Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Eddie Alvarez - Pat Curran 1 @ 1,22



Mike Winters - Ryan Quinn 2 @ 1,9



Lyman Good - Rick Hawn 1 @ 1,51







moje typki na bellator 39 , kursy z expekt
 
Ja się od wczoraj zastanawiam nad Lymanem, no i dodaję jeszcze od siebie Wilcoxa ( Strikeforce ).
 
155 lbs.: Eddie Alvarez (21-2) vs. Pat Curran (13-3)



155 lbs.: Gilbert Melendez (18-2) vs. Tatsuya Kawajiri (27-6-2)



i zastnawiam się jeszcze by diaza nnie dac?diaz bedzie tak głupi i bedzie walczył z daleyem w stójce??? ostatnio miał problemy z cyborgiem.I jak wam pasuje alvarez i melendez?
 
Na Melendeza postawię jakąs większą sumkę bo kurs jest nawet niezły, a co do Diaza to nie wiem. Po 1 już z Noonsem chciał udowodnic, że jest "super stójkowiczem", po 2 czy ma na tyle dobre zapasy żeby ściągnąc Daleya do parteru ? Ja się chyba skuszę na Daleya po świetnym kursie. Ale to się jeszcze okaże.
 
moim zdaniem gorszą obronę przed obaleniami od daleya ma tylko hardy :P.Bardziej widze szanse w jego atomowym uderzeniu..
 
@corey tez mocno nad lymanem sie zastanawiam,ale jego przeciwnik to judoka z duzymi osiagnieciami..nie wiem sam juz-jak stawiam sporo hajsu to głupieje powoli jjuz :-)
 
Do Adiba albo perfumiarza: Jak się zakładacie po fakcie? Wiem że często tak ludzie robią/robili w PN ale wydaje mi się, że nie ma live-bettingu na MMA u buków a w to że buki trzymają oferty do końca gali też jakoś nie chcę wierzyć.Możesz to objaśnić? 3383941 moje gg jak coś :)
 
corey postawiłeś na melendeza juz? bo własnie zonbaczyłem że nie walczył rok juz...
 
Dobrze by było, żeby ktoś usunął post Carwina. Najlepiej w ogóle w tym temacie nie pisać takich rzeczy.
 
: ( Jak rozkładacie % szanse w tym pojedynku? 205 lbs.: Gegard Mousasi (30-3-1) vs. Keith Jardine (17-9-1)
 
Wydaję mi się, że kariera Jardine to już równia pochyła. Tyle razy już zawodził, był nokautowany, że w starciu z Moussasim nie daje mu wielkich szans. Jeszcze tak krótki czas na przygotowania.
 
Zaszły 2-3 zmiany w rozpisce a u buków nadal to samo.Jeśli postawię zakład na np.Gegard Mousasi (ARM) - Mike Kyle (USA) ma gegarda to co? policzą mi po kursie 1?
 
Back
Top