Zajebisty HL Janka Błachowicza

@reedy



I think that Youtube stuff is enough :) Well, in the next week I will start doing something :) Keep your fingers crossed ;)



We'll talk about the payment after I done highlight. Certainly I don't want the money. ;)
 
Panowie mrfreakz i kyfu zajebista robota, świetne trailery, highlighty itd. Teraz moze ktoryś pokusi się o zwiastun w stylu FreFights4You ? :)
 
Mega hajlajt. Muzyka dobrana poprostu cudnie do tego. Są kawałki treningów, a więc coś co najbardziej lubię w takich pokazówkach. Zauważyłem właśnie, że te same walki, no ale już tłumaczyłeś, że dajesz to co jest na oficjalnych trailerach. Naprawdę zajebista robota!
 
Świetna robota, wstyd, że masz tak mało materiałów do dyspozycji bo gdyby było tego więcej, na pewno zrobiłbyś coś jeszcze lepszego. Za parę lat zrobisz nowy z highlightami z UFC, m. in jak Janek przez 5 rund rozwala Jona Jonesa :-)
 
Mi się bardzo podoba, fajnie dobrana muzyka, komenatarze też dobrze się wpasowują ;) Pełen podziwu jestem :-)
 
Świetnie, osobiście mi sie bardzo podoba :) mimo iż krótki ale jakość HD oraz dobrze dobrana muzyka jak najbardziej usprawiedliwia



PS : komentarz J&J jak dla mnie na plus bardziej emocjonujący jest ten hl,



brawo :D
 
Dziękuje wam bardzo za opinie :) Staram się jak tylko mogę żeby było najlepiej :) W tym tygodniu powinien być HL Mameda :)
 
bardzo sie ciesze ze ktos czeka na moj HL :) niestety nie mialem zbyt duzo czasu i zdazylem zrobic dopiero polowe :) ale wydaje mi sie ze do konca tygodnia sie wyrobie :) ale nic nie obiecuje, trzeba byc cierpliwym ;)
 
Back
Top