Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Kambosos @6.5 ? Może sędziowie wyżej będą punktować aktywność. Wygrał z Teo z którym Loma przegrał. Chociaż ostatnio Loma ładnie się pokazał z Haneyem.

Ktoś gra cis z oktagon? Broz @2.5 lub Brcic @1.45 ?
juz wole pograc Munguie niz Kambososa na zdrowy rozsadek, ale powodzenia oczywiscie.. jesli nogi bedzie mial sprawne to Łoma robi go do jednej bramki
 
juz wole pograc Munguie niz Kambososa na zdrowy rozsadek, ale powodzenia oczywiscie.. jesli nogi bedzie mial sprawne to Łoma robi go do jednej bramki
Bardziej zdziwił mnie taki kurs. Kambosos słaby nie jest, Loma przed walka z Haneyem był już skazywany na regres. Aktualnie z boksu mam pogranego jedynie Bivola.
 
Strickland @1.48 - ilość aktywności powinna zapewnić Seanowi zwycięstwo. Costa raczej nie jest znany z nokautów więc i tutaj raczej go nie ustrzeli. 5 rund faworyzuje również Stricklanda.
Borschev @1.52- Hooper to stójkowy paralityk. Jeśli Slava wybroni obalenia to wygra przed czasem.
Ruziboev @2.2 - chłop schodzi wagę niżej. Siłowo powinien być silniejszy i pewnie będzie chciał zniwelować główny atut Buckleya czyli stójkę. Typ ryzykowny, ale kurs jest fajny.
Rębecki @1.38 - Mateusz musi to ugrać. Ma kowadło, dobre zapasy i jest sporo młodszy
 
Strickland @1.48 - ilość aktywności powinna zapewnić Seanowi zwycięstwo. Costa raczej nie jest znany z nokautów więc i tutaj raczej go nie ustrzeli. 5 rund faworyzuje również Stricklanda.
Borschev @1.52- Hooper to stójkowy paralityk. Jeśli Slava wybroni obalenia to wygra przed czasem.
Ruziboev @2.2 - chłop schodzi wagę niżej. Siłowo powinien być silniejszy i pewnie będzie chciał zniwelować główny atut Buckleya czyli stójkę. Typ ryzykowny, ale kurs jest fajny.
Rębecki @1.38 - Mateusz musi to ugrać. Ma kowadło, dobre zapasy i jest sporo młodszy
Mnie trochę te warunki przerażają 20 cm mniejszy zasięg. Fereira to też nie byle no name mimo wieku nie zdziwię się jak wygra to
 
Mnie trochę te warunki przerażają 20 cm mniejszy zasięg. Fereira to też nie byle no name mimo wieku nie zdziwię się jak wygra to
Mateusz dobrze skraca dystans. Do tego piekielne kopnięcia. Widzę go jako faworyta, ale Fereira nadal niebezpieczny. Oczywiście każdy powinien wyliczyć ryzyko.
 
Borschev @1.52- Hooper to stójkowy paralityk. Jeśli Slava wybroni obalenia to wygra przed czasem.
Ja tylko dodam, że Borshchev to taki sam paralita w bronieniu obaleń jak Hooper w stójce. Dla mnie zdecydowanie nie do ruszenia walka.
 
Ja tylko dodam, że Borshchev to taki sam paralita w bronieniu obaleń jak Hooper w stójce. Dla mnie zdecydowanie nie do ruszenia walka.
Zależy kto narzuci swoją grę. Grapplingowo Hooper jest znacznie lepszy. Typ głównie skierowany tym, że Chase nie ma dobrych sprowadzeń a w stójce jest dziurawy. Mimo wszystko wyżej stawiam tdd Botshcheva niż sprowadzenia Hoopera.
 
Wystarczy że przetrwa pierwsze minuty
To może nie być takie łatwe zważywszy na fakt że szczęka Acosty była już kruszona i również dlatego że on nie ma aktywnej gry zapaśniczej żeby zwalniać walkę - to bokser więc zapowiada się na to że będą wymiany stójkowe a tam Despaigne będzie niezwykle niebezpieczny.
Zależy kto narzuci swoją grę. Grapplingowo Hooper jest znacznie lepszy. Typ głównie skierowany tym, że Chase nie ma dobrych sprowadzeń a w stójce jest dziurawy. Mimo wszystko wyżej stawiam tdd Botshcheva niż sprowadzenia Hoopera.
Zgadzam się z @Evo, ta walka dla mnie także jest no betem. Zarówno jeden i drugi mają duże szanse przegrać to przed czasem. Z grapplerami pokroju Hoopera jest często taki problem że oni wcale nie muszą obalać żeby zająć dogodną pozycję np. plecy rywala. Z kolei Slava bije na tyle mocno że może zdmuchnąć Hoopera jednym uderzeniem. Może warto się tutaj zastanowić nad jakimiś underem lub betem na brak decki.
 
To może nie być takie łatwe zważywszy na fakt że szczęka Acosty była już kruszona i również dlatego że on nie ma aktywnej gry zapaśniczej żeby zwalniać walkę - to bokser więc zapowiada się na to że będą wymiany stójkowe a tam Despaigne będzie niezwykle niebezpieczny.
Tes prawda Despaigne będzie polował. Ale obejrzałem tego acoste i też ma czym uderzyć. Ma moc w łapie. A tak naprawdę szczeka Despaigne nie przetestowana bo nikt nie zdążył naruszyć. A tutaj okazja do tego może być. Może okaże się że szczeka kruche i jeszcze acosta zrobi KO na nim
 
Zależy kto narzuci swoją grę. Grapplingowo Hooper jest znacznie lepszy. Typ głównie skierowany tym, że Chase nie ma dobrych sprowadzeń a w stójce jest dziurawy. Mimo wszystko wyżej stawiam tdd Botshcheva niż sprowadzenia Hoopera.
Ja też, ale żadnego value w obecnych kursach nie widzę. Jakby doszło do 50/50 w wycenach kursowych może pokusiłbym się zagrać przeciwko Hooperowi. Obecne kursy (ok. 1.7 Borshchev) na moje oko idealnie odzwierciedlają szanse, więc nie widzę żadnego sensu. Dodajmy jeszcze, że Hooper w sumie dopiero wchodzi w "prime age" więc pewnie jakiś progres robi, a jakby poprawił choćby aspekt siłowo/zapaśniczy to mimo bycia paralitą w stójce mógłby powalczyć w UFC, jak "ojciec Askren" w innych czołowych organizacjach.
 
Last edited:
Back
Top