Zapowiedź nieoficjalnego trailera KSW 18

@Blade tak sie sklada ze ten wspomniany highkick jest w 30 sek :) Takiej akcji bym nie przeoczył przecież :P A walki Le Bannera w MMA sa w niezadowalajacej mnie jakosci, ja potrzebuje najlepszych materialow :) Zreszta co to przeszkadza ze sa jego akcje z K-1? ;)
 
Mi się bardzo podoba świetnie wszystko dobrane ten specyficzny klimat został utrzymany wykonaj najlepiej HL Janka,Materli i Pudziana bo troche blado z tym polać ci:-)
 
Ciesze sie ze doceniacie moj wysilek :D hehe



Gorzej bedzie jak podpisza to pierdolone ACTA, wtedy koniec z highlightami, wole nie ryzykować..
 
Miało być też konstruktywnie, więc rozwiń swój komentarz...Powiedz coś więcej o tym "szajsie".
 
Właśnie Ricardo, szanuje krytyke ale tylko wtedy jesli jest uzasadniona, a Ty jej nie uzasadniles :)
 
Po prostu nie podoba mi się i tyle. Nie mam nic do Ciebie mrfreakz i szanuję Cię ale to mi się nie podoba. Najlepsze trailery ma UFC. KSW ma też niezłe. Twój to amatorka przy tamtych. Nie ma dla mnie własnego stylu, czegoś orginalnego, żadnego przekazu. Taka sklejka poprostu jakich wiele. Fajny mógłby wyjść z tego highlight ale na trailer to nie pasuje. Ale to tylko moja opinia. Ktoś może mieć inną. Wszystko kwestia gustu.
 
Ricardo, nie ośmieszaj się.



Chłopak ma 16/17 lat, trajlery robi na domowym sprzęcie, z materiałów dostępnych w sieci...a Ty mu piszesz, że ufc ma najlepsze?Że to amatorka przy produkcjach ufc czy nawet ksw?:-)



Nie mam pytań. Jak zaczynasz przygodę z forum od tak dziecinnej krytyki wobec kogoś, kto próbuje coś robić i dobrze mu to wychodzi, miej cohones i wrzuć coś od siebie na powitanie, z chęcią porównamy do..ufc...
 
Kalogero nie trzeba było ;) hehe każdy ma swoje zdanie, skoro mu sie nie podoba, trudno :) na szczescie wiekszosci sie podoba i to sie liczy :-)
 
Nie przeszkadzaja mi akcje z K1 Le Bannera, tylko mozna by dac jeszcze akcje z K1 Rozalskiego, np z tej walki z Park Soo kim tamem, jest w dobre jakosci ale ciezko znalezc w necie, a ladny nokaut po lowkickach. Na tej gali gdzie przegral z Lukaszem Jaroszem, chyba w Plocku tez Rozal ladnie znokautowal jakiegos zawodnika.
 
Jak dla mnie bardzo ciekawa zapowiedź. Walka mnie inetesuje tylko ze względu na sentyment do Le Bannera i filmiki z K1 absolutnie nie robią różnicy, przy prezentowaniu umiejętności tego zawodnika, mimo innej formuły walk.
 
No jak dla mnie nie zle naprawdę bardzo fajny highlight i zwiastun walki na ksw 18 mrfreakz tylko tak dalej.







A tu co ja zrobiłem jakiś czas temu Condit vs Diaz trailer.
 
Back
Top