Zapowiedź filmu “Warrior”

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Oczywiście w rolach głównych Tom Hardy i Nick Nolte
icon_smile.gif
 

dr_Ahmed

Oplot Challenge
Middleweight
kolejna słaba produkcja na poły czerpiąca z Zapaśnika, zeszłorocznego Fighter’a i wszystkich innych Rocky’ich etc. czyli wypełniona patetycznymi i “martyrowskimi” akcentami z lekką nutką trudów rodzinnych, aby kolejne rzesze grubych amerykańskich dzieciaków miały się nad czym rozpływać :]


jedyny dobry motyw to tom hardy, który z filmu na film robi większe cykle na testosteronie
icon_smile.gifczekam na kapitana Amerykę, Thora i Piratów z Karaibów :]
 

herrflick

Bellator
Lightweight
kolejna słaba produkcja na poły czerpiąca z Zapaśnika, zeszłorocznego Fighter • a i wszystkich innych Rocky • ich etc. czyli wypełniona patetycznymi i • martyrowskimi • akcentami z lekką nutką trudów rodzinnych, aby kolejne rzesze grubych amerykańskich dzieciaków miały się nad czym rozpływać :]


Lepiej nie mozna bylo tego ujac.:-)
 
G

Guest

Guest
Nie wiem czego wy oczekujecie od filmu o MMA?:> Nie dostanie oscara ale na wieczor z kumplami w sam raz
icon_smile.gif
a jak szukacie jakiejs skaplikowanej fabuly,rozmyslen nad sensem zycia to ogladnijscie sobie Klan.Take filmy powinny dostarczac rozrywki i tyle.Czasami dobrze jest poogladac jak aktorzy dostaja po mordach
icon_wink.gifPS.a wogole to niektorym nigdy nie dogodzisz
 

Born2kill

UFC
Heavyweight
Nic dziwnego chyba, że MMA trudniej zagrac niż wrestling czy nawet film o boksie, rękawice bokserskie to w końcu nie to samo.Jednak polecam film "Fighting", wiadomo, ograna tez fabuła, ale dobrze zostało to zagrane i tak.Polecę też film z Johnem Ceną - gwiazdą WWE, tytuł "Legendary", o zapasach, więc ciężko nie zagrać tego dobrze. Przyjemnie się ogląda, choć wiadomo, że amerykańskie filmy musza mieć swój charakter. Zwykle wątek miłosny i jakiś trup musi być, inaczej to nie amerykański film ;)I gdzie tu jest Kurt Angle swoją drogą?Chyba ,że w trailerze nieujęty;)
 

herrflick

Bellator
Lightweight
''Million dollar baby'' oraz ''Raging Bull '' byly o boksie,ale przede wszystkim byly zajebistymi filmami-takze mozna wymagac ze ktos zrobi to samo z MMA w tle.

Nie dostanie oscara ale na wieczor z kumplami w sam raz
Ja zawsze wolalem ogladac filmy z dziewczynami ale co kto lubi :)
skaplikowanej fabuly,rozmyslen nad sensem zycia to ogladnijscie sobie Klan.


W Klanie rzeczywiscie skaplikowana fabula i rozmyslenia nad sensem zycia-to wlasnie dzwiga ten serial (moim skromnym zdaniem Klan jest w pierwszej piatce najlepszych seriali obok Dextera,Skins,Breaking Bad oraz Soprano's).
 

Marco

Jungle Fight
Featherweight
"Nie dostanie oscara ale na wieczor z kumplami w sam raz
icon_smile.gif
a jak szukacie jakiejs skaplikowanej fabuly,rozmyslen nad sensem zycia to ogladnijscie sobie Klan.Take filmy powinny dostarczac rozrywki i tyle."

Czytanie o kinie na mmarocks.pl to jak czytanie o MMA na wp.pl, niektóre komentarze są bezcenne.:-)
 

qubassek

Oplot Challenge
Welterweight
Bleee. Już czuję, że nie będzie szału. Ale nie spodziewam się żeby w ogóle jakiś film o MMA mnie zadowolił, bo nie oczekuję od niego rzewnych historyjek itp. a bez tego się nie sprzeda.
 
Top