Zapasy || Judo

Khabib trenował z misiem, to czemu i z koniem by nie można


jednak co by nie było niedźwiedzie mają największe fight IQ ze zwierząt, a koniu nawet ściany jako siatki do oparcia nie wykorzystał
 
Khabib trenował z misiem, to czemu i z koniem by nie można


jednak co by nie było niedźwiedzie mają największe fight IQ ze zwierząt, a koniu nawet ściany jako siatki do oparcia nie wykorzystał

Nie wiem czemu szukałeś filmików, na których mongolski chłopak bije konia.
 
Nie wiem czemu szukałeś filmików, na których mongolski chłopak bije konia.
Gwoli przypomnienia. Bicie tzn. z angielskiego "striking" to techniki uderzeń zaczerpniętych z boksu, kicboxingu i innych styli uderzanych. Natomiast nagranie przedstawia wyłącznie techniki obaleń ze styli graplingowych. Niektórzy biciem określają cały przekrój walki co jest jednak błędem.

Ja natomiast bez bicia przyznaję się, że to ten film znalazł mnie, a nie ja jego. Ale czemu to nie wiem.
 
Gwoli przypomnienia. Bicie tzn. z angielskiego "striking" to techniki uderzeń zaczerpniętych z boksu, kicboxingu i innych styli uderzanych. Natomiast nagranie przedstawia wyłącznie techniki obaleń ze styli graplingowych. Niektórzy biciem określają cały przekrój walki co jest jednak błędem.

Ja natomiast bez bicia przyznaję się, że to ten film znalazł mnie, a nie ja jego. Ale czemu to nie wiem.
ajtuj czy to ty?
 
  • Bones
Reactions: AKK
Pat Mac dalej napierdala! Goście z Delty to maszyny

Rocznik '65, 22 lata w siłach specjalnych z czego 13 w osławionej 1ST-SFOD-D

Można jego treningi podpatrywać bo dobre zajawki pod sprawnościówki, a książkę mogę też podrzucić jakby kto chciał
 
Back
Top