Zastanawiam się czemu Dana White jest łysy :D

Ludziska mam pytanko, wiadomo już coś odnośnie tego konkursu sprzed walki Vitor - Hendo, w którym typowało się zwycięzcę i wybierało nagrodę z brabo?
 
czasami bywa ze forum otwiera calkiem inny temat niz sie kliknelo i mogl tego nie zauwazyc
 
Było już razstrzygnięcie konkursu Nameless, zająłeś ostatnie miejsce.
 
Ludziska mam pytanko, wiadomo już coś odnośnie tego konkursu sprzed walki Vitor - Hendo, w którym typowało się zwycięzcę i wybierało nagrodę z brabo?






Lepiej nie pytaj :-) Komisja ds. losowań jeszcze długo będzie badać tę sprawę!
 
Pytanie do dziewczyn: Co jest bardziej sexy? Łysina czy bujna czupryna? ( Zaraz pewnie ktoś napisze, że gruby portfel no ale to wiadomo ;))
 
Sorki ale nie wiedziałem gdzie zapytać. Cholera, nie mogę znaleźć roztrzygnięcia. Wątek z konkursem jest ale roztrzygnięcia nie mogę jakoś znaleźć... poratuje ktoś?
 
Nie jestem laską, ale oczywiście, że łysina. I nie ma to nic wspólnego z tym, że sam jestem łysy. Ot, przypadek!



PS. Nie znajdziesz tu żadnych dziewczyn ;[
 
Była Milka, ale wszyscy myśleli, że to Kaczka i bali się do niej zarywać.
 
to pewnie 2 konto Tsubasy i robi sobie zarty


Tsubasę poznałem na ostatniej gali we Wrocku, ale jego siostry nie bo "była w pracy". Przypadek ?
 
"Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli!".



Na ważeniu przed FEN była ze mną i wzywam na świadków wszystkich obecnych! :-)
 
Oy, było kilka dziewczyn. a nawet kobiet. Pamiętam pannę mega nakręconą na Wojtka Orłowskiego. Zdaje się też, że co najmniej jeden post na koncie ma żona Szymona Bajora.
 
Tsubasa nie ma dziewczyny i musi na gale chodzić z siostrą


A byłeś kiedyś na gali z dziewczyną? Słuchałeś stękania, że nudno; że po co oni się ściskają w parterze, zamiast walczyć w stójce, itp.?



Jeśli jego siostra interesuje się MMA, to uwierz, że to dużo lepsze rozwiązanie. :)
 
A byłeś kiedyś na gali z dziewczyną? Słuchałeś stękania, że nudno; że po co oni się ściskają w parterze, zamiast walczyć w stójce, itp.?



Jeśli jego siostra interesuje się MMA, to uwierz, że to dużo lepsze rozwiązanie. :)


Moja nie marudzi :P
 
Słuchałeś stękania, że nudno; że po co oni się ściskają w parterze, zamiast walczyć w stójce, itp.?


Chyba za mało z nią parteru ćwiczysz :D ja z moją już dawno wszystko przecwiczyłem wieczorami, nawet balachą mnie raz poddała :) i oglądając walkę w parterze zwykle ogarnia co tam sie dzieje i się nie nudzi :)
 
@Zlatan



Ja tam mojej nie mogę przekonać do tego całego ememea. ;)



@Brasil



Ty się lepiej na temat kobiet nie wypowiadaj :P
 
Dokladnie. Niektore kobitki lubią i parter i parter :-P Moja luba byla juz ze mna na 3 galach KSW, 2x Ragnarok i MP w subbmision fighting w Szczecinie i nie narzekala :-)
 
Back
Top