Zakazane, ale czy słusznie?

mmaarecki

Oplot Challenge
Welterweight
1917954314.jpg


ALOHA.

Bez przemyśleń się nie da zacząć. Wątki dotykające wspomagaczy, można co tydzień odszukać, nawet Redaktor Smoter pisał cos o tym swego czasu.
Temat mialbyć luźnym przemyśleniem.
Wóda - może być, Trawa - nie może być. Trawa na receptę - tak, chyba ,że to stan X, czy Y - to tam też nie.
Painkillery - Apap tak, ale w duzej dawce też?
Morfina - nie, nawet małą dawka, dlaczego? Apap w duzej, działa jak morfina w małej. Tu nie trzeba mieć dyplomu.
Komisyja X, nie wiem, czy wiecie, ale może zakazać maści na żylaki odbytu. Uprzedzam, nie chodzi o słynny żel na ból dupy. Tak, tak - masz hemoroidy - nie zawalczysz u nas! Takie o to hasło. Male sprostowanie: dopuścimy Cię, ale nie możesz byc nażelowany pod okiem.
A my się martwimy o testosteron, czy tribulus terrestris! :P

Ja uważam, że jeśli wódę można pić i z alkomatem Herb nie stoi w klatce, to JESTEM NA TAK DLA TRAWKI!
 
marihuanen chcą sobie wstrzykiwać a potem kradno i bijom ludzi na ulicach. Niedoczekanie! Z tego tylko krok do picia kraku i nieszczęście gotowe!
 
Marohuana jest bardzo niezdrowa, ale fete mogliby napierdalac, przynajmniej by się niektórzy nie slaniali na nogach po 1 rundzie
 
Czy autor troluje? Prawdopodobnie tak. Jednak jesli przyjrzeć sie całej sprawie dogłębnie, to wg. mnie lekarze zatrudnieni w amerykańskich komisjach stanowych, powinni ujednolicić swoje listy preparatów zakazanych. To rozjaśniloby cała sytuację. Bo obecnie, spieranie się czy MJ rzeczywiście szkodzi i ułatwia walkę i czy slusznie zawodnik palący został zdyskwalifikowany, trochę mija sie z celem, bo skoro podpisał kontrakt, to miał świadomość, czego nie może brać.
 
Czy tylko ja mam wrazenie ze jak pewien osobnik zostal znanowany
Jak y z automatu pojawiaja sie glupie tematy i nowe swiry??
 
Już kiedyś o to pytałem. Czy z pierwszym stycznia tego roku nie zostały podwyższone dopuszczalne normy metabolitów marihuany we krwi? W tym roku jeszcze nikogo chyba nie złapali.
 
co wy ciągle z tym trollowaniem? Koleś napisał temat. Ma prawo do tego. Napędza to forum tak jak każdy z Was.
 
Ja tam lubię obserwować jak kaczka gada sam ze sobą, chociaż wolę jak używa do tego mniejszej ilości kont niż obecnie...
 
Boruta czasem na 'Niskimkrólu' nawija


manybjj w innym wątku. Raz nowy user a wie że nazwy tej strony się tu nie używa, dwa dokładnie ten sam zwrot którego używa drób. No to jedno alter ego z głowy, które następne?
 
many_bjj



mmaarecki



zefir88


+ ProPag


Prawda jest taka, że prawdziwy nowy user, nie wie co to forum , a dodatkowo nie umie zakładać tematów i nie zna edycji postów.


Są ludzie, co tu mają konta dłużej i nie są tak obeznani, jak kilku wymienionych wyżej szaraków.
 
Mam nadzieje, że redakcja przyjrzy :



many_bjj



mmaarecki



zefir88



bo daje drobiem ze cholera.Napiszcie do nich to moze rzeczywiscie sie tym zainteresują.
 
Pierwszy post Hyde Parku

W tym temacie można pisać wszystko o zielsku
wink.gif
O jego działaniu, nowych ustawach,śmiesznych historiach itp itd.



<em style="margin: 0px; padding: 0px;">Zmieniłem nazwe topicu na bardziej ogólny. Pisać o wszystkim do woli. Od polityki poprzez marihuane, "kolumbijską kokainę", masturbację, kosmitów aż po Renate Begger. Miłego!



<em style="margin: 0px; padding: 0px;">Yoshi
 
Zamyslem moim nie jest sprowadzenie legalności zbanowanych substancji do trawki, tylko wywołać dyskusję. Ironia celowo uzyta tylko i wyłącznie do ułatwienia dyskusji wśród szanownych czytelników. W pasztecie zajęczym, czy kaczce w sosie własnym nie gustuję
 
Ale jesli chodzi o Pro Pag, jest moje odbicie. Jakbym sam siebie w lustrze widział. Przygarbiony trochę, ale tez uzywa porównań homeryckich
 
Marhihucana leczy raka, więc powinna być dozwolona. Czyk otsś kieyds umarł od jaranie?????? Nie, a od wódyd? non Stop chleją i potem neir trafiajżą w ktlawikaturę.



Czy nie da się zrobić tak, żeby tematy można było zakładać od iluś postów, tak jak z wejściem na chat?
 
Back
Top