Zawodnicy któtrych chcielibyście zobaczyc w UFC i Bellator

Malymaja

WSOF
Lightweight
UFC:

Jan Błachowicz

Mamed Chalidov

Cole Konrad

Hector Lombard

Michael Chandler

Bellator:

Michał Materla (na UFC jest jeszcze za słaby moim zdaniem ale w Bellator dałby radę)

Karol Bedorf

David Oliva (chciałbym zobaczyc jego walke z Cole Konrad'em, po tej walce Konrad mógłby przejść do UFC)

Fedor Emelianenko ( już nie ta forma żeby walczyc w UFC)

Bobby Lashley ( chciałbym zobaczyc jego walkę w Bellator z Fedorem)

Niko Puhakka

Anzor Azhiev

outcast

Maximum FC
Bantamweight
Materla w Bellatorze to niezbyt dobry pomysł, KSW jest w stanie ściągnąć mu rywali na tym samym poziomie co Rebney i spółka. Bedorfowi też.

turas

Maximum FC
Light Heavyweight
Nie wiem co wy tak tym Bellatorem się tak jaracie i chcecie tam wysłać Polskich dobrych zawodników przeciesz KSW ściągnie im takich samych zawodników.

Jehmes

Jungle Fight
Featherweight
Również nie rozumiem podjarania Bellatorem, jak dla mnie niektórzy zawodnicy "z Bellatora" i niektórzy fighterzy "z KSW" stoją na tym samym poziomie. Jeżeli chodzi o UFC, to chętnie bym tam zobaczył Mameda i Janka, chciałbym żeby pokazali się przynajmniej na kilka pojedynków, zawalczyli w głównej karcie gali, to już by było coś! Z obecnymi mistrzami w poszczególnych kategoriach jak narazie nie ma mowy o walki o mistrzostwa, ale myślę, że spokojnie w main cardzie by się mogli znaleźć :)

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
UFC: Mamed Khalidov, Hector Lombard, Jan Błachowicz, Damian Grabowski,Held i Fedor na 1-2 walki , tak aby kariere zakończyć z jebnięciem w dobrej federacji.

vaicavalo

KSW
Heavyweight
UFC
HW: Barnett, Cormier, Kharitonov, Konrad, Sylvia
LHW: Moussasi, Feijao, Mo, Roger Gracie, Janek
MW: Mamed, Lombard, Marquardt, Rockhold, Jacare
WW: Askren, Enomoto, Mein, Misaki
LW: Held, Melendez, Aoki, Alvarez, Freire, Chandler
FW: Kawajiri, Curran, Sandro, Hellboy
BW: Dantas, Makovsky, Bibiano
FLW: Villa, Jussier, Yamaguchi
i to by było na tyle ;)

jajcarz

WSOF
Light Heavyweight
Jak miałeś problem z nazwiskiem mogłeś napisac Fedor każdy by sie zczaił o kogo Ci chodzi. Albo zawsze pomocne i obecne google.

stasinek34

PRIDE FC
Lightweight
UFC:
Khalidov, Błachowicz, Materla, Azhiev (za paarę lat), Lombard, Pat Curran, Ben Askren, Eddie Alvarez, Mousasi, Jussier da Silva

Bellator:
Grabowski (wiem, że tam jest, ale mógłby w końcu zawalczyć - info o przeniesieniu walki zwiększa mój sceptycyzm co do jego kolejnego występu za Oceanem). Innym zawodnikom nie życzę, aby trafili do organizacji Rebneya.

belmondo

BAMMA
Lightweight
ta... pisz poprawnie, bo się można pomylic ;-)

Chciałbym zobaczyc Tima Sylvię w UFC, pomimo jego porażek i pokraczności

Malymaja

WSOF
Lightweight
Ja uważam że Bellator jest duzo lepszą federacja od KSW. Po pierwsze Bellator robi więcej gal w roku, po drugie Bellator ma wiecej zawodników w kazdej kategorii wagowej (KSW ma w wadze do 93kg tylko jedengo Janka Błachowicza, bo takich fighterów ja Miranda czy Sokodjou czy Thompson nie licze bo po dwóch walkach juz ich nie ma w KSW, w wadze ciężkiej jest tylko Bedorf, Różal, Pudzian i teraz Waluś), po trzecie pas mistrzowski w danej katogorii wagowej w Bellator ma większe znaczenie niz pas KSW (takie jest moje zdanie), po czwarte :), sędziowie w Bellator nie przerywają tak szybko walk jak na KSW, KSW pod tym względem się osmiesza, zawodnik ma lekko rozciety łuk brwiowy i walka zostaje przerwana.

KSW powinno wzorować sie na UFC , powinni mieć po 10 zawodników lub więcej w każdej kategorii, pózniej kto zasłuzył ten walczy o pas, tak jak to jest w UFC, bo takie ściąganie zawodników na jedna lub dwie walki (Sokodjou, Thompson, Miranda) jest bez sensu.

Highlander

ONE FC
Featherweight
Ale KSW ma lepsze wynika oglądalności i zapełnia wielkie hale, o czym Bellator może pomarzyć. Ale wiadomo - inny kraj, inna publika, inne realia - tak naprawdę nie ma co porównywać. Ale jeśli chodzi o poziom sportowy to zgadzam się , że Bellator jest lepszy, ponieważ mają więcej świetnych zawodników, KSW ma niestety tylko kilku, ale więcej nie potrzebują. Oni mają uczyć Polaków mma, a Bellator pewnie chciałby konkurować z UFC. Tak naprawdę obie organizacje mają inne cele.

Yagiel

UFC
Lightweight
Bellator ma na koncie 60 gal a KSW ze 25. Bellator jest w USA gdzie nie trzeba się przedzierać przez stereotypy, w Polsce jest jak jest. Bellator ma nijaką produkcję i brak szans na prowadzenie wyrównanej rywalizacji z UFC. KSW ma najlepszą produkcję ze wszystkich organizacji i co raz mocniej stoi na czele federacji starego kontynentu. Gdybym miał porównać teraz - Bellator,faktycznie, ma więcej zawodników, lecz garstka zawodników jaką posiada aktualnie KSW jest na mniej więcej tym samym poziomie sportowym co Bellator. I nie prawda staje się to,że zawodnicy po 1 - 2 walkach wypadakją - KSW zaczyna podpisywać zawodników na conamniej 2 a nawet 3-4 walki,więc się to rozwija. Nie czaje podjarki Bellatorem i jestem przekonany,że za kilka lat, w takim tempie jakie teraz obie organziacje mają, Bellator będzie chciał wysyłać do nas swoich zawodników. Z mojego postu można wywnioskować,że nie chciał bym tam widzieć żadnego Polaka.

W UFC ? Oczywiście - Mamed, Cipek, Janek, pod warunkiem,że będzie kim tych zawodników zastąpić u nas,bo w dużej mierze to oni gwarantują rozwój dyscypliny. Grabowski niech wraca do Polski(w sumie już wrócił) i zgarnia pas KSW albo w przyszłości MMA A.

Marcin Jabłoński

Bellator
Welterweight
Cohones
MMARocks
Porównując KSW i Bellatora zwróćie uwagę jakie numerki jakie widać przy ostatnich galach. 18 (+ 2 gale Extra) i 60. KSW jest w stanie ściągnąć do siebie zawodników na tym samym poziomie co Bellator. Za 40 gal KSW będzie dużo lepsze od Bellatora pod każdym względem, oczywiście jeśli rozwój będzie postępował w tym samym tępie co dotychczas.