Zmiana terminu Mistrzostw Polski Północnej Amatorskiego MMA

Jakub Bijan

UFC
Middleweight
Cohones
MMARocks

W związku z licznymi prośbami zawodników zdecydowaliśmy się na zmianę terminu Mistrzostw Polski Północnej Amatorskiego MMA z 20 listopada na 4 grudnia 2010. Powodem tej zmiany są informacje, które otrzymujemy od zawodników z całej Polski, którym nie odpowiada termin 20 listopad z powodu rozgrywających się tego dnia Mistrzostw Polski BJJ. Chcemy dać możliwość wzięcia udziału w naszych zawodach dla jak największej liczby zawodników.
Za utrudnienia przepraszamy.

Zarząd PZAMMA

Zmiana terminu Mistrzostw Polski Północnej Amatorskiego MMA

error

Jungle Fight
Light Heavyweight
ja pierdziele a 4 grudnia jest puchar polski adcc w skale , tez nie lepiej…

HeLLRaiseRR666

Bellator
Welterweight
icon_biggrin.gif
no to niezły zonk
icon_biggrin.gif

Punches

Oplot Challenge
Featherweight
czy jeżeli jedynie zajebiscie sie interesuje mma od 4 lat jednak nie trenuje jedynie nieraz jakies pseduowalki z kumplem ale to jedynie na poddania i jakies tam sobie wysokie machanie nogą w wolnym czasie. oczywiscie brak klubu jakiegokolwiek,badania lekarskie owszem. w kazdym razie chec do walki mam wielką choc wiem ze szanse sa znikome z kimkolwiek kto chociaz trenuje. I własnie czy ja móglbym sie zapisać? czy nie bedac w klubie i nie trenujac jest taka opcja a jezeli tak to jak wyglada ogolnie losowanie przeciwnika ?

Mort

Żołnierz Chrystusa
Punches, nie polecałbym jeśli nie trenujesz.. po pół minuty spompujesz się jak Pudzilla i nic nie będziesz już w stanie zrobić...

slowik_1991

ONE FC
Middleweight
Ale poza tym obowiązuje chyba własny sprzęt?? Ochraniacze we własnym zakresie, czy do wypożyczenia?

Meru

Moderator
Cohones
Punches wydaje mi się, że musisz należeć do jakiegoś klubu bo to trenerzy zgłaszają zawodników.