Zmiany w pisaniu postów i komentarzy na forum

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
hotshit.jpg




W końcu udało mi się zmienić podstawowy edytor do pisania postów i komentarzy na lepszy :) Nowy edytor jest szerszy, ładniejszy i ma tylko 1 cel, wzrost liczby komentarzy i życia na forum a głównie w fanpostach :) Szczerze to zawsze się dziwiłem jakim cudem jesteście wstanie coś wrzucić na tym starym edytorze hehe



Mam nadzięję że wszyscy odczują tą zmianę na plus :D



Dodaliśmy też button Imageshacka po prawej stronie żeby szybciej można było wrzucać zdjęcia do postów



im.jpg
 
A ja uważam, że może się to okazać zbędnym wodotryskiem :P Wyobraźcie sobie jak będą teraz wyglądały te wszystkie trollowe posty wytłuszczoną kursywą i z capsem ;)



Anyway: graty def, witamy w gronie informatyków :D
 
Wszystko super tylko dlaczego nie podkreśla mi błedów jak w poprzednim edytorze ???(wiem że to podkreśla przeglądarka ale teraz poprostu nie działa)
 
U mnie na Google Chrome, wszystko podkreśla. :) Nie ma żadnych problemów.
 
ehhh.... myślałem, że to news o bardziej rygorystycznym tempieniu OT i buractwa, które ostatnio ukazują się na forum.
 
Dobra to ja teraz czekam na mój button oznacz wszystkie tematy jako przeczytane o który proszę już podobnie długi czas co TJ o typera;)
 
Yoshihiro



Mam coś lepszego, w drodze jest wersja mobile dla MMARocks i Cohones żebyś już nie musiał nadwyrężać swojego Androida
 
Chciałem zwrócić uwagę na fakt, że staciliście trochę grafiki. Naprzykład pod "Siema, GLF | Wyloguj się" jest żaba Image Shack.
 
Straciliśmy trochę grafiki ? Nie kumam, możesz dać printscreena ? U mnie ten froger normalnie wygląda
 
Tam była chyba jakaś grafika zamieszczona oryginalnie na Imageshack.us, teraz jest tylko graficzny link to tego serwisu. Zakładam, że nie tak ma być.
 
Żaba ma chyba pełnić funkcję podręcznego odnośnika do serwera hostującego zdjęcia, coby* się je łatwiej na forum wrzucało.



*genialne słowo
 
w emotikony nie widze żadnego obrazka,co jest ?to jest np. napisane faceplam a ja widze tego ->:-)
 
Back
Top