klasyfikacja na ten moment:



    1. Nayevsky 2 punkty



    2. michalvs, M.J., A_qwerty 1 punkt



    3. stoner, Baasteek , Kees, Spike 0 punktów



    Zestwienia, które pozostały do typowania:



    Ciężka



    Michał Kita #3 vs.



    Półciężka



    Tomasz Narkun #1 vs.



    Karol Celiński #2 vs.



    Michał Fijałka #3 vs.



    Michał Pasternak #4 vs.



    Maciej Browarski #5 vs.



    Średnia



    Mamed Khalidov #1 vs.



    Michał Materla #2 vs.



    Tomasz Drwal #3 vs.



    Bartosz Fabiński #5 vs.



    Półśrednia



    Borys Mańkowski #1 vs.



    Aslambek Saidov #2 vs.



    Lekka



    Mateusz Gamrot #3 vs.



    Mateusz Teodorczuk #5 vs.



    Piórkowa



    Artur Sowiński #2 vs.



    Anzor Azhiev #3 vs.



    Marcin Wrzosek #4 vs.



    Musza



    Marcin Lasota #1 vs.



    Ibrahim Barkinoev #5 vs.



    Kobiety P4P:



    52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs.



    52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs.



    61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs.



    48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs.



    61 kg: Martyna Czech #5 vs.



    Bonusy:



    KSW 28:



    70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs.



    120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs.



    120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs.



    UFC:



    77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs.



    77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs.
     
  18. Minionek

    Minionek EFC Africa
    Middleweight

    Dołączył:
    Jun 17, 2014
    Komentarze:
    2,940
    Zdobyte Lajki:
    1,616
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Ciężka



    Michał Kita #3 vs.John Hawk



    Półciężka



    Tomasz Narkun #1 vs. Goran Reljic



    Karol Celiński #2 vs. Houston Alexander



    Michał Fijałka #3 vs. Joachim Christensen



    Michał Pasternak #4 vs. Roger Gracie



    Maciej Browarski #5 vs.Marcus Vanttinen



    Średnia



    Mamed Khalidov #1 vs. Francis Carmont



    Michał Materla #2 vs. Joger Luis Bezzera



    Tomasz Drwal #3 vs. Leandro Batata Silva



    Bartosz Fabiński #5 vs. August Wallen



    Półśrednia



    Borys Mańkowski #1 vs. Rafał Moks



    Aslambek Saidov #2 vs.Klawisz



    Lekka



    Mateusz Gamrot #3 vs.Tim Radcliffe



    Mateusz Teodorczuk #5 vs.Miroslav Strbak



    Piórkowa



    Artur Sowiński #2 vs. Martin Buschkamp



    Anzor Azhiev #3 vs. Greger Forsell



    Marcin Wrzosek #4 vs.Bartek Kurczewski



    Musza



    Marcin Lasota #1 vs. Shaj Haque



    Ibrahim Barkinoev #5 vs. Chris Miah



    Kobiet się nie znam.



    Bonusy:



    KSW 28:



    70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. Joao Luis Nogueira



    120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs. Mighty Mo



    120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs. Igor Subora



    UFC:



    77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs. Lance Benoist



    77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs. Vuk Grujic
     
  19. sawciu

    sawciu Bellator
    Heavyweight

    Dołączył:
    Mar 13, 2013
    Komentarze:
    4,840
    Zdobyte Lajki:
    2,591
    Punkty:
    1,790
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Moria
    i ja się pobawie


    Ciężka


    Michał Kita #3 vs. Damian Grabowski


    Półciężka


    Tomasz Narkun #1 vs. Goran Reljic


    Karol Celiński #2 vs. Tomasz Kondraciuk


    Michał Fijałka #3 vs. Michal Gutowski


    Michał Pasternak #4 vs. Cristiano Kaminishi


    Maciej Browarski #5 vs. Martin Zawada


    Średnia


    Mamed Khalidov #1 vs. Riki Fukuda


    Michał Materla #2 vs. Jorge Luis Bezerra


    Tomasz Drwal #3 vs. Karlos Vemola


    Bartosz Fabiński #5 vs. Abu Azaitar


    Półśrednia


    Borys Mańkowski #1 vs. Rafał Moks


    Aslambek Saidov #2 vs. Rafał Błachuta


    Lekka


    Mateusz Gamrot #3 vs. Mansour Barnaoui


    Mateusz Teodorczuk #5 vs. Steven Ray


    Piórkowa


    Artur Sowiński #2 vs. Shahbulat Shamhalaev


    Anzor Azhiev #3 vs. Joni Salovaara


    Marcin Wrzosek #4 vs. Jakub Kowalewicz


    Musza


    Marcin Lasota #1 vs. Pietro Menga


    Ibrahim Barkinoev #5 vs. Mikael Silander


    Kobiety P4P:


    52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs. Claudia Gadelha


    52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs. Felice Herrig


    61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs. Pannie Kianzad


    48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs. Dora Perjes


    61 kg: Martyna Czech #5 vs. Izabela Badurek


    Bonusy:


    KSW 28:


    70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. Alexander Sarnavskiy


    120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs. Tim Sylvia


    120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs. Yūsuke Kawaguchi


    UFC:


    77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs. Gasan Umalatov


    77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs. Pascal Krauss
     
  20. michalvs

    michalvs Brutaal
    Super Heavyweight

    Dołączył:
    Dec 15, 2012
    Komentarze:
    670
    Zdobyte Lajki:
    153
    Punkty:
    1,190
    Płeć:
    Male
    Miasto:
    Warsaw
    Jorge Luis Bezerra rywalem Michała Materli:



    Klasyfikacja na ten moment:



    1. Nayevsky 2 punkty



    2. michalvs, M.J., A_qwerty, sawciu, minionek, spike, Kees 1 punkt



    3. stoner, Baasteek 0 punktów



    Zestwienia, które pozostały do typowania:



    Ciężka



    Michał Kita #3 vs.



    Półciężka



    Tomasz Narkun #1 vs.



    Karol Celiński #2 vs.



    Michał Fijałka #3 vs.



    Michał Pasternak #4 vs.



    Maciej Browarski #5 vs.



    Średnia



    Mamed Khalidov #1 vs.



    Tomasz Drwal #3 vs.



    Bartosz Fabiński #5 vs.



    Półśrednia



    Borys Mańkowski #1 vs.



    Aslambek Saidov #2 vs.



    Lekka



    Mateusz Gamrot #3 vs.



    Mateusz Teodorczuk #5 vs.



    Piórkowa



    Artur Sowiński #2 vs.



    Anzor Azhiev #3 vs.



    Marcin Wrzosek #4 vs.



    Musza



    Marcin Lasota #1 vs.



    Ibrahim Barkinoev #5 vs.



    Kobiety P4P:



    52 kg: Joanna Jędrzejczyk #1 vs.



    52 kg: Karolina Kowalkiewicz #2 vs.



    61 kg: Agnieszka Niedźwiedź #3 vs.



    48 kg: Lena Tkhorevska #4 vs.



    61 kg: Martyna Czech #5 vs.



    Bonusy:



    KSW 28:



    70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs.



    120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs.



    120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs.



    UFC:



    77 kg: Peter Sobotta (14-4-1) vs.



    77 kg: Paweł Pawlak (10-1) vs.
     

Share This Page