Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Sanchez - Kampmann 2.20-1.55 - postawie na Diego po dwuch porażkach widać że się odbudował u Jacksona a u tego gościa motywacja to klucz do wygrywania. Stawiam że położy Kampmanna i będzie go GnP przez co najmiej dwie rundy.
 
A ja na Kampmanna-jest większy więc myśle że zneutralizuje Diego jak Hateway.Martin zresztą dobrze wyglądał w walce z shieldsem
 
WAlka z Hatewayem to wypadek przy pracy Diego był totalnie z innej bajki. Za to z Thiago pokazał pazur. Pozatym to Shields słabo wyglądał w walce z Martinem (pewnie zbytnia utrata wagi).
 
Carlos Condit - Chris Lytle 1.40 -2.70 też mnie mocno kusi postawienie na Chrisa strasznie wysoki kurs duże ryzyko ale dobry kurs
 
Nawet nie patrząc na kurs uważam że Lytle jest lepszy-stójke moim zdaniem ma lepszą i bjj znacznie lepszy od Carlosa.Condit moim zdaniem dostał za dużo hype po walce z równie przereklamownym(ze dostał walke o pas) hardym.Lytle pewnie i jeszcze jakis bonus dostanie :)
 
Też mi się wydaje, że Lytle to wygra, postawię na niego, aczkolwiek skromnie. :D
 
Do ludzi interesujących się boksem. Podobnie jak ja, myślicie, że Cunningham wygra przez decyzję? Hernandez skończy przed czasem Hereliusa?
 
Jak to jest, jak teraz obstawie na Lytle, to po starym kursie dostanę jak wygra, czy co? Edit: rywal na bet-at-home.com jeszcze nie zmieniony. Ja jestem zielony więc pytam. :-)
 
Jak się zmienił rywal, a oni jeszcz tego nie uaktualnili, to policzą Ci zakład za 1,0. Chyba, że jakimś cudem tego nie zauważą :-)
 
Nie sądze by Brian Ebersole wygrał z Chrisem Lytle a Wy ?



Kurs na Lytle 2.70 z walki z Conditem. Może nie zmienią ; )
 
no gdzie założyć konto?? (nie chodzi tylko o sporty walki, ale tam gdzie jest dużo rzeczy do typowania)
 
Ja mam na bah, ale z tego co zdązyłem kiedyś zauważyć, mieli jedne z najniższych stawek ( kiedyś jak sprawdzałem to tylko bwin miał gorsze, teraz się nie orientuję ). Mają dużo zdarzeń ( mma - nawet jakieś mało znane skandynawski gale ), ale jak juz zauważyłem, niezbyt ciekawe stawki. Też się w sumie muszę rozglądnąć za czymś ciekawszym.
 
BAH jest dobre, dają 50% bonusu przy pierwszej wpłacie. Obstawiłem Arlovskiego, coś czuję, że przepierdolę. :-)
 
mysle ze tobet jest dobrym wyborem, czesto sa jakies promocje. Masz 50% bonusu i teraz jest darmowy zaklad za 20zl na narciarstwo alpejskie.
To juz jest znany rywal Lytle'a?
 
Ja postawiłem na Fedora i Arlovskiego, będą jaja jak Arlovski wygra, a Fedor przegra. :-) Myślę, że Andrzej jest w stanie wymęczyć decyzję.
 
Tak wogóleto na eurosporcie 2 tylko od 4 do 5 transmisja jest w programie więc chyba nie zobaczymy main eventu :-) chyba że w programie cos popieprzyli.







Na wp piszą że do 6.
 
Back
Top