Zajebisty HL Janka Błachowicza

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight




Siema. Sory za ten tytuł, ale musiałem jakoś przyciągnąć userów do tego tematu :-) hehe Jeżeli jest coś nie tak to niech admini zmienią najwyżej na "HL Jana Błachowicza" albo coś takiego.



Ktoś kiedyś pisał na cohones, żebym zrobił highlight Janka, bo nie ma żadnego fajnego. :-) I oto jest. Myślę, że jest dobrze i HL przypadnie Wam do gustu. :-)



PS. Mała niespodzianka w wyborze jakości ;) Pozdrawiam.
 
Mega produkcja :-) Jedyne co to komentarz J&J trochę psuje klimat, ale to subiektywne odczucie. Propsy!:-)
 
Mi właśnie komentarz pasował. UFC ma highlighty w podobnym stylu i to jest dobra droga :)
 
@up



Wiedziałem, że ktoś to napisze. Jak zauważyłeś korzystałem tylko z materiałów zawartych w trailerach, żeby nie naruszać praw polsatu. :) I w zasadzie wszystko wykorzystałem ;)
 
Ja tam też korzystałem z materiałów tylko i wyłącznie z trailerów a Polsat i tak zablokował mi film :D No ale HL udany jak najbardziej, pozdro :)
 
Mi jeszcze całe szczęście nie zablokowali żadnego filmu :) Dzięki i czekam na Twoją odpowiedź kyfu ;)
 
bardzo fajne :D



widac, ze byl pomysl, dobrze wpasowane wypowiedzi i trzyma klimat caly czas



jakbym byl Blachowiczem, to bym sobie teraz przed spaniem wlaczal :D
 
co do tytułu to faktycznie zwrócił uwage ale byłem pewny że ktoś tu popada w samouwielbienie ;) ale nawet jesli tak to jest to uzasadnione, na prawde konkretny HL
 
tak jak napisałem tytuł był tylko po to, żeby zachęcić do wejścia ;) na pewno nie popadam w samouwielbienie :)



dzieki bardzo :)
 
@ L U K



kilka postów wyżej masz wyjaśnione czemu tak krótko ;)



następny będzie Mamed :)
 
@up



to jest highlight, nie trailer :) jest różnica ;) hehe no i dzięki oczywiście :)
 
@mrfreakz







Zrobiłeś już dobry hl Janka więc nie ma sensu, żebym zrobił kolejny. Planujesz Mameda, więc w wolnej chwili spróbuje zrobić hl Cipka :)
 
I tak oto moja prośba została spełniona . Dzięki!







Szkoda troche , że taki krótki i muzyka troche za wolna na HL o sztukach walki :)
 
@kyfu



ok ;)



@Hubi



prosze :) mi sie wydaje ze ten podklad nadaje fajny klimacik ;) no ale to jest Twoje zdanie :)
 
Klimacik fajny , ale gdyby było więcej walki to przudała by się mocna muzyka ;)







P.S - Janek wrzucił Twój HL na swoją tablice , chyba czyta forum :D
 
wiem wiem :) ale to ja mu podesłałem na maila żeby zobaczył :) i widocznie mu sie spodobał skoro wrzucił ;) ale to dobrze, dużo osób obejrzy więcej wyświetlen i powoli w góre będzie film szedl ;)
 
Szkoda tylko, że nie możesz używać materiałów nie pochodzących z traileru. Ogólnie fajne, ale wiele akcji się niestety powtarza.



Muzyka na plus, J&J na minus.
 
@up



ale co z tym J&J za głośno? za cicho? niepotrzebni wogóle? :)



dzięki wszystkim! :) następny już niedługo :)
 
Back
Top