Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

w4ar

ONE FC
Flyweight
Bez urazy ale dla mnie to dość słabe argumenty że za szybko czy że nie pokonywał lepszych zawodników niż Mousasi. Eblen silny, charakterny i wywierający presje zapasior a Mousasi miewał z takimi problemy. Tak jak napisałem jeśli przetrwa dwie rundy to może sprawić niemałe problemy z racji na nienajlepszą kondycję Gegarda. Jak dla mnie walka z serii no bet.
Gratulacje, mimo wszystko kilka wczesniejszych kuponów przepadło, na szczęście po przeczytaniu i przemyśleniu nie więcej.

Karwantes

ONE FC
Light Heavyweight
Bez urazy ale dla mnie to dość słabe argumenty że za szybko czy że nie pokonywał lepszych zawodników niż Mousasi. Eblen silny, charakterny i wywierający presje zapasior a Mousasi miewał z takimi problemy. Tak jak napisałem jeśli przetrwa dwie rundy to może sprawić niemałe problemy z racji na nienajlepszą kondycję Gegarda. Jak dla mnie walka z serii no bet.
Mam nadzieje że ktoś skorzystał z analizy.

barthez01

WSOF
Lightweight
Jeśli ktoś chciał grać Eblena a liczy się z moim zdaniem to mogło go to uratować od wtopy myślicielu :lol: Np. @w4ar kilka złotych dzięki temu zaoszczędził :cool:
Ja już miałem pogranego więc było za późno. Nie uwzględniłem w ogóle tego, że Eblen ma nieźle zapasy a Mousasi średnie tdd.
Trudno.

KilerMMA

BAMMA
Flyweight
Od Zabòjcy na dzisiaj z Boksu w UK :tiphatb:
STS superoferta.

Eggington @1.40 (do 23)

Nasz Polak Zyśk gra w innej lidze bokserskiej niestety. Może walczyć jedynie u nas na galach Wasyla. Tutaj dobrze zarobi i to jedyny pozytyw.

Zyśk, podobnie jak przed pozostałymi pojedynkami, nie może się skupić wyłącznie na treningach. By utrzymać siebie i rodzinę musi pracować. Jest monterem telewizji kablowej.

jeffrey_

WSOF
Bantamweight
Od Zabòjcy na dzisiaj z Boksu w UK :tiphatb:
STS superoferta.

Eggington @1.40 (do 23)

Nasz Polak Zyśk gra w innej lidze bokserskiej niestety. Może walczyć jedynie u nas na galach Wasyla. Tutaj dobrze zarobi i to jedyny pozytyw.
:applause:

barthez01

WSOF
Lightweight
Polskie piwo TOP :conorsalute:
Wszystkim Powodzenia Panowie w kuponach :burnit:
16561779966568289666522270058483.jpg

barthez01

WSOF
Lightweight
Pijesz by zapomnieć? To coraz źle z toba :siara:
Hahahahaha nie. Nie mam co zapominać, korzystam z życia ze swoją narzeczona :wink:

Ps. Nie siedzę tu dniami i korzystam z życia. Post był dodany w celu też żeby życzyć zieloności a Ty już zaczynasz standardowo się dopierdalac. Tu życzliwości na tym forum nigdy nie będzie ani pokory.

typymmapl

Jungle Fight
Featherweight
Hahahahaha nie. Nie mam co zapominać, korzystam z życia ze swoją narzeczona :wink:

Ps. Nie siedzę tu dniami i korzystam z życia. Post był dodany w celu też żeby życzyć zieloności a Ty już zaczynasz standardowo się dopierdalac. Tu życzliwości na tym forum nigdy nie będzie ani pokory.
jeszcze się nie zorientowałeś że to forum to wylęgarnia trollów i wyśmiewaczy? :korwinlaugh:

barthez01

WSOF
Lightweight
Kumpel się pyta czy jak w punkcie postawił kupon a chciałbym sprawdzić możliwość cash outu czy może to sprawdzić w internecie jakoś czy musi iść do punktu?

barthez01

WSOF
Lightweight
Keszout jest chyba tylko na kuponach internetowych

Cashout Fortuna: Regulamin​

Opcja cashout Fortuna posiada oczywiście również pewnego rodzaju regulamin, według którego jesteśmy uprawnieni do jej stosowania.

Oto kilka głównych założeń i zasad korzystania z tej funkcji:

• Żeby skorzystać z opcji cashout trzeba posiadać konto na eFortuna z kod promocyjny Fortuna
  • Trzeba być pełnoletnim
  • Ta opcja jest również dostępna w przypadku zakładów w formie papierowej postawionych w stacjonarnych placówkach bukmachera
@Prorok Izajasz chyba idzie.

Ajax

Jungle Fight
Middleweight

Cashout Fortuna: Regulamin​

Opcja cashout Fortuna posiada oczywiście również pewnego rodzaju regulamin, według którego jesteśmy uprawnieni do jej stosowania.

Oto kilka głównych założeń i zasad korzystania z tej funkcji:

• Żeby skorzystać z opcji cashout trzeba posiadać konto na eFortuna z kod promocyjny Fortuna
  • Trzeba być pełnoletnim
  • Ta opcja jest również dostępna w przypadku zakładów w formie papierowej postawionych w stacjonarnych placówkach bukmachera
@Prorok Izajasz chyba idzie.
Tu wszyscy gramy online więc nie wiemy. W punkcie grają tylko dziadki :roberteyeblinking:

Prorok Izajasz

Shark Fights
Featherweight
Tu wszyscy gramy online więc nie wiemy. W punkcie grają tylko dziadki :roberteyeblinking:
Z miesiąc temu w fortunie dziadki rozkminialy kiedy światek sprzeda jakiś mecz bo jak mówili w tenisie słaba płacą babom no i se będzie chciała na pewno dorobić