Zajebiście mnie cieszy, że...

dzisiaj do roboty na dwie godzinki i 4 (słownie: cztery) dni wolnego. :antonio:
 
dzisiaj do roboty na dwie godzinki i 4 (słownie: cztery) dni wolnego. :antonio:
Ja teraz też dosyć luźno. Wczoraj byłem na spotkaniu regionu czyli w sumie byłem w pracy ale nie byłem. Dzisiaj wolne. Jutro normalnie idę, a potem 10,11 no i teraz już 12 wolny. :beer::bayan:
 
upload_2018-11-26_17-24-34.png


:cmgkeepgoing::cmgkeepgoing::cmgkeepgoing:
 
:OK:

Myślałem że jakiś wyjazd na grę. Grasz coś online? Czy tak rekteacyjnieb z ziomkami?
Gralem online na studiach, ale jeblem tym. Teraz tylko rekreacyjnie z ziomkami. Wjazd 50 zl, 500 zetonow. przegrywasz to sie wkupujesz. Jak wszyscy juz zbyt najebani, to podliczamy (jednym okiem) ile kto ma zetonow, kase dzielimy proporcjonalnie i na kluby.
 
...spędzam mój urlop w rodzinnych stronach. Jak co roku mialem wyjebac, na drugi koniec świata to maczupikczu czy innych alvaro escobarow, ale z różnych przyczyn musiałem odpuścić, wkurwiony byłem jak nie wiem, ale ze urlop klepnięty to w koncu postanowiłem pojechać do rodziców i nie żałuje. Od tygodnia na zmianę łażę po górach, rzekach, pije piwo i jem tony kaszanki i kiełbasy z grilla z rodzina i znajomymi, których lata nie widzialem i dawno nie czułem takiego spokoju wewnętrznego - no odciąłem sie całkowicie od wszystkiego :robertmakeup:

Nawet teraz wyjebalem sie na swoją łąkę z 4-pakiem piwa i siedze ciesząc sie jak debil :waldeklaugh::conorsalute:


607-BD0-B9-59-D0-4-BD9-9-AEC-127-EC11743-DD.jpg


093-D96-C3-688-A-41-D1-BE3-D-F74-AAEA586-CE.jpg
 
Back
Top