Zapowiedź nieoficjalnego trailera KSW 18

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Witam witam :-) Pomyślałem, że nie będę gorszy od KSW i wrzucę zapowiedź swojego trailera gali KSW 18 :-) hehe dokładnie jest to trailer walki wieczoru Różalski - Le Banner. Komentarze mile widziane. Krytyka (oczywiście uzasadniona ;)) również. :-) Pozdrowienia dla wszystkich :-) i dzięki wielkie za komentarze :-)



 
Mi się podoba, najbardziej te przejście (i muzyka podczas) z konferencji do walk, tak 27s - 31s. Ogólnie ekstra wyszło :-)



[strike]Kiedy highlight JDS?[/strike] Oczywiście chodzilo o zapowiedź Ali vs JDS?
 
Bardzo dobra robota. Ja zawsze doceniam, gdy ktoś wychodzi z własną inicjatywą, a jeśli dodatkowo jest to tak dobrze wykonana robota, to pozostaje tylko pochwalić i pogratulować.
 
@Cactus [strike]nie miałem robić HL'a Juniora tylko trailer title fighta Overeem - JDS ale[/strike] zrezygnowałem z tego :) hehe







Dzięki za oceny, ciesze sie ze Wam sie podoba :)
 
no z pewnością :-) hehe no ale pomysł upadł niestety, teraz wszystko idzie w trailer KSW 18 heh
 
Najgorsze jest to że nie ma większości interesującego mnie fightcardu (bo Walusia i Bazelaka nie będzie na trailerze, wybaczcie :D) i musze czekać :(( Dzięki :-)
 
Trochę dałeś dupy. Chcąc być rewolucjonistą powinieneś robić krok więcej niż konkurencja i zrobić zapowiedź zapowiedzi trailera.
 
:-) oj tam czepiasz się :-) hehe







jak będę robił trailer KSW 19 to zrobię nawet zapowiedź zapowiedzi zapowiedzi trailera, specjalnie dla mniha :-)
 
@bulletskater no takiego komentarzaa sie nie spodziewałem :P hehe do KSW mi jeszcze daleko ;) gdybym mial lepszy komputer to zaopatrzylbym sie w sony vegasa i adobe after effects, a wtedy zadbałbym jeszcze o efekty specjalne. Wtedy takie komentarze by mnie nie zdziwily :) hehe
 
Ciekawe za ile trailerów bedzie w 100% pasowało :-) hehe jest szansa ze w 100 sie wyrobie?? :P
 
Oj no to szybko :D hehe fajnie by było :P będę na pewno się starał rozwijać jak tylko mogę :)
 
Zdecydowanie najciekawsza zapowiedź trailera jaką widziałem :D



czekam na jakiś filmik typu best of zapowiedzi trailera, albo making of zajawka zapowiedzi trailera :)
 
Wykorzystałeś walki K1 LeBannera, zamiast tych w MMA. Polecałbym dodać fragmenty z walk MMA LeBannera oraz fragmenty z walk K1 Różalskiego (te dobre, mało ich ale są). W debiucie w KSW Różal kopnął ładnego hajkika, można go użyć zamiast scen gdy Różal przyjmuje ciosy :)



- ładne KO



- 8:46



- 3:43 knockdown na Cheicku Kongo



Warto skorzystać z walki Różalski vs Dong Sik Yoon (dobre nagranie w K1, bo było w TV)



Ładny nokaut zaserwował na gali gdzie przegrał z Łukaszem Jaroszem, również warto znaleźć i wyciąć.



http://www.dailymotion.com/video/x1jnbd_marcin-royalski-vs-yahya-gulay_sport - sa dobre akcje, kopniecia na glowe, obrotowki, mocne lowkicki, okladanie w narozniku.
 
Co do ciekawych akcji Różala i Lebannera w MMA to będzie ciężko.



Jak to ostatnio mówili w szklanej szczęce Rzeźbienie w gównie:)
 
Back
Top