Zdjęcie dnia: Francis N'Gannou i słynny Polak po UFC 218

MMAkłowicz

EFC Africa
Featherweight
LaeXXWq.jpg


Kilka minut po efektownym zakończeniu walki z Alistairem Overeemem, Francis wrócił do UFC Performance Institute, aby coś opierdolić. Po wejściu na kuchnie spotkał jednego z najsłynniejszych Polaków. Robert pogratulował Predatorowi i życzył mu powodzenia w walce o pas UFC.
 
LaeXXWq.jpg


Kilka minut po efektownym zakończeniu walki z Alistairem Overeemem, Francis wrócił do UFC Performance Institute, aby coś opierdolić. Po wejściu na kuchnie spotkał jednego z najsłynniejszych Polaków. Robert pogratulował Predatorowi i życzył mu powodzenia w walce o pas UFC.
200.gif
 
Kumpel mojego ojca, ma kilka knajp w Poniatowej (taki mały wypizdów w lubelskim). I ten kumpel zaprosił Makłowicza na otwarcie kolejnej z nich. Pan Robert przyjechał, ale podobno z ostrym przypadkiem choroby filipińskiej i miał problem z doborem słów, dokładnie jak na tym filmie:



Jak to było Panie Robercie @MMAkłowicz ?
 
Kumpel mojego ojca, ma kilka knajp w Poniatowej (taki mały wypizdów w lubelskim). I ten kumpel zaprosił Makłowicza na otwarcie kolejnej z nich. Pan Robert przyjechał, ale podobno z ostrym przypadkiem choroby filipińskiej i miał problem z doborem słów, dokładnie jak na tym filmie:



Jak to było Panie Robercie @MMAkłowicz ?

Chyba dalej trzyma, bo jedyne na co starczyło siły to kliknięcie lajka, odpowiedzi brak:mamed:
 
Wszedłem tu tylko po to, żeby docenić Twórczość Pana Roberta, a przy okazji uzyskać rabat w kolejnym ubezpieczeniu. Serdecznie pozdrawiam.
 
LaeXXWq.jpg


Kilka minut po efektownym zakończeniu walki z Alistairem Overeemem, Francis wrócił do UFC Performance Institute, aby coś opierdolić. Po wejściu na kuchnie spotkał jednego z najsłynniejszych Polaków. Robert pogratulował Predatorowi i życzył mu powodzenia w walce o pas UFC.
No panie Robercie, to ta moc z pańskiej kuchni się wzięła widzę :penn::penn:
 
Back
Top