Zlot Cohones na KSW 44 i UFC 225 - Warszawa 9.06

Kurwa ja mam wielką ochotę przyjść, ale raczej nie dam rady. Młody mi się pochorowal, a żona cały weekend w robocie. Jak go gorączka puści i będzie się dobrze czuł, to może wpadnę na godzinę, ale czarno to widzę.
 
Sory panowie, czekalem do ostatnich chwil ale wychodzi na to, ze nie pojade z racji choroby (powaga)... więc dobrego rozpierdolu zycze i do mam nadzieje nastepnego
 
Sory panowie, czekalem do ostatnich chwil ale wychodzi na to, ze nie pojade z racji choroby (powaga)... więc dobrego rozpierdolu zycze i do mam nadzieje nastepnego

Jak byłem wczoraj u lekarki z młodym to mi powiedziala, że jak na czerwiec to jest 500% normalnej liczby infekcji, chyba za słaba zima była i nie wytlukla zarazków. Mój dzieciak od lutego co 2 tygodnie u lekarza
 
Jak byłem wczoraj u lekarki z młodym to mi powiedziala, że jak na czerwiec to jest 500% normalnej liczby infekcji, chyba za słaba zima była i nie wytlukla zarazków. Mój dzieciak od lutego co 2 tygodnie u lekarza
cos w tym jest, jade wyjatkowo 3 dzien na antybiotyku i jak na zlosc dalej zajebany smarkami siedze
 
Back
Top