zarobki MMA

Weti

Oplot Challenge
Light Heavyweight
niewiem moze juz by podbny temat ale ja nie znalazlem



chdzi mi czy oriętuje sie ktos ile zarabiaja za walke polscy zawodnicy mma nie licząc tych z KSW i MMAA.



ale taka czolowka np Ci którzy sa w rankingu na stronie
 
Zależy od zawodnika jak i od gali. Ogólnie zarobki wynoszą kilkaset złotych jeżeli to jakaś lokalna gala. Zdarza się też że zawodnicy walczą za darmo w ramach tkz "promocji"



Ci którzy są w rankingu mogą zazwyczaj liczyć na kilka - kilkanaście tysięcy złotych w zwyż. Zależy gdzie walczą i jaki poziom prezentują. Liczy się też ich rozponawalność. Czasami dostają bardzo dobry kontrakt i wtedy zarobki są naprawdę dobre jak np. było z Grabowskim w Bellatorze.
 
Dawid Haras - popularny polski zawodnik mma wlaczacy na mniejszych galach dostaje, jak sam podaje, wynagrodznie za walke w przedziale 3-4 tys złotych. Niestety nie wiadomo ile dostałby za wygarną walke i chyba nie ma co liczyc ze szybko sie o tym dowiemy ;)



Rąbka tajemnicy odnośnie zarobków czołowych polskich zawodników uchyla dziennikarz sportowy Radosław Chmielewski w wywiadzie z zawodnikime mma Dawidem Ozdobą:



http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=AkpqyCExRkg
 
Akurat ten wywiad był spoko moim zdaniem, gość ogólnie jest słabiutki ale tutaj sie dość dobrze pokazał.
 
Rąbka tajemnicy odnośnie zarobków...


Gówno uchylił, a nie rąbka, gościa chyba wypierdolili z gazety fakty i mity, on ma jakąś żyłkę do śledczego dziennikarstwa:-)Czuję, że jak będzie taki rozjebany to wywiady będzie robił sam ze sobą niedługo jak Kolonko : D
 
Sam tytuł dyskwalifikuje ten klip, jakim trzeba być małym dziennikarzem, żeby zatytułować klip "Paweł Kowalik(mmarocks.pl) zaproponował mi walkę z koksem"



po czym w wywiadzie zadaje wyraźnie pytanie - "Darek Ci zaproponował walkę? Darek sam bezpośrednio Ci zaproponował, nikt wcześniej Ci nie proponował?" Po czym pada odpowiedź twierdząca.



Żenada a nie dziennikarstwo - no ale i tak nic nie przebije jego wywiadu z Kawulem...
 
Koleś jest moim takim małym idolem dziennikarstwa, mam wrazenie ze caly czas jedzie na dobrych pigulach, mini jakie robi bezcenne :)
 
Pierwszy raz widziałem wywiad z tym kolesiem.



Serio wygląda jak by coś brał trudno to skomentować w inny sposób.
 
PLMMA - Przegrany 400zł, wygrany 600zł. Większość pewnie wie, ale temat o zarobkach więc można wspomnieć :)
 
Posłuchałem tego wywiadu co Fresh dał linka. Ogólnie to jak się to ogląda to ten Radosław Chmielewski wywołuje u mnie podwyższone ciśnienie. Denerwujący ma facet sposób bycia. Przynajmniej jak dla mnie.
 
Back
Top