Zapraszamy do naszego działu "Ground Game Grappling" + Konkurs (rash+spodenki)!

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocksZ racji połączenia dwóch naszych działów "GrapplerInfo" oraz "Ground Game" w jeden dział pod nazwą "Ground Game Grappling", zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie w którym do wygrania jest komplet do MMA: spodenki + rashguard!


Wystarczy odpowiedzieć: Jaki jest Wasz ulubiony zawodnik, praktykujący dobre BJJ w MMA? Dodatkowo naszą odpowiedź uzasadniamy krótko.


W nowym dziale oprócz informacji o produktach firmy Ground Game, będziecie mogli znaleźć wszystko co dotyczy Brazylijskiego Jiu Jitsu i grapplingu w ogólnym tego słowa znaczeniu. Zapraszamy pod adres: http://cohones.mmarocks.pl/forums/ground-game-grappling.30/


Konkurs trwa do 24 października.
http://www.mmarocks.pl/konkursy/zap...lu-ground-game-grappling-konkurs-rashspodenki
 
Last edited by a moderator:
No to moim ulubionym zawodnikiem praktykujacym dobre BJJ w MMA jest Marcin Held bo tez mam na imie Marcin :smile: (mysle, ze jest to wystarczajaco krotkie uzasadnienie)
 
Fabricio Werdum ponieważ podał takie bestie jak Cain Velasquez i Fedora ostatniego cara
oznacza że jest niezłym kocurem bjj
 
Jacare, bo jest kotem jakich mało, zdecydowanie najlepszy moim zdaniem zawodnik BJJ w MMA :)
 
Demian Maia
, według mnie to on własnie doskonale wykorzystuje swoje BJJ w MMA :) świetnie to pokazał w swojej ostatniej walce z Neilem Magnym :)
 
Jacare Souza. Łatwość z jaką to wszystko mu przychodzi to jest poezja. I jeszcze 2 argument: Camozzi!!!! Czekamy na 3 walkę!!!!!
 
Werdum za to, że był w stanie poddać takich kozaków jak Cain, Fedor, Minotauro, ale także znokautować Hunta. I ogólnie wydaje się być w porządku facetem z poczuciem humoru.
 
Royce Gracie, komentarz chyba zbędny, jaram się jego bjj odkąd pamiętam, do tego za ufc1 i za to jak tam wszystkich poskładał.
 
Gilbert Burns !
29-latek, trzykrotnie zwyciężał na mistrzostwach świata BJJ, w MMA z rekordem 10-0 w tym 6 poddań głównie to ballachy .

Uważam,że już niebawem będzie można porównać go z Jacare
 
Marcin Held. Walczy teraz o pas mistrza drugiej organizacji ale z topowym zawodnikiem. Wygrał połowę ze swoich zawodowych walk przez Submission. Przegrał tylko raz techniką grapplerską ale najpierw został bardzo mocno naruszony w stójce i miał ledwo 21 lat...
 
Moim ulubionym zawodnikiem, którego utożsamiam z BJJ jest Charles Oliveira.
Nigdy się nie nudzę patrząc na jego walki, a w parterze jest niesamowity.
No i to gentlemańskie imię, Charles.
 
Luke Rockhold, bo jego parterowe zagrywki są niezwykle kreatywne i skuteczne. Narusza rywala w stójce, a potem, aby dokończyć dzieła szuka drogi do poddania. Świadectwem tego są ostatnie występy.
 
Marcin Held, bo jego bjj to śmiertelna broń w mma. Rodzina Gracie powinna go adoptować.
Dorzucę Jacare, bo on w grze parterowej bawi się przeciwnikami jak kot myszką, a potrafi też uśpić jednym strzałem. Kompozycja idealna.
 
Jacare Souza - za jego zabójczo skuteczne ju jitsu, które jest równie piękne i przerażające, co najlepsze nokauty dos Santosa.

b959195b0b77956fd8b294a6b3909c2b.gif
 
Mam nadzieje że dobry oznacza umiejętności a nie reprezentowanie/kontrowersje.

Rousimar Palhares- Za bycie zawodnikiem który opanował technikę
skrętówki do perfekcji, że nawet kiedy przeciwnik zna taktykę Palharesa na walkę i tak w większości odklepuje tą firmową technikę.
 
Może będę nudny, ale stawiam na naszą polską siłę Marcin Held, czyli istna bestia, potrafi przechodzić ze skrętówki do klucza, czy też do dźwigni na kolano bez większego problemu, nie tylko dźwignie na nogi są mu znane, ale też jako jeden z niewielu z dołu nie dostaje uderzeń, jak on to robi??? wie to tylko Marcin, młody i emocjonująco walczący niedługo mistrz Bellatora (trzymam kciuki) :cool:
 
Oskar "Imadło" Piechota
Dlsczego? Ponieważ ma być ulubiony, a nie już na "świeczniku". Jest to przesympatyczny gość, póki co z nie do końca wykorzystanym potencjałem. Liczę, że jego kariera wystrzeli i mocno namiesza w polskim jak i światowym MMA.
 
Odpowiedź jest prosta, Rousimar Palhares. Tak wiem, ma coś z głową ale te jego dojścia do skrętówek to jest coś, wystarczy zostawiona noga i już po walce.
 
marcin held za to jak doskonale umie przechodzic z jednej dzwigni do nastepnej, wije sie, az w koncu zawsze cos wyciaga
 
"MINOTAURO"Antonio Rodrigo Nogueira ,wielki człowiek,mistrz,doskonały parter-został potrącony przez ciężarówke jako 10 letni chłopak,prawie rok hospitalizacji,inni by zrezygnowali,nie odpuścił, szacunek.
 
Marcin Held, bo za każdym razem gdy Marcin zdoła obalić przeciwnika,można zgadywać którą techniką skończy przeciwnika :)
 
Aoki Shin'ya

Dziw, że jeszcze nikt tu o nim nie napisał. Zawodnik pokazujący światowej klasy grappling w swoich walkach, bardzo widowiskowy, jak na swoje doświadczenie zawodnik jeszcze młody, można powiedzieć, że perspektywiczny. Zapewne nie ma wielu takich, ale jeśli ktokolwiek jeszcze o nim nie słyszał, polecam obejrzeć sobie go w akcji i kibicować podczas najblizszej walki z niebylekim, bo z samym Sakurabą na gali RIZIN FF.

shinya-aoki-is-the-illest-o.gif
 
Back
Top