Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Na expekt.pl



71320598.jpg
 
ja bym stawiał hajs na 2 runde-w pierwszej będą się wyczuwać.W drugiej Bader się zmacha skracaniem dystansu i waleniem bomb prawą ręką i wtedy dzięki zasięgowi myśle że go trafi.A tak przy okazji spoko stronka ja tylko na bet at home gram i takich opcji nie ma
 
Takie rozbudowane opcje to wrzucają dopiero na 1-2 dni przed galą. Minusem jest jednak to,że oprócz UFC i Strikeforce nie ma innych gal,w tym KSW.
 
Dobra oferta na expekt. 4 kciuki w górę.



Przejrzałem jeszcze raz kursy, Johnson jest już na ogół poniżej 2.00 więc przestał się opłacać. Chyba jednak sporej ilości osób spodobała się ta opcja. Kilka innych uwag: Omigawa jest na expekcie za 3,81. To jest absolutnie nie do pomyślenia. Mogę zdradzić, że stawiam na Mendesa (zresztą część moich typów pojawiła się już na sherdogu) ale Omigawa ma myślę spore szansę na upset tutaj. Dla porównania BRETT ROGERS ma niższy kurs na walkę z Barnettem. (Przy okazji Werdum ma 3.15 na Overeema...)



Ruediger ma 2.57 przeciwko Paulowi Taylorowi, który w UFC pokonał do tej pory, uwaga, Sobottę, Liaudina i Edliberto Crocotę. Jeśli ktoś tylko słyszał o zapasach to pokonywał Taylora.
 
Puściłem już na tą pierwszą rundę na Jonesa. Mam nadzieję,że zaczną agresywnie.



Tak poza tematem widziliście jak widzą Maćka Jewtuszko za granicą :)



http://www.bloodyelbow.com/2010/10/29/1781445/ufc-wec-merge-look-whos-coming-to-the-ufc
 
jaki problem widzisz zarejestrować się na unibet, expekt czy sportingbet gdzie masz rozbudowaną ofertę na UFC /







panowie pasuje ruszyć tematem i jakieś warjacje przedstawić



ja pare dni temu zagrałem typ TJ na D.Johnson @2,2 , dziś pasuje jeszcze coś pograć grubiej ( aby gala smakowała lepiej ) tylko pytanie co :-)



najlapiej trafić jakąś niespodzianeczke po grubbszym kursiwie może tego G. Ruediger @ 2,55



bo z pewniejszych to gram TJ tip Cerrone @1,35 + Ellenberger @ 1,31 + Torres @ 1,25 = 2,21 :-)
 
Myślę, że to dobra gala na łączenie kilku pewniaków na kuponie. Pierce, Cerrone, Ellenberger, Jones i Silva wszyscy mają kurs powyżej 1.3 więc coś można z nich sklecić, ewentualnie dodając Torresa.
 
Tidzej, a co myślisz o kuponie Ellenberger, Jones, Silva, Torres, Franklin? Pewniejszy jesteś Franklina czy Johnsona?
 
Uszereguj zgodnie z pewnością wygranej, kurde, czuje się jak na olimpiadzie z matematyki :D.



Pewniejszy jestem Franklina. Patrząc na kupon nie wiem czy dorzucałbym jednak jako 5 żadnego z nich, cztery walki to i tak dużo miejsca na błąd więc prędzej widziałbym tam kogoś pewniejszego.
 
A wystarzy ,że Jones jakimś fartem dostanie cepa i wszyscy bedziemy płakać :)



Ja bym omijaj na kuponie Silvy i Fraklin'a/Griffin'a. Tak jak ominąłem ostatnio Dunham'a i się udało.
 
Tylko do wyboru mam 6 walk. Najchętniej kupon zacząłbym od Cerrone i Pierce, ale nie jest mi to dane.



Najpewniejszy jestem Torresa, potem Ellenbergera, Jonesa i Silvy i właśnie się zastanawiam czy na tym zakończyć kupon czy Franklina dorzucić.
 
Tidzej nie odpowiadaj.



Później Cie po sądach bedą ciągali za złe doradztwo finansowe :D
 
Ja mam przeczucie, że wygra Griffin.



Więc lepiej obstawić Torresa, Ellenberga, Jonesa i Silve.
 
a kogo? ile wygrales? jaki buk? kurde, ale Ci sie farci :D
ja na dzisiejszej gali 80zl do przodu
 
Jak to jest jak nie obstawiam to dobrze wytypuje 100% poprawnych wyników...ale dzisiaj w sumie niespodzianek nie było..
 
mat01 ja tak samo jak Ty;D Ponad 8dyszek do przodu. Narazie w obstawianiu mma mam 100% skutecznosci. Szkoda, ze potem wszystko na pilce noznej trace
 
Zasada nr 1. Chesz wygrywać to nie stawiaj na Japończyków walczących w USA :-)
 
Myślicie, że szklany Andrzej pokona wolnego jak ketchub Sergeia? Kurs 2 wydaje mi się ciekawy mimo wspomnianej już szczęki Arlovskiego.
 
jak to się mówi bez ryzyka nie ma zabawy ... też w tej walce gram na ikone szklanej szczęki
 
Back
Top