Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Jakieś typy z oktagonu?
Cięzka sobota na typy...
Ja gram Montagnac - Heil under 2,5 + Sandy Ryan @2.31
(lepiej grać Sandy bez opcji z remisem bo na Wyspach w walkach kobiet często wpadają takie rezultaty przy stosunkowo bliskich walkach 10-rundowych, ale Sandy Ryan to był mój wstępny typ od dawna i grałem jeszcze po @1.50, także obdarzam ją zaufaniem:wink:)

Bernile - Radovanovic

Dla mnie faworytką jest Nina Radovanovic. Jest solidnie przygotowana do tej walki, znacznie młodsza i teraz jej czas na zdobycie pasa z taką przeciętniarą rywalką. Ale......no właśnie. Walka jest u Bernile w mieście, organizowana przez jej promotora, to końcówa jej "kariery", ma 38 lat - ściany pomogą przy bliskich rundach! A jej styl walki to jedynka i do przodu z ciosami, pseudonim "little tank", co jeszcze bardziej w boksie kobiecym i 2-minutowych rundach daje szanse na naciąganie rund, a bliskich rund spodziewam się wiele. Także starałem się obrać jakiś jednoznaczny kurs na tę walkę ale za dużo tu "ale". Zatem remis, 5 rund dla jednej i 5 dla drugiej. Czemu nie...

Montagnac - Heil under 2,5 + Sandy Ryan + Bernile - Radovanovic (remis) @34,71
 
Cięzka sobota na typy...
Ja gram Montagnac - Heil under 2,5 + Sandy Ryan @2.31
(lepiej grać Sandy bez opcji z remisem bo na Wyspach w walkach kobiet często wpadają takie rezultaty przy stosunkowo bliskich walkach 10-rundowych, ale Sandy Ryan to był mój wstępny typ od dawna i grałem jeszcze po @1.50, także obdarzam ją zaufaniem:wink:)

Bernile - Radovanovic

Dla mnie faworytką jest Nina Radovanovic. Jest solidnie przygotowana do tej walki, znacznie młodsza i teraz jej czas na zdobycie pasa z taką przeciętniarą rywalką. Ale......no właśnie. Walka jest u Bernile w mieście, organizowana przez jej promotora, to końcówa jej "kariery", ma 38 lat - ściany pomogą przy bliskich rundach! A jej styl walki to jedynka i do przodu z ciosami, pseudonim "little tank", co jeszcze bardziej w boksie kobiecym i 2-minutowych rundach daje szanse na naciąganie rund, a bliskich rund spodziewam się wiele. Także starałem się obrać jakiś jednoznaczny kurs na tę walkę ale za dużo tu "ale". Zatem remis, 5 rund dla jednej i 5 dla drugiej. Czemu nie...

Montagnac - Heil under 2,5 + Sandy Ryan + Bernile - Radovanovic (remis) @34,71
A to nie czaje bazy to boks którego nie ma w betclicku, ja teraz tu tylko gram bo jest bez podatku
 
no właśnie cały czas się nad Karoliną Wójcik zastanawiałem, bo kurs jest ciekawy. A Polka przegrywała z solidnymi rywalkami w Invictcie w ostatnich latach
Różnica warunków jednak robi swoje. Niestety od jakiegoś czasu czuję brak progresu u Karoliny w tych walkach…

Podobnie będzie pewnie w walce Gumiennej i nie zdziwię się jeśli Szabova wygra nawet przed czasem, najbardziej prawdopodobne to poddanie.

Ale, że to walki kobiet, to lepiej unikać.
 
Back
Top