1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

zarządzanie i struktura organizacyjna UFC

Discussion in 'Forum MMA' started by flichoo, Dec 5, 2012.

1. flichoo

flichoo Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    175
    Zdobyte Lajki:
    13
    Punkty:
    1,790
    Witam! Zbieram dla kobity materiały do pracy nt. organizacji i zarządzania organizacjami sportowymi. Wybór padł na UFC. Niestety nie mogę znaleźć wszystkich potrzebnych mi wiadomości. Potrzebuję info nt.:

- misja, wizja, struktura organizacyjna, cele;

- kto za co odpowiada, pod kogo podlega i w jakim zakresie podejmuje decyzje;

- z kim współpracują;

- obecna kondycja finansowa, zagrożenia w przyszłości;

- szczegółowe info i jakieś ciekawostki nt. Danki W., historia, osiągnięcia i co najważniejsze, jego zadania i działalność managerska, oraz jak przyczynił i przyczynia się do rozwoju UFC;

- zagrożenia ze strony konkurencji, ew. jaką ma przewagę nad konkurencją;

- ogólna zawartość kontraktów, specjalne kluzule nie spotykane w innych organizacjach;

- inne przedsięwzięcia w jakich UFC bierze udział, np.: akcje charytatywne itp.;

Ogólnie najważniejsze w tej pracy jest przedstawienie Danki jako dobrego managera, który dba o interesy organizacji a pracę opiera na pewnych, określonych zasadach i mu to bardzo dobrze wychodzi.

Pracę muszę napisać w piątek, więc jest to dla mnie sprawa dość pilna i ważna.

Z GóRY DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM WSZYSTKICH ROCKSóW!!!

2. paxx

paxx Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    177
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    szybko się obudziłeś jak nie wiesz takich rzeczy to może odpuśc sobię ten temat

3. tomek-host

tomek-host EFC Africa
    Middleweight

Komentarze:
    2,926
    Zdobyte Lajki:
    27
    Punkty:
    1,790
    napisz maila do Joe Silvy ;)

4. flichoo

flichoo Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    175
    Zdobyte Lajki:
    13
    Punkty:
    1,790
    Nie ja się obudziłem, tylko kobita. Punktów do opracowania jest dużo więcej. Większość rzeczy wiem, ale chodzi o więcej szczegółów. Niestety ja mam co robić i niestety nie mam czasu na grzebanie i szukanie wszystkiego(bo w UFC chyba nie pracuje tylko Dana i Joe). Każdy ma inną wiedzę, korzysta z innego forum, albo zna jakieś ciekawostki i jeżeli może coś sensownego w temacie napisać to proszę bardzo. Chodzi głównie o przedstawienie Danki jako zajebistego managera. Sprawa jest dość ważna i jak ktoś ma pisać głupoty, to od tego są inne wątki. JOŁ!!!

5. Freeman

Freeman EFC Africa
    Flyweight

Komentarze:
    2,663
    Zdobyte Lajki:
    571
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Poznań
    jak jesteś w miarę ogarnięty z angielskim, poszukaj trochę w necie i to bardziej o ZUFFA LLC, bo UFC to jest raczej firma-produkt, a zarządzająca nią organizacja to ZUFFA. jak to nie jest jakaś super wymagająca praca, oprzyj się chociaż na angielskiej wikipedii, poszukaj info o Danie, Ferticcie, Zuffie itp

możesz też zobaczyć głębiej w źródła, z których np korzysta wikipedia w temacie ZUFFY, Bloomberg Businessweek itp.

Specjalnie szczególowych informacji nie znajdziesz, bo to nie jest spółka publiczna, ale zawsze coś.

6. flichoo

flichoo Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    175
    Zdobyte Lajki:
    13
    Punkty:
    1,790
    @freeman- jestem zajebiście ogarnięty z angielskim, ale nie mam po prostu czasu sam tego wszystkiego wyszukać. Mamy koniec roku i w robocie kipi.

@naiver- już to ogranąłem wcześniej, ale nie ma tam za dużo o Dance, a na nim, jego roli, zadaniach, odpowiedzialności i działaniach mi zależy szczególnie.

7. Hang

Hang WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,427
    Zdobyte Lajki:
    939
    Punkty:
    2,790
    Dana nie napisał jakiejś książki ? Albo jego matka. Sprawdź to.

8. chudy-tomek

chudy-tomek Jungle Fight
    Bantamweight

Komentarze:
    202
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Książkę napisała jego matka. Tytuł Dana White king of mma.

9. Przemek

Przemek UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,571
    Zdobyte Lajki:
    8,594
    Punkty:
    2,890
    a nie możesz zmianić na ksw? moim zdaniem łatwiej by było ;) nawet chyba niedlugo lewandowski bedzie na sgh mówił o swojej firmie

Share This Page