Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Al jest wg mnie takim typem zawodnika dobrym, którym jednak nie dojdzie do mistrzostwa. Toczy dobre pojedynki i to wszystko. Postawie na niego pewnie, bo mu kibicuję od walki z Płetwalem :-) Będzie ciężka walka, bo Pearson ma dosyć ciekawy wg mnie styl walki.
 
Iaquinta fajny kurs, ale bardzo tutaj lekcewazycie Pearsona + Al IMO jest chimera troche, raz wyjdzie z rozpierdolem, a raz dostaje brabo od Clarke, lol. zastanawialbym sie nad wieksza suma na wychowanka Longo, ale kurs na pewno kuszacy.
 
baju jakie szanse ma według ciebie Jorgensen? bo dla mnie Reis to zupełny średniak, a kurs na jorgensena całkiem, całkiem
 
tak sobie myśle,że może wejść pare underdogów bo kursiwa nie które zawyżone co więcej nie adekwatne do skilla niektórych fighterów - dla nas lepiej :-) co do Iaquinty to o tym baju rozmawialiśmy 100 razy bo faktycznie potrafi dostać brabo od Clarke i spłynąć a z drugiej strony mieć całą runde za plecami Lee i bronić duszenń zza pleców.Ciężko go rozkminić ale taki kurs to może i stówa poleci żeby odrobił to co mi przejebał i lubie go jako zawodnika bo bardzo mi pasuje stylistycznie tj.stójkowicz z zapasami + coraz lepszy parter ale czasami potrafi zawalczyć taką chujnie ,że brak słów.



Jorgensen też ciekawy bet i nie jarałbym sie tak Maldonado ,że bankowo wygra ze Stringerem bo niektóre wpisy wyglądają tak jakby Stringer miał wyjść dokładnie taki sam jak ostatnim razem i do tego nie trenujący od tamtej pory.Jak dla mnie to jest w stanie przeklinczować i przeleżeć.Generalnie walka zapowiada się na nudną.Davis bez cienia szansy ? wiadomo,że bez sprowadzeń ciężko ale kurs mega wysoki patrząc jak radził sobie do tej pory z brazolami.
 
Nie grajcie Iaquinty teraz, przed galą Wam dam znać czy warto go zagrać (czyt. sam go chyba zagram, więc Wy nie grajcie jeżeli chcecie zachować pieniądze).
 
Zawsze jak stawiam na piłkę, a robię to rzadko to albo pewniak dostaje baty, tak jak ostatnio Holandia z Islandią albo drużyna traci gola w ostatnich minutach tak jak dzisiaj Lech. Następnym razem dam wam znać co obstawiam to dawajcie na przeciwną drużynę. Hajsik gwarantowany.
 
respect ja mam to samo :D wszystko co stawiam to przegrywam, a Polska Liga to w ogóle loteriada...
 
Postawiłem dzisiaj na Valencie, wszędzie czytałem, że wygrają itp że sa w formie, a przeciwnik z którym dzisiaj grają Deportivo La Coruna jest bez formy i słaby... no to ten 2 - 0 dla La Coruna do przerwy...
 
Kiras, nie napisałem, że Maldonaldo jest pewniakiem. Oczywiście może pójść tak, ze Stringer przeklinczuje i przeleży. Kto wie? Zauważyłem po wpisach, że jest zainteresowanie Stringerem, a że w mojej glowie walka ma inny scenariusz postanowilem więc o tym wspomniec. Kto ma racje przekonamy sie za tydzien. ;) .
 
ogladam countdown do Aldo vs Mendes 2 i z ciekawosci sprawdzilem kurs na Davisa... nikt nie widzi w tym value? :o



zawsze pytania sa o chimery totalne - Jorgensen jest jedna z nich. gosc jest totalnie 'niekonkretny', czasem potrafil dac naprawde fajny wystep, a czasem jest tak dominowany, ze szkoda na to patrzec. nigdy w zyciu pieniedzy bym na niego nie polozyl, a juz na pewno nie na takiej gali na ktorej jest tylu naprawde fajnych underdogow.
 
3.60 na Davisa jest w miarę ciekawe, ale ten zawodnik nigdy nikogo nie pokonał, poza Machidą, który przegrał na własne życzenie. Glover jest podobny stylistycznie do Rumbla, a sam widziałeś tamtą walkę. Osobiście chyba nigdy w życiu nie zagram na Phila. Czekam tylko, aż na pinnaclu pojawią się kursy na Arrantesa i Reisa. Wilson według mnie stłamsi strasznie Jorgensena. Zapasy i agresja po stronie Reisa.
 
Davis nie ma stojki, nie jest tak eksplozywny jak chociazby Bader, wiec nie obali Glovera. Moim zdaniem Phil dostanie wpierdol.
 
podobno Davis mocno wzial sie za 'wybuchowy' trening stojki i boksu. Bader w swoich zapasach bardziej eksplozywny, okej, ale grindersko sa mega mocni oboje, a Phila zapasy jednak bronia sie duza iloscia 'nagrod' w jego historii jako sportowiec. Glover walke z Ryanem wygral na mega farcie (dla mnie to bylo szczescie, sorry - postawilem nawet wtedy na Glovera KO/TKO i cieszylem sie jak debil, bo Darth mial juz go na talerzu), z JBJ'em nie pokazal IMO nic specjalnego, a Phil bedzie na pewno chcial odbic sie za 'plame' ostatnia. porownania Rumble'a do Glovera nietrafione moim zdaniem.
 
Pierwsze koty za płoty :-)



2laar7a.jpg
 
oooosz Ty, przeciwko Benny'emu stawiac!!! :)



licze na to, ze Dariush pokaze kto jest prospectem w LW, lubie goscia! byle nie ladowal sie w bezsensowne wymiany.
 
Jeśli kolejny raz wyjdzie pod muzykę Jacksona, to przegra z kretesem ;)


On zawsze pod nią wychodzi i jakoś nie przeszkodziło mu to w pokonywaniu Brennemana i Martina. ;)



PS. Na mnie w kwestii "Benka" nie słuchajcie, bo jestem nieobiektywny. ;)
 
Wypłacał ktoś już kasę z ekspekta przelewem bankowym?
Bo jak wpłaciłem to pięniądze u buka były tego samego dnia, a jak wypłaciłem 14 października to hajsu na koncie nie ma do tej pory i nie wiem czy pisać do FAQ czy to u nich normalne
 
Back
Top