Zlot na UFC 205. Warszawa zaprasza !!!

@Puczi
Ten Twój Janusz w czerwonej bluzkę, to mówił, że nie jest mnie w stanie wzrokiem objąć, gdy już mu się to udało, to mówił że jestem spektakularnie zbudowany, oraz ze jestem ziomus w chuj, prawie się poplakal, że z @midern przytulalem się na misia, a z Nim nawet 5 nie chciałem później już zbić.
Później jeszcze takie kocopoły gadał, że pomimo tego, że byłem pijany z @Perfumiarz I @Matszo92 to nie mogliśmy w niego uwierzyć :p
 
Oczywiście jeszcze michi. Pszepraszam :(

Ahahah, combo @Masta + USER=15766]@klimekone[/USER] podczas CO-ME wygrało zlot.

Taaaa, niby szyderczo brechtał i poniżał, ale ostatecznie w barze już znów friends forever :D Gdy wszyscy już dogorywali, my z @Masta doszliśmy do porozumienia :D

15058055_922664247867993_2031386760_n.jpg
 
@Puczi
Ten Twój Janusz w czerwonej bluzkę, to mówił, że nie jest mnie w stanie wzrokiem objąć, gdy już mu się to udało, to mówił że jestem spektakularnie zbudowany, oraz ze jestem ziomus w chuj, prawie się poplakal, że z @midern przytulalem się na misia, a z Nim nawet 5 nie chciałem później już zbić.
Później jeszcze takie kocopoły gadał, że pomimo tego, że byłem pijany z @Perfumiarz I @Matszo92 to nie mogliśmy w niego uwierzyć :p

To nie mój Janusz. Moje Janusze były grzeczne, poza @Napao PL, który zakochał się w Jacku oraz w Paulinie. Nie wiem tylko, w kim bardziej.

Taaaa, niby szyderczo brechtał i poniżał, ale ostatecznie w barze już znów friends forever :D Gdy wszyscy już dogorywali, my z @Masta doszliśmy do porozumienia :D

Słusznie. Ja tylko nie wiem, czemu zwracałem się do Masty "Conor".
 
Ten w czerwonej to był ziomek Mesa chyba. Dziwny typ. Jak się dowiedziałem, że nie jest z forum to z przerażeniem w oczach zaczął machać rękami wskazując, kto go tu wprowadził. Wyglądał jakby na serio się bał, że go zaraz stamtąd wypierdolę. A groźnie to ja nie wyglądam.
 
Witaliśmy się, ale rzeczywiście niedługo po tym zaległeś w fotelu. Żeby nie było Wam z Midernem smutno to nawet obok Was trochę w podobnej pozycji pomiędzy walkami posiedziałem :mamed:
Widziałem zdjęcie. Co jak co, ale trzeba mi przyznać, że nawet jak śpię to garde trzymam!
 
Szczerze mówiąc,mało co pamiętam:mamed: Rookie mistake -nie wiem kto ale mieszałem bimber z łychą.Nie wiem czyja to była jakby co mogę hajs oddac.
@VoRaNeK właśnie spojrzałem w galerie na mojej komórce..nie wiem czy jest coś do upubliczniania:homer:
Łycha prawdopodobnie była moja, na zdrowie :beer:
Jakież zdziwienie mnie ogarnęło: wracając ze szluga spostrzegłem, iż ktoś zajebał moją do połowy pełną szklankę z Ikei z drinkiem. Machnąłem ręką i poszedłem z kubeczkiem plastikowym do lodówki. Otwieram a tam łychy też już nie ma. Dobrze, że ktoś wódeczką poczęstował :wink:
Co do spiny z właścicielem to byłem ja. Nie była to z tego co pamiętam spina w pełni tego słowa znaczenia a trochę ostrzejsza wymiana zdań (choć chyba chciał mnie wypierdolić z przybytku tuż przed walką wieczoru). Poszło o murzynów: ja przeciw, on za. Moim zdaniem było grzecznie, reszty grzechów nie pamiętam Serio!.
P.s. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto najebany nie poruszał nigdy spraw światopoglądowych!
 
No jakoś przez połowę gali. A potem, jak zacząłeś komentować podczas walki JJ, to kilka osób, wliczając w to mnie, miało ochotę Ci zajebać :>
Cholera, sam nie wiem, czy kogoś nowego poza Przemkiem i Klimek poznałem na żywo. Swoją drogą @Przemek, pasował Ci awatar z Hanną :D
Pierdol sie:mamed:
 
@Puczi
Ten Twój Janusz w czerwonej bluzkę, to mówił, że nie jest mnie w stanie wzrokiem objąć, gdy już mu się to udało, to mówił że jestem spektakularnie zbudowany, oraz ze jestem ziomus w chuj, prawie się poplakal, że z @midern przytulalem się na misia, a z Nim nawet 5 nie chciałem później już zbić.
Później jeszcze takie kocopoły gadał, że pomimo tego, że byłem pijany z @Perfumiarz I @Matszo92 to nie mogliśmy w niego uwierzyć :p
To ode mnie Janusz. On po prostu w stanie totalnego najebania, w którym był od piątku jest tak przyjacielski, że z każdym by piątki zbijał :)
 
<grafika przedstawiająca mężczyznę dotykającego swojej twarzy opuszkami palców> Kiedy czytam komentarze po zlocie
 
<grafika przedstawiająca mężczyznę dotykającego swojej twarzy opuszkami palców> Kiedy czytam komentarze po zlocie

Taki:
source.gif


Ale jak tak czytam opisy pozlotowe,to współczuje tym ludziom ,co to się odcieli na zlocie i rzygali albo film się urwał!
 
Back
Top