Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

To dwie różne firmy.



Więc obstawiajcie jak macie na obu konta i kase.



Chyba, że padnie remis to wtopa ; )
 
Ja na FF zagralem Vanttinena i Kuivanena juz w piatek jeszcze po kursach, odpowiednio, 1,4 i 1,35.



Wie ktos, czy mozna gdzies sledzic wyniki na zywo?
 
z tym zakładem na bwin - jeśli jest podana zła godzina lub data zakładu to mają w rególaminie że mogą anulować zakład ...inaczej nie ma możliwości anulowania / też bym prosił o jakiś link z wynikami : / GO GO GO NIKO !!!!
 
Nie chcę zakładać tematu, a muszę przyznać że w bukmacherce jestem zielony. Jakie strony są najlepsze do obstawiania pojedynków MMA. O co biega z tymi kursami, podajcie kilka porad początkującemu - chętnie przepuszczę kilka złociszy ;P
 
W razie remisu w walce mma pieniądze nie przepadają, tylko przelicznik jest zmieniany na 1. Ostatnio tak miałem ( Edgar - Maynard ). Nie można nawet obstawić remisu ( bah ), więc jest to dobre rozwiązanie.
 
Logan, jesli chodzi o MMA, to z tych, w ktorych ja gram to niezla oferte ma zawsze bah, tobet- przynajmniej z tych latwiejszych do ogarniecia na poczatek kariery hazardzisty :)
 
Tens niezły schemat z tymi kursami zauważyłeś. To nie zdarza się często..
 
Mam tylko 25zł na bet at home :D



Miałbym 25 zł na bwin to bym zagrał po 25zł :-)



Zysk by był 10,00-12,50zł ;)
 
Ludzie z bwina widocznie mmarocks czytają ;( Ciekawe czy jak ktoś postawił wcześniej to mu zakład unieważnili.
 
Vanttinen i Kuivanen do przodu, jakby ktos pytal $$$



Jak tam rozkminy na UFC 126?
 
Tens jak postwaiłeś nie mają prawa Ci wycofać zakładu , kurde ale lipa troche bo była by dawmowa kasa :-) , Puhakka też win , co do UFC 126 to chyba biore typ TJ -a Demetrious Johnson @ 2,2 ...
 
Nie chce mi się sprawdzać dokładniej, ale wydaje mi się, że w penych okolicznościach bukmacher ma prawo anulować zakład.
 
powiem jak ja miałem , zagrałem raz na mecz Skra - Resovia i zadowolony patrze czy jest juz kasa a tu patrze na koncie jest dalej ile wpłaciłem a zakład rozliczony po kursie 1.0 , pisałem do nich o co cho odpisali że mecz był wystawiony o złej godzinie i zgodnie z pkt rególaminu bwin anulował zakład .... a tu jest całkiem inna sytuacja ...
 
tobet napewno , bah raczej też a sportingbet już ma dosyć fajną oferte :-) / nie gram MMA w Bwinie więc Ci nie pomogę
 
Każdy buk ma w regulaminie zapis, że mogą anulować każdy zakład bez podania przyczyny. Jest wtedy traktowany jako kurs 1.00.
 
Ja gram tylko i wylacznie tobet bo nie stawiam tylko mma a tam jest b. wiele zakladow
 
Na zwycięstwo Jones'a w pierwsze rundzie płacą 3,70zł. Zastanawiam się czy by ze 100zł na to nie dać. Co o tym myślicie ??
 
Jones powinien to wygrać, ale na lekką przeprawę bym nie liczył. Wg. mnie decyzja - ile za to płacą ? I gdzie można dokonywać takich zakładów ?
 
Back
Top